Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
njuz grupe

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 05.06.2004 17:18    Post subject: njuz grupe Add user to your forum ignore list Reply with quote

po kojim njuzima brijete sve?
onim vezanim za design i natječaje, neki drugi..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 05.06.2004 17:38    Post subject: Re: njuz grupe Add user to your forum ignore list Reply with quote

ars wrote:
po kojim njuzima brijete sve?
onim vezanim za design i natječaje, neki drugi..


a ti Wink Wink

ja po ..... nikakvim Smile

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 05.06.2004 18:03    Post subject: Re: njuz grupe Add user to your forum ignore list Reply with quote

unique wrote:


ja po ..... nikakvim Smile


What he said... Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 05.06.2004 19:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

u zadnje vrijeme ne pratim bas aktivno, al recimo da lurkam po slijedecim grupama (sve su hr.*) :
alt.mp3.binaries
alt.mp3.binaries.albumi
alt.trash
comp.hardver
comp.rucna-racunala
misc.binaries
org.fer
ponuda.glazbala
rec.divx
rec.dvd
rec.film
rec.fotografija.digitalna
rec.humor
rec.humor.best-of-usenet
rec.tv
sci.matematika
soc.grad.zagreb

tu i tamo procitam jos stogod, ali rijetko...

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 05.06.2004 19:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja do sada nisam aktivo po njuzima, ali me sve više zanimaju, zato i pitam da vidim gdje se sve ide i što je zanimljivo.. najviše me zanimaju design njuz i slične stvari, pa po tome kopam uglavnom.. Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 05.06.2004 19:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A prije sam bio po hr njuz grupama za www, grafiku i slicno. Svaka cast izuzecima, al to je braindamage i timewaste. Neam pojma kako je na stranim njuz grupama, uvijek sam vise volio web forume i takve komjunitije.
Iako njuzi sluze kao dobar primjer da demokracija bez moderatora ne funkcionira bas najbolje Wink.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 05.06.2004 20:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hr.soc.grad.slavonski-brod rrrrrrrah
hr.rec.sport.borilacke-vjestine WTF?!?$!
hr.rec.fotografija.digitalna
hr.misc.grafika.binaries
hr.misc.binaries Twisted Evil
hr.fido.grafika
hr.comp.www.dizajn
hr.comp.softver.photoshop
hr.comp.hardver LeaveMeBe
alt.graphic.photoshop

@ars - koliko ti dugo treba da smisliš ovakva pitanja koja u par dana dobiju pešest stranica odgovora Wink Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
0viking0



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 214
Location: Zagreb - Croatia

PostPosted: 05.06.2004 20:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Doslovno bih samo prepisao ovo Emtijevo. Prestao sam gledat njuze onog trena kad sam skužio komjunitije.

Prije sam visio po njuzima non stop, a sad sam tamo često koliko i snijeg u Sahari Liar

Ne treba ti to.

_________________
AND REMEMBER, KGB STILL WATCHING YOU
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 05.06.2004 21:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mile wrote:
@ars - koliko ti dugo treba da smisliš ovakva pitanja koja u par dana dobiju pešest stranica odgovora Wink Laughing

hehe.. pa neznam.. možda ova ne otiđe daleko.. Very Happy
možda imam "nos" za takve teme.. Liar

Laughing Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 05.06.2004 22:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

0viking0 wrote:

Ne treba ti to.


ne bih se bas slozila, cesto na http://groups.google.com nadjem nesto sto ne mogu naci na guglu/nekom forumu. istina da je dosta toga na njuzima smece, ali se jako puno stvari moze naci (ako bas nesto trazis), jer ljudi puno slobodnije postavljaju pitanja oko svakakvih sitnica nego npr. na forumima.

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 06.06.2004 10:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

spilja wrote:
0viking0 wrote:

Ne treba ti to.


ne bih se bas slozila, cesto na http://groups.google.com nadjem nesto sto ne mogu naci na guglu/nekom forumu. istina da je dosta toga na njuzima smece, ali se jako puno stvari moze naci (ako bas nesto trazis), jer ljudi puno slobodnije postavljaju pitanja oko svakakvih sitnica nego npr. na forumima.


+ puno se brže učitava, dostupno je svima za čitanje/pisanje

@ars - ma ja tebe zamišljam kako uz jutarnju kavicu u rokovnik upisuješ šta bi bilo zanimljivo za raspravu LeaveMeBe Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 06.06.2004 10:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mile wrote:
@ars - ma ja tebe zamišljam kako uz jutarnju kavicu u rokovnik upisuješ šta bi bilo zanimljivo za raspravu LeaveMeBe Smile

hehe.. pa tako nešto.. samo vezano uz posal.. sasanci, raspored i sl. tome..
pa kad me nešto zanima pitam.. ako je glupasto - držim se one; "šutnja je zlato".. Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 06.06.2004 11:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

spilja wrote:

ne bih se bas slozila, cesto na http://groups.google.com nadjem nesto sto ne mogu naci na guglu/nekom forumu. istina da je dosta toga na njuzima smece, ali se jako puno stvari moze naci (ako bas nesto trazis), jer ljudi puno slobodnije postavljaju pitanja oko svakakvih sitnica nego npr. na forumima.


yap..
Ne visim previse na njuzima, sada vise na forumima visim gdje mogu dobiti istu informaciju za manje vremena i nece netko pocet flejmanje zbog neke male sitnice.

Koji put zavirim na
hr.os.linux
hr.alt.binaries
hr.comp.www
i to je to..

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
FlocK



Joined: 03 Nov 2003
Posts: 252
Location: Split

PostPosted: 06.06.2004 14:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hr.comp.video

ja nikako da nadjem hr.rec.fotografija.digitalna jednostavno nemogu hr.rec.fotografija ok ali digitalne mi nema, kako?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
ivan



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 320
Location: Zagreb

PostPosted: 06.06.2004 16:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hr.alt.sex

_________________
no ojro
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 06.06.2004 17:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ivan wrote:
hr.alt.sex

hr.alt.sex.binaries
hr.alt.sex.binaries.playboy

dude nisam znao da ovo postoji Very Happy Embarassed

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group