Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
mala je dala, index.hr zbog toga u zatvor!?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
SINteX



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 475
Location: Zagreb

PostPosted: 04.06.2004 14:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

TilT wrote:
Nisam tijo nista komentirat ali moram MORAM rec jednu stvar:

dve stvari mi jakooooo idu na jetra!!!!

1. Ljudi koji seru da je ona tjekom seksa spominjala oca!!!!11111
2. Da je dala guzice!!11
3. Ljudi komentiraju kako se proljevaju jeftinim šampanjcem!!11



Zadnja misao: Tipujem da ce sutra plakat ili bar ono koja suza...


pa rekla je nesto tipa: " tako meni to tata radi,... ".

to je na kraju filma kas se doggy-style-aju Smile

_________________
You can't, You won't and you don't stop!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
sasac



Joined: 23 Jan 2004
Posts: 248
Location: Zagreb

PostPosted: 04.06.2004 14:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sutra ce Lokas imati gledanost kao nikad. To bi mu spasilo emisiju itekako. Kolko cujem (nisam dosad nijednu gledo) emisija mu je zaqrac. Dakle, Josko isto ima motiv Very Happy !
A koliko to vrijedi Severini i njenom manageru u $ samo se pitam.

Seve come back big style
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 04.06.2004 14:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

film nije nista posebno onome tko je to radio u zivotu.. cak je pomalo i benigan Rolling Eyes Twisted Evil

veseli cinjenica da ce indeks iskrcat brdooo loveeee [*ako nabave] na sudu severini..jer saksaju kao portal, od koncepta portala preko sadržaja pa do "posebno mi dragih urednika/kopirki/novinara"
..nitko ih nije tjerao objavljivati screen shot-ove iz ukradenog video materijala.. u biti .. je! Vlastita percepcija vlastitog portala, da su objavili vjest bez sličice i sami znaju koliko bi im ljudi vjerovalo.. jer .. honestly pišu govna 24/7. Dancing

inače film mi zgleda ko patka..
Back to top
View user's profile Send private message
TilT



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 117
Location: Lovran

PostPosted: 04.06.2004 14:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

SINteX wrote:


pa rekla je nesto tipa: " tako meni to tata radi,... ".

to je na kraju filma kas se doggy-style-aju Smile


Evo!!!!!!

Kolko ljudi mogu bit sick!! Nije to rekla. Ako bas moramo raspravljat rekla je nesto tipa:

tako to tako mi je ovo dobro
Back to top
View user's profile Send private message
sasac



Joined: 23 Jan 2004
Posts: 248
Location: Zagreb

PostPosted: 04.06.2004 14:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

SINteX wrote:
TilT wrote:
Nisam tijo nista komentirat ali moram MORAM rec jednu stvar:

dve stvari mi jakooooo idu na jetra!!!!

1. Ljudi koji seru da je ona tjekom seksa spominjala oca!!!!11111
2. Da je dala guzice!!11
3. Ljudi komentiraju kako se proljevaju jeftinim šampanjcem!!11



Zadnja misao: Tipujem da ce sutra plakat ili bar ono koja suza...


pa rekla je nesto tipa: " tako meni to tata radi,... ".

to je na kraju filma kas se doggy-style-aju Smile


Mozda je mislila na didu i jagode? Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 04.06.2004 15:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sasac wrote:
Mozda je mislila na didu i jagode? Very Happy


Laughing SASAC MAJSTORE! Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
kliker



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 800
Location: /var/tmp

PostPosted: 04.06.2004 15:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dirt McGrit wrote:

P.S. jebote, pa na filmu je sasvim normalan seks, nista posebno... neznam cega ju ima bit sram.


šta je normalan sex,... ili još bolje,... šta je nenormalan. i čega se u sexu treba sramiti ili ne.
ili je to samo stvar ukusa???
da se razumjemo,...govorim o human2human sexu,.... nikakve zivotinjke, biljke i alate kao partneri/ce, etc... ne računam?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zobtic



Joined: 02 Jun 2004
Posts: 41
Location: In the middle of nowhere

PostPosted: 04.06.2004 15:54    Post subject: Pa dobro ljudi.... Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mislim fakat... jel dosta? Pa kak vam se da? Prezvakali ste Seve uzduz i poprijeko. Dobro je pretresli... I? Jel vas strah da je vise nece bit na sceni? Da ce otic u samostan? (mada sumnjam da bi netko onak napaljiv mogao to napravit Twisted Evil )
U najgoru ruku ak vam je bed kaj postoji mogucnost da je vise nece bit tjesite se da ce ipak ostat u show businessu. Ak nis drugo, ima perspektivu u nekoj drugoj branshi Wink Wink

