Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
MI3 LIVE!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
skam



Joined: 20 Jan 2004
Posts: 246
Location: Dubrava

PostPosted: 15.05.2004 01:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

shtefek, kaj nemaš nikok u zg-u? a sredit ćemo nekaj..i kakvo spavanje??

_________________
..so many raps about rims, surprise n****z aint became tires..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 15.05.2004 10:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sasac wrote:
Ima tko ovdje da zna svirat gitaru? Odma bi napravili GraphicsDesignSuperNov@IdolStarTalentShow.


ima. al nebude Wink

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackshtef
mi3.crew


Joined: 14 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 15.05.2004 11:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

skam wrote:
shtefek, kaj nemaš nikok u zg-u? a sredit ćemo nekaj..i kakvo spavanje??


A u bitit imam jednog frenda, bio je u Domu pa se znamo, tam je na stanu, ide na agronosmki... al to onda ovisi o datumu kad će bit, da znam da je on tamo i to...kad bih znao TOČAN datum, znao bih mnogo više Confused
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 15.05.2004 11:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja glasam da se nadjemo za 2 tjedna od danas Smile
subota je, valjda ce maturanti maturirat a prijemni jos ne pocinju.
Back to top
View user's profile Send private message
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 15.05.2004 11:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maxy wrote:
ja glasam da se nadjemo za 2 tjedna od danas Smile
subota je, valjda ce maturanti maturirat a prijemni jos ne pocinju.


nece maturanti maturirat, ni priblizno jos Smile

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
0viking0



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 214
Location: Zagreb - Croatia

PostPosted: 15.05.2004 13:27    Post subject: Teško Add user to your forum ignore list Reply with quote

U biti ja sam za, al...
Teško da bi se tak nešto moglo sam tak organizirat. Na kraju bi došlo 20 ljudi. 15 iz Zg, a ostatak - ostatak i poumirali bi od dosade i otišli svatko na svoju stranu, a da ne pričam o onima koji možda doma imaju ženu decu i kojima je Jarun sa sixpackom možda malo i blesav... ili nije ... Dobra ideja - teško ostvariva.

_________________
AND REMEMBER, KGB STILL WATCHING YOU
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 15.05.2004 13:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

spilja wrote:
nece maturanti maturirat, ni priblizno jos Smile


awww, steta Sad

Quote:
Teško da bi se tak nešto moglo sam tak organizirat. Na kraju bi došlo 20 ljudi. 15 iz Zg, a ostatak - ostatak i poumirali bi od dosade i otišli svatko na svoju stranu, a da ne pričam o onima koji možda doma imaju ženu decu i kojima je Jarun sa sixpackom možda malo i blesav... ili nije ..


pa to ti je jednostavno - mi3 crew se pojavi na jednom mjestu - jarun npr a ostali ako oce doc dojdu a ako nece onda ne dojdu.
nema tu prevelikog organiziranja upravo iz razloga "sto ako netko ne dojde a reko je doc?".
Back to top
View user's profile Send private message
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 15.05.2004 13:55    Post subject: Re: Teško Add user to your forum ignore list Reply with quote

0viking0 wrote:
U biti ja sam za, al...
Teško da bi se tak nešto moglo sam tak organizirat. Na kraju bi došlo 20 ljudi. 15 iz Zg, a ostatak - ostatak i poumirali bi od dosade i otišli svatko na svoju stranu, a da ne pričam o onima koji možda doma imaju ženu decu i kojima je Jarun sa sixpackom možda malo i blesav... ili nije ... Dobra ideja - teško ostvariva.



is, vrano zloguka!

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
llio



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 56
Location: Zaprešić

PostPosted: 15.05.2004 13:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maxy got the point..

e ljudi, ako nekom treba smjestaj moze kod mene dvoje ljudi ako bi to bilo neki dan u tjednu, ne vikend.. ahh whatthehell moze i vikend al bi onda trebao to znat bar 3-5 dana prije.. zivim solo, kuca.. pa nije bed
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 15.05.2004 16:35    Post subject: Re: Teško Add user to your forum ignore list Reply with quote

4tHshadOw wrote:
0viking0 wrote:
U biti ja sam za, al...
Teško da bi se tak nešto moglo sam tak organizirat. Na kraju bi došlo 20 ljudi. 15 iz Zg, a ostatak - ostatak i poumirali bi od dosade i otišli svatko na svoju stranu, a da ne pričam o onima koji možda doma imaju ženu decu i kojima je Jarun sa sixpackom možda malo i blesav... ili nije ... Dobra ideja - teško ostvariva.


is, vrano zloguka!


