Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
na more..idemo na more..

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 10.06.2004 13:42    Post subject: na more..idemo na more.. Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo danas sam prvi put ove godine bija na more... još je malo hladno more (iako se može normalno kupat) al ima ljudi.. i to punoo.. Cool
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 10.06.2004 13:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mrzim te! Evil or Very Mad

koliko je stupnjeva more?
meni je dovoljno i 18!

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 10.06.2004 13:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
mrzim te! Evil or Very Mad

koliko je stupnjeva more?
meni je dovoljno i 18!

nemam pojma koliko je °C.. nakon minute je super.. Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
vedran



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 458

PostPosted: 10.06.2004 14:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ako sve bude po planu ja ode u srijedu Very Happy

_________________
http://www.hocusvojweb.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Chombila



Joined: 22 Dec 2003
Posts: 248

PostPosted: 10.06.2004 14:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

za mene ni ove godine ništa od mora... Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 10.06.2004 14:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ars wrote:
keye wrote:
mrzim te! Evil or Very Mad
koliko je stupnjeva more?
meni je dovoljno i 18!

nemam pojma koliko je °C.. nakon minute je super.. Laughing

haha... mislio si rec nakon uriniranja.. Smile I KNOW YOU!!! nema klora pa mislis da mozes radit sto god zelis u moru ha? Smile)

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
orange



Joined: 21 Sep 2003
Posts: 622
Location: ST

PostPosted: 10.06.2004 14:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
nema klora pa mislis da mozes radit sto god zelis u moru ha? Smile)

zasto bi ga klor mora zabrinjavat?Smile

_________________
pwned!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 10.06.2004 14:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

orange wrote:
Philatz wrote:
nema klora pa mislis da mozes radit sto god zelis u moru ha? Smile)

zasto bi ga klor mora zabrinjavat?Smile

ma mislio sam onu mjesavinu klora u bazenima pa kad s netko "pomokri" u pool, nekakav obojani trag ide za njim tako da svi mogu u njega pokazivati prstom i rec: "Woow, iz guzice ti izlazi plava boja!!". Very Happy
No really, kao fora da ljudi ne "mokre" u poolove.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 10.06.2004 14:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ništa od mora ove godine

kako je zagreb ljep i prazan početkom osmog .....
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 10.06.2004 15:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

LOL fil...
znam kad idem na neku plažu koja je puna - idem što dalje od plićeg djela jer je tamo žuto more.. zato ljudi i vole skočit odmah u dubinu a ne polako ulazit.. Laughing
a najgore mi je kad vidim nekog kako se u tom žutom plićaku malo po malo proliva s morem kako bi tek nakon 10 min ušao.. FUJ..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 10.06.2004 15:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja bi umrla bez mora Shocked
proslo ljeto sam dala otkaz nakon 6 mjeseci jer mi nisu htjeli dat' godisnji Laughing
i lijepo u hr mjesec i pol dana Cool


more je sve! Exclamation

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
FlocK



Joined: 03 Nov 2003
Posts: 252
Location: Split

PostPosted: 10.06.2004 15:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja jučer bio, meni je stvarno toplo, sad cu svako jutro ic na marjan trcat i plivat Smile bicu zdrav Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 10.06.2004 17:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

uff...ide se u osmom mjesecu, i ne znam di cu sve ici...dubrovnik sigurno, vis mozda, zadar, mimice itd Smile
drustvo ima ideju da u nekoj zabiti na nekom otoku unajmimo kucu na tjedan dana...we'll see.

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 10.06.2004 18:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ajme kako je lipo ić na more po ovoj vrućini.. počela je žega.. mrzim kada je 30+°C a ja za kompom.. Sad
Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
vjeko



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 452
Location: sss t

PostPosted: 10.06.2004 18:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma more je super...meni danas prwi put...odddlicnooo...
(:
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
tic984



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 189
Location: Delnice

PostPosted: 10.06.2004 21:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

i ja sam danas bio prvi put