Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Reklame

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost
View previous topic :: View next topic  
Author Message
vice



Joined: 21 Sep 2003
Posts: 22
Location: ZG

PostPosted: 05.06.2004 23:39    Post subject: Reklame Add user to your forum ignore list Reply with quote

Reklame.Reklame.Reklame.

Sa svih strana smo bombardirani sa gomilom reklama i inog marketinskog smeca.
Upalis TV...reklame. Najmanje pola sata u komadu. Pelene, ulosci, pseca hrana....itd,itd.
Otvoris postanski sanducic...reklame, katalozi, ponude.
Chekiras mail...gomile spama, od reklama tipa: "Enlarge your penis" do pisama nigerijskih kraljeva.Gledas film na TV-u, a ekipa pred kraj ubaci 20 min. reklama. Na radiju ista stvar.
Da i ne govorim kako nam sad gradovi izgledaju...gomile jambo-a, city light-ova, billboarda i pitaj boga cega sve ne...po danu to jos nije tako strasno, ali navece, kad to sve pocne bljeskat ko` jebeni Vegas...katastrofa...
Grad nam lici na jebenu reklamnu brochuru...nekad smo gledali prirodu, a danas gledamo one kretenoidne likove na ht i vip reklamama...

Komentirajte...

_________________
"Be prepared for the fact that your parents will probably never understand what you do for a living."
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 05.06.2004 23:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Back to comunism?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 05.06.2004 23:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hehe, dijelim misljenje ali hebi ga, izabrao si krivi forum da bi se zalio na reklame / propagandu / marketing / HT / HGspot Very Happy

vecina ljudi tu zaradjuje upravo na tome sto nam/im se i gadi tako da.... Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
forca



Joined: 30 Dec 2003
Posts: 334
Location: Karlovac

PostPosted: 06.06.2004 00:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nije bas da volim kad jedan film od sat ipo gledam 3 sata zbog reklama, al ti to gledam na pozitivnu stranu..."sto je vise reklama i uopce onih kojima je potrebna reklama, to znaci da cu mozda u buducnosti imat od cega zivit...zivile reklame i razno-razni prozvodi...sve je to dizajn..."

Smile

_________________
Jer čovjek voli i poštuje čovjeka, dok god ga ne može procijeniti, a žudnja i nastaje iz nedostatnog poznavanja...
www.flickr.com/photos/forca
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 06.06.2004 09:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mi proizvodimo te reklame.. da nema njih, ne bi imali ni za kavu.. tako da..
ali na nama je da se potrudimo da to izgleda što bolje..
viva las vegas! Cool
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 06.06.2004 10:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

forca wrote:
zivile reklame i razno-razni prozvodi...sve je to dizajn..."
Smile


e, da bar je to sve dizajn Very Happy
uglavnom to biva ovako..
velike firme - puno novaca - dobro mogu platit promidđbeni program - mogu nać dobrog dizajnera za reklamu
male firme - malo novca - .... što dalje reć Smile

a ponekad mi i nije žao pogledat nike, adidas, playstation i sl. reklame, jednostavno su dobre Very Happy "This is a cage..." Laughing

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 06.06.2004 10:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

je, prodali smo duše marketingu Twisted Evil

znam da je mene prije par godina plašilo kad sam išao u Zg vidjeti cijelu šumu reklama doslovno posvuda na cesti, pored ceste, naselja, centar...
danas i u Sikirevcima imaš jumbo plakate. jebiga. ajd idemo prvo riješit ekološke probleme, može? Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group