Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
aikido klub

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
fakz



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 384
Location: Rijeka

PostPosted: 20.09.2003 21:53    Post subject: aikido klub Add user to your forum ignore list Reply with quote

Napravih stranicu za aikido klub,pa mozete škicnuti na http://www.aikidorijeka.hr,99% je gotovo!
Komentari i sugestije dobrodosli Smile

Last edited by fakz on 05.10.2003 09:59; edited 1 time in total

_________________
"It is through the hottest fires comes the hardest steel"
Conan the Barbarian
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 20.09.2003 22:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sjene ti nisu dobre i neke fale (letvica od stola, daska od stola, ona 2 lika...), trebale bi sve ici na istu stranu....

ferlauf na onoj 2. slici (jap. papir) mi nije ok.

2 slike i slika u contentu ti se "tuku", mozda bolje da pocnu na istoj visini ako vec moraju biti sve 3...


slika u contentu ti nema isti razmak od rubova sa svih strana...

roza boja mi bas nije ludnica, ima je previse ako vec mora ic...(bar promijeni na slikama)

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 20.09.2003 23:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ovak.. dobro mi izgleda, samo mi malo cudno izgledaju oni covjeculjci.. ono 2. malo mi je premutno..
fora onaj bonsai btw. Very Happy
i ko sto kaze 4.sjena one "slika i slike ( (c) 4thshadow Smile ) ne sredjeno mi izlgedaju.. sredi..
sve u svu - nije lose.. no na tome se ne ostaie, treba bit *WOW* Very Happy

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
dag



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 255
Location: ZG

PostPosted: 20.09.2003 23:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zgodno, zgodno. Muzika mi je bas super. Roza se savrseno paše na ostatak sitea. Sredi sjene i bit će puno bolje.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 20.09.2003 23:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

and another thing. ak ti je izvor svjetlosti gore desno, kako je onda svijeli 1px rub na okviru desno?
aj
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 21.09.2003 00:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Aikido deda i aikido baba su mi baš zakon.

Muzika paše uza sve i cjelokupni dojam je vrlo dobar. Te sitnice, jel', sa sjenama, koje ne bih zamijetio da nisu već istaknute, al' pošto postoje i takvi ljudi (jel', koji će to primijetit'), malo sredi. One dvije uokvirene slike su zgodna fora.

Veoma dobro, baš mi se sviđa i, najvažnije od svega, mislim da ću site, iako me aikido uopće ne interesira, posjetiti opet.


D
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
ivan



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 320
Location: Zagreb

PostPosted: 21.09.2003 06:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sta je tek sad gotov sajt Wink
ok je sviđa mi se, muzika mi je luda, stavio sam da svira u backgroundu Smile
Quote:
and another thing. ak ti je izvor svjetlosti gore desno, kako je onda svijeli 1px rub na okviru desno?
aj

to je samo tako okrecen zid Smile

_________________
no ojro
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
fakz



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 384
Location: Rijeka

PostPosted: 21.09.2003 08:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

4tHshadOw:
1.Znam,bio sam ljen za ispraviti Smile
2.ferlauf bi trebao trebao prestavljati neki iskrivljeni stari papir Smile
3.bum probal
4.znam,nesto me flash zeza,pa mi slika izgleda nesimetricno,negdje bjezi 1 pixel
5.narancasta je Smile
6.cekam te u zasjedi kad ti nesto postas,pa's vidjet Smile)))

blackduke:booo,pojma nemam,ima neki skriveni izvor svjetla Smile)
ivan:da,znas kako je sa materijalima,uvijek frka Smile)

Hvala svima Smile

_________________
"It is through the hottest fires comes the hardest steel"
Conan the Barbarian
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
hans
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 353
Location: ZG

PostPosted: 21.09.2003 08:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mozda mi je prerano ili mi monitor odbija suradnju ili je roza histori aka postala narancasta, sajt mi je super, one dve slikice su fakat najs tač, mozda da imaju neke djidjebaje na mouseover?

