Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
iživljavanje na hardveru
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
orange



Joined: 21 Sep 2003
Posts: 622
Location: ST

PostPosted: 06.06.2004 23:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

NoName wrote:
Evo.. sjetila sam se necega, pa sam nasla na netu, kvaliteta bas i nije naj, aL sigurna sam da su svi to vidjeli, i da vjerojatno imaju taj video negdje doma na cd-u. Samo sam vas htjela podsjetiti kako to izgleda kad covjek poludi.. hehee... LOL Very Happy
http://www.dupyup.com/bloopers/badday.php

koji badass Smile
ovo nam je bilo zakon kad smo vidili, ja sam okolo trca sa disketom i upada ljudima koje skoro pa i ne znam da idemo to pogledat i bija sam legenda Smile

posebno mi je dobar onaj zadnji kick kad udre monitor dok izlazi Smile

_________________
pwned!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
NoName



Joined: 11 Apr 2004
Posts: 113
Location: Počiva u miru. (1.5.2005.)

PostPosted: 06.06.2004 23:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da, ja kad sam to vidjela prvi put, krepala sam.. doma se stalno vrtio.. (ah, ti mladji dani.. ) Very Happy meni je LOL onaj dio kad se onaj tip pokraj dize da vidi kaj ovaj radi, pa se onak zbunjeno spusti, da ne bi i on bio sljedeci.. i kad lupa po tipkovnici.. uglavnom.. sve mi je ludo! hehee.. =)
Back to top
View user's profile Send private message
forca



Joined: 30 Dec 2003
Posts: 334
Location: Karlovac

PostPosted: 06.06.2004 23:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni se bome nasmrzavo komp. zadnje dvije godine, al zato je mis uvijek znojan jer zna cesto izvodit neke lude akrobacije...dok ostali djelovi ipak miruju, al mis "grozdan" je lud ko puska... Smile

_________________
Jer čovjek voli i poštuje čovjeka, dok god ga ne može procijeniti, a žudnja i nastaje iz nedostatnog poznavanja...
www.flickr.com/photos/forca
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
GrUdI



Joined: 01 Nov 2003
Posts: 178
Location: Dalmacija...

PostPosted: 06.06.2004 23:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Omjer uloženo-razbiveno;

miš/tastatura=4/7

_________________
Hey mam look it's me!!!
Back to top
View user's profile Send private message
orange



Joined: 21 Sep 2003
Posts: 622
Location: ST

PostPosted: 06.06.2004 23:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

NoName wrote:
da, ja kad sam to vidjela prvi put, krepala sam.. doma se stalno vrtio.. (ah, ti mladji dani.. ) Very Happy meni je LOL onaj dio kad se onaj tip pokraj dize da vidi kaj ovaj radi, pa se onak zbunjeno spusti, da ne bi i on bio sljedeci.. i kad lupa po tipkovnici.. uglavnom.. sve mi je ludo! hehee.. =)

ja sam bas trazija ovaj clip, jer je nesta negdi...ali svaki put kad pogledam me dotuce
prvi put smo ga pustili da se vrti i tako se odvrtilo negdi 100-200 puta i mi smo se i dalje kidali Smile

_________________
pwned!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
NoName



Joined: 11 Apr 2004
Posts: 113
Location: Počiva u miru. (1.5.2005.)

PostPosted: 06.06.2004 23:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

orange wrote:
NoName wrote:
da, ja kad sam to vidjela prvi put, krepala sam.. doma se stalno vrtio.. (ah, ti mladji dani.. ) Very Happy meni je LOL onaj dio kad se onaj tip pokraj dize da vidi kaj ovaj radi, pa se onak zbunjeno spusti, da ne bi i on bio sljedeci.. i kad lupa po tipkovnici.. uglavnom.. sve mi je ludo! hehee.. =)

ja sam bas trazija ovaj clip, jer je nesta negdi...ali svaki put kad pogledam me dotuce
prvi put smo ga pustili da se vrti i tako se odvrtilo negdi 100-200 puta i mi smo se i dalje kidali Smile


da, to je jedna od stvari od koje cu, svaki put kad ju vidim, krepat od smijeha.. =) makar ju znam i makar sam ju vidla x puta, opet je tu LOL.. =))
Back to top
View user's profile Send private message
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 06.06.2004 23:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e shotovi iz tog clipa ima neka firma kaj se reklamira u BUG-u meni se cini..
Ma ovo je previse, ja tak nikad ne bi nabio svoj monitor ni komp.. ipak previse para za bacit.. Smile

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 07.06.2004 00:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

GrUdI wrote:
miš/tastatura=4/7


spriječimo nasilje nad pacovima!!