Teško je ostvarit nešto kad se pojave ljudi koji kažu da je teško to ostvarit. Treba bit uporan i probat to složit. Oni koji ne mogu doć --- ne mogu doć. Ja, for instance, ne znam što bih mogao pamentije radit na dan mi3nga osim da i ja budem tamo Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
0viking0



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 214
Location: Zagreb - Croatia

PostPosted: 16.05.2004 01:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Tamo kuda mi3 crew tamo i mi svi?

HE HE, nist, onda negdje di ima full puno ping - pong stolova. Cujem nesto da je to na mi3-u isto ko u Kini. Nacionalni sport No 1 Smile

_________________
AND REMEMBER, KGB STILL WATCHING YOU
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
sasac



Joined: 23 Jan 2004
Posts: 248
Location: Zagreb

PostPosted: 17.05.2004 10:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dakle lokacija je ipak Jarun? A nadnevak?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
kliker



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 800
Location: /var/tmp

PostPosted: 18.05.2004 08:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

i dobro?,... sta smo se na kraju dogovorili?
svi hocemo, ali se vrtimo kao macka oko vruce kashe.
Kad?
Gdje?
Molim crew da se ponasha autokratski i da lupi shakom od stol i odgovaori na gornja dva pitanja.
Necemo sad valjda glasati za lokaciju i tajming, jebiga netko mora ispushiti. Jer kako bi onda poslije pricali onima koji nisu bili kako je bilo dobro Twisted Evil Twisted Evil Wink
meni se ova ideja apsolutno svidja i svecano se obavezujem da cu ponjeti svoj sixpack (hint: i jedan rezerve), a ako treba i patlidzana i tikvica, ali imam i drugih planova (kao i ostatak bizi ekipe na mi3ju) stoga nebi bilo loshe bar okvirno se dogovoriti.
i ne treba se bash previshe ubiti od organizacije,.... kako ne bi ubili filing spontanog okupljanja.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 19.05.2004 08:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vidim da nas ima oko 40 u listi a to je stvarno puno, mene isto zanima gdje ce to na kraju biti. ako cemo bit na jarunu, totalni imperativ je zauzeti one kucice tj. kucicu i smjestit se gdje tko zna oko nje jer ce nastati raspasoj. dozvola za rostiljanje je isto tako vazna, direktni link cijevi sa pivovarom je needed ali u slucaju da nema toga morat cemo se snac i sa Q-packovima. Smile Kucica je super u slucaju kise a i dobro je za drzanje stvari unutra a ne na travi vani itd. zajebancija, breakdance, stoj na rukama, natjecanje u skakanju s vrecama, shije-shete, mi-trojac bez kormilara i ostale "vesele" aktivnosti se mogu vani raditi. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
forca



Joined: 30 Dec 2003
Posts: 334
Location: Karlovac

PostPosted: 26.05.2004 22:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
vidim da nas ima oko 40 u listi a to je stvarno puno, mene isto zanima gdje ce to na kraju biti. ako cemo bit na jarunu, totalni imperativ je zauzeti one kucice tj. kucicu i smjestit se gdje tko zna oko nje jer ce nastati raspasoj. dozvola za rostiljanje je isto tako vazna, direktni link cijevi sa pivovarom je needed ali u slucaju da nema toga morat cemo se snac i sa Q-packovima. Smile Kucica je super u slucaju kise a i dobro je za drzanje stvari unutra a ne na travi vani itd. zajebancija, breakdance, stoj na rukama, natjecanje u skakanju s vrecama, shije-shete, mi-trojac bez kormilara i ostale "vesele" aktivnosti se mogu vani raditi. Smile


he he...ma ljudi dodjite u karlovac na mreznicu..ima baraka tu kod roma Very Happy a iz dozvolu za rostiljanje te niko ne pita mos zapalit pola karlovca.... Smile
a i pive barem ima u karlovcu... Smile

_________________
Jer čovjek voli i poštuje čovjeka, dok god ga ne može procijeniti, a žudnja i nastaje iz nedostatnog poznavanja...
www.flickr.com/photos/forca
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 26.05.2004 23:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@maxy: cice mislim na jezero u blizini vg je banana tj. trenutno je dosta devastirano i brijem da nam ne bi dopustili rostiljadu tamo...malo je banana jos veca bez veze je tam....a jezevo tam je ok ali nije za puno ljudi male su plaze a i brijem da bi ribici popizdili i naboli nas za mamce za some kapitalce...

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4
Page 4 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group