Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Izrada Web stranica i Windows aplikacija svih namjena

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Potražnja
View previous topic :: View next topic  
Author Message
kburnik
Guest





PostPosted: 06.06.2004 22:29    Post subject: Izrada Web stranica i Windows aplikacija svih namjena Reply with quote

Povoljno izrađujemo web stranice:- design
- Javascript efekti
- PHP skripte
- ...

Te izrađujemo Windows programe svih namjena:- baze podataka (knjižnica, videoteka, ...)
- alati svih namjena (crtanje, editiranje...)
- edukativni programi
- te svih ostalih namjena.

kontakt:
mob: 098416676
mail: kburnik@net.hr, d0zara@yahoo.com

Javite se!

Zahvaljujemo! Wink
Back to top
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 07.06.2004 07:06    Post subject: Re: Izrada Web stranica i Windows aplikacija svih namjena Add user to your forum ignore list Reply with quote

kburnik wrote:

Te izrađujemo Windows programe svih namjena:- baze podataka (knjižnica, videoteka, ...)
- alati svih namjena (crtanje, editiranje...)
- edukativni programi
- te svih ostalih namjena.

za kakve sve namjene mogu biti ti namjenski programi?

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 07.06.2004 07:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@edgar:
ne, ne.. stvarno me zanima, kakav sprd - pa koliko imamo godina.
Imam tipa na poslu koji je zaduzen za vozni park, i sad on je navodno dao nekome da mu napravi "namjenski" program za blinkanje. e sad, to blinkanje njemu znaci da kad recimo nekom autu istjece registracija, da mu program blinka na ekranu i upozori ga na to par dana prije. dakle da program lezi skriven kao zmija u travi i odjednom samo pop-upne i upozori ga tj. blinkne mu.
Zanima me eto cisto toliko namjenski koliko bi jedan takav namjenski program za njegovu namjenu kostao. naime.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
kburnik
Guest





PostPosted: 07.06.2004 10:09    Post subject: Reply with quote

Cool Ok... Ispričavamo se ako je netko krivo protumačio naš oglas (our fault... krivo smo ga postavili), ali mi to sve radimo privatno i mislimo da nam se ne isplati kupovat web space i uzet službeni mail jer nismo firma. Confused
Što se tiče toga da smo neprofesionalno pristupili oglasu to je istina i zahvaljujemo svima (khm. edgar Wink ) koji su nas odlučili usmjeriti na pravi put.

A što se tiče toga da netko misli da baš nemamo (ili neznamo) ništa... To će te se morati sami uvjeriti.

Stranica od našeg tima će biti najvjerojatnije napravljena ubrzo i dat ćemo url ovdje.

No hard feelings Wink !
P.S. Ako netko još ima kakvih primjedbi neka slobodno prokomentira.[/url]
Back to top
Kburnik
Guest





PostPosted: 07.06.2004 10:26    Post subject: Reply with quote

Uredu, nema problema.
Ali problem je u tome kaj se zasada dva naša projekta završavaju.
Ovdje ćemo pokazati dva work in progress projekta
Programski jezik x3m made by kburnik:
x3m language
i
Quake 3 arena (multigaming) clan n00bs Forever.
n00bs Forever

Napomena: Obje stranice još nisu dovršene (odnosno još se dodaje sadržaj)[/url]
Back to top
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Potražnja All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group