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
vjeko



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 452
Location: sss t

PostPosted: 07.06.2004 00:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

_butch wrote:
flame wrote:
ja nemam problema s comp. pa ga i ne udaram....

u pocetku je uvijek tako, onda se on razljuti, pa te zeka, a ti njega pocnes tuci, prvo lagano, kasnije dolazi do ispadanja hdd-a iz kucista, cooler ispada sa proca, itd.. to je normalno..


nije mi prwi comp. tako da imam iskustwa u neudaranju istog (:
swi rade ok...kuc kuc kuc (:
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 07.06.2004 08:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

flame wrote:

nije mi prwi comp. tako da imam iskustwa u neudaranju istog (:
swi rade ok...kuc kuc kuc (:

vidi se da pazis na komp, samo dude.. I guess da su ti se keyevi lagano zamjenili.. with the "w" and all..
Very Happy

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
kliker



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 800
Location: /var/tmp

PostPosted: 07.06.2004 08:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja odem na pivo....
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
morbith



Joined: 23 Mar 2004
Posts: 112

PostPosted: 07.06.2004 09:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gr
Back to top
View user's profile Send private message
morbith



Joined: 23 Mar 2004
Posts: 112

PostPosted: 07.06.2004 09:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@ svi sorry za post prije ni sam neznam kaj sam napravio=)))

iskreno sto se tice agresive za vrijeme rada mrzim kad mi blokira bilo sto na kompu i onda savim opravdano ga nalupam al nalupam...naravno intenzitet ispoljene mrznje prema metalnome bicu varira od dana do dana te o tome kad je file zadnji put bio sejvan...al da trpi....trpi---

zato preporucam cherry crnu tastaturu..imam ju vec 3 godine...i fenomenalno se drzi trpi udarce sa svih strana =)))) zivjeli....

bolje da se ispoljim na kompu nego recimo ne nekom jadnom starceku na cesti kaj ne=))))))))))))komp ne moze uzvratit udarac
Back to top
View user's profile Send private message
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 07.06.2004 09:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

morbith wrote:


bolje da se ispoljim na kompu nego recimo ne nekom jadnom starceku na cesti kaj ne=))))))))))))komp ne moze uzvratit udarac


Shocked Laughing Razz

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
orange



Joined: 21 Sep 2003
Posts: 622
Location: ST

PostPosted: 09.06.2004 14:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fuck Smile
evo mi bas jutros sve otislo usrid backupa. ne valja backup radit. da nisam nista radija sve bi bilo jos tu Smile

dobila tastatura zato svoje Smile

_________________
pwned!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 09.06.2004 14:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

orange wrote:
fuck Smile
evo mi bas jutros sve otislo usrid backupa. ne valja backup radit. da nisam nista radija sve bi bilo jos tu Smile
dobila tastatura zato svoje Smile

Kaj si joj napravio? Istipkao ju do besvjesti.. ispikpkao maybe?? hmmm.. you perv.
Very Happy
Evo ajd da se pohvalim barem, moj je mis neki dan letio na sve strane jer mi nije htio ici lijevo desno samo gore-dolje tj. to je bilo tako nekoliko puta pa sam ga otvarao i kao "popravljao" ga i onda je konacno krepao, izbubao sam ga ko malog majmuna i na kraju svega LIK RADI!!! ali nevertheless sam kupio novi, even better a ovog sam stavio na vrh ormara da gleda kako je novi mish dobar. buahahahahaaaaa.. To je pravi pakao za neposlusne miseve, tj. sve je prihvatljivo dok si ga ljudi ne pocnu gurati u prpaq. Very Happy
pa sad tko zna sto je prpaq, blago njemu. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
orange



Joined: 21 Sep 2003
Posts: 622
Location: ST

PostPosted: 09.06.2004 14:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
Kaj si joj napravio? Istipkao ju do besvjesti.. ispikpkao maybe?? hmmm.. you perv.
Very Happy

ne zelis znat Smile
trust me.

_________________
pwned!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 09.06.2004 14:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Shocked Laughing Laughing Laughing

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
zobtic



Joined: 02 Jun 2004
Posts: 41
Location: In the middle of nowhere

PostPosted: 09.06.2004 17:40    Post subject: Prvi Add user to your forum ignore list Reply with quote

Moj prvi komp je umro u strasnim mukama. Noc prije ubojstva bio sam najnormalnije na netu i sve je bilo divno i krasno, velika ljubav. No, dodjem mado s faxa drugog popodneva i kaze on meni "operating system not found". Probao sam ga palit, gasit, trest, popravljat mbr, reinstalirat, mijenjat hardver... i nis. Nakon 4 sata sam vec bio lud jer je sve bilo totalno f*Ck3d up. Onda sam puko jos vise kad sam se sjetio izgubljenih mailova, seminara, mp3ca skinutih sa 56k, savegameova pri kraju Planescape Torment-a... Uglavnom, doslo je do toga da sam totalno explodiro, copio sarafciger i zabio mu par coups de grace po matičnoj. Posebno je bilo cool gledat smrdljive HP chipove kako letaju po sobi. A od harda je nastala pepeljara... Bio je guba filing, onak, exorcisticko-lovački... Tak se valjda lovci osjecaju kad si naprave kapu od zeca kojeg su ganjali po sumi s namjerom da ga pripitome...Dunno.
Dear HP, RIP!

_________________
Always outnumbered, never outgunned.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group