I da, na kraju, jedna mala legenda, koja cak i moze imati smisla. Dakle, prijepis msg-anja s frendom....
Quote:
jos prije 2mj frend mi je pricao da postoji film sa
severinom..........naravno niko nije vjerovao.........
istina je da je njezin tjelohranitelj odnio hard u hgspot na formatiranje
(jer oni sami to ocito neznaju) , samo sto su decki u hgspotu skuzili kaj je
gore i skopirali film......
samo sto tip nije imao muda pustit to u opticaj do nedavno...........
i to je prava istina.........
vjerovali ili ne............

_________________
Always outnumbered, never outgunned.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 04.06.2004 19:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ovo je postala trakavica i svima nam je muka od seve.. ali ovaj članak me nasmijao do suza.. tj. kometar usera koji je poslan INDEXU..

Quote:
Moram prokomentirat nesto.Kao prvo, video je nevjerojatno dobre kvalitete i pravi ga je uzitak bilo gledati (s profesionalne strane gledista).Nasa sex ikona opravdala je sva očekivanja svojih obozavatelja i uistinu je dokazala da je 100%-na dalmatinka s temperamentom i zdravim pogledom na zivot.Svi predstavnici muškog roda koji su vidjeli njen nastup u krevetu ako je i nisu voljeli prije neć ostati ravnodušni na njenu potpunu predanost užitku, istovremeno tepanje i potpuna perverzija koja joj tako spontano klizi iz usta, ljepota.. Ali frajer! Totalna sramota za muški rod.Ne mislim pritom na škembu ili veličinu njegovog penisa (koja nije vrijedna spominjanja, prosiječna), nego na totalnu neinventivnost, konstantno mjenjanje tempa bez ikakve logike, na momente usranost od njene prevelike želje! A da ne spominjem one luzerske fore sa šampanjcem.Šta je mislio da ona neće skužit da mu kita non stop pada u ključnim trenucima ako ju malo zalije po trbuhu? Kad već koristi razna poticajna sredstva prije sexa, trebo bi znat da postoje i sredstva za ukrućenje sprave bez kojih ne ide.Faca koja to radi na brodu uz šampanjac i bijelo i to još sa Sevom pa da to ne zna?! A i ona luzerska noga na koju se jadna morala zadovoljavat kad on ni sam više nije znao šta će od mlohavosti.Ipak, najjadnije od svega je kad mu je ona morala iztepat jer je vidla da je ovaj izgubljen: "Nemoj razmišljat.Radi sve što ti padne na pamet." Kako jadno! Ko da je klinac od 16 godina a ne otac 3 djece i navodno neka jebena faca sa iskustvom. Ne znam, ljudi, mislim da je žalosno što samo neki idioti s lovom i uticajem mogu doć do ljepotica kao što je Seve. Ako pročita ovaj post, neka zna jedno: Seve, nemoj se dat ubedirat s ovim snimkama jer se nemaš čega sramit (osim tog luzera).U bilježnici svakog muškarca imaš samo jedan veliki plus više, a žene koje su ti zavidile zavidit će ti još više.Na kraju krajeva, za tjedan dana će sve to izblijedit i zaboravit se. A ako si sigurna da si našla pravog muškarca za sebe, ženi se i radi dicu i sve ostalo šta ti padne na pamet, i nek ti je sa srećom.Ali jedno ne zaboravi: IMA NAS JOŠ KOJI BI TE ŽENILI!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
ozi2002ris



Joined: 13 Oct 2003
Posts: 79
Location: Zagreb Hrvatska/ Amsterdam Nizozemska

PostPosted: 04.06.2004 19:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dobar mi je komentar, a sta, decko pise iskreno, onako od srca!
Laughing Nego koje su se tu pare okrenule, i okrenut ce se jos 5 puta toliko, a "jadna" Seva nece dobiti dio kolaca! Cool

http://www.index.hr/clanak.aspx?id=205935

Evo jos jednog linka na preuredjenu stranicu Vecernjeg-lista !

http://www.vecernji-list.hr/freetime/lifestyle/scene/14423/index.do
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Page 6 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group