edit: uvalio post prije mog :)

_________________
U74 [novi samo što nije]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
fakz



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 384
Location: Rijeka

PostPosted: 21.09.2003 10:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hans wrote:
mozda mi je prerano ili mi monitor odbija suradnju ili je roza histori aka postala narancasta, sajt mi je super, one dve slikice su fakat najs tač, mozda da imaju neke djidjebaje na mouseover?

edit: uvalio post prije mog Smile

lahva Smile
hehe,ali sa tim bojama stvarno nisam vise siguran,na par kompova sam vidio nar,a ovdje javljaju rozu,nemam pojma Wink!Na pocetku sam mislio staviti raznih điđabiđa na sajt(tipa,baloncici iznad likova,kao malo razgovaraju i govore ime trenutnog linka,rollovere na slike i pojasnjenje sta je na njoj,itd ali zbog intervencije klijenta,odustah Crying or Very sad
Ali ovih dana spremam special edition sajta,u kojoj pankeri provaljuju u dojo i sve razvale(ako je tko gledao honkonski akcioni "jednoruku boxer" sve mu je jasno Laughing Laughing

_________________
"It is through the hottest fires comes the hardest steel"
Conan the Barbarian
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 21.09.2003 15:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni super, da ne ponavljam vec receno :)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
stipsa



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 311
Location: Zgb.

PostPosted: 21.09.2003 16:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ni meni nije rosa salvahe :)

super sajt, super loop (di si ga iskopo :)?) vlada 'zen garden' atmosfera kaj jako pase i uz tematiku i uz sajt...

fk0rs, bilo bi predobro da tipovi naprave neki od pokreta kad se klikne na neki link, ali razlozi zasto se ne micu su mi razumljivi :)

cheers
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
mamulian



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 32
Location: Ma tu sam. Sto?

PostPosted: 21.09.2003 23:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

uvaži komentare, kul sajt.. ay.like.it
(sam nemam nekih ozbiljnih primjedbi, bilo bi fino malo zivosti uvest al')

_________________
zlatko:mujanovic
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
fakz



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 384
Location: Rijeka

PostPosted: 22.09.2003 07:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Neke od primjedbi su vec zazivjele na sajtu Laughing ,a sto se tice animiranja likova,hehe jasno je sve,ima 16 linkova i kad bi na svakom napravili novi potez.... Smile,ali u dogledno vrijeme se mozda malo i poigram sa njima,barem neki pocetni pozdraw

_________________
"It is through the hottest fires comes the hardest steel"
Conan the Barbarian
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
TilT



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 117
Location: Lovran

PostPosted: 22.09.2003 08:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

U menu dojo piše link etikata umjesto etiketa inace super skoro sam pristupnicu popunio Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Domba



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 548
Location: Samobor

PostPosted: 22.09.2003 08:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mrak je site, totalno opustajuci, sad sam skoro zaspao na poslu, al direktor uletio...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 22.09.2003 10:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

uh...bas je lepi

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 22.09.2003 10:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Site je very nice, jedan od boljih dizova koje sam vidio u zadnje vrijeme! U svakom slučaju je poregledan iako bi možda nekima zasmeta maleni font... Sve u svemu *thumbs up*! Cool
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 22.09.2003 11:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni site mrak. svaka cast

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
fakz



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 384
Location: Rijeka

PostPosted: 22.09.2003 14:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Danke volks,es ist gut fur meine Ego Smile)

ps.Tilt:samo naprijed,pa blizu si Smile

_________________
"It is through the hottest fires comes the hardest steel"
Conan the Barbarian
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dag



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 255
Location: ZG

PostPosted: 22.09.2003 20:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ako ti se neda radit puno animacija, možda bi bilo najbolje da kad se loada 100% da njih dvoje naprave neki potez.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
wiz4rd



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 51
Location: :: E A R T H ::

PostPosted: 22.09.2003 21:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sajt je bas kul, najs soundz. gj fakz.

_________________
[peace 0n earth]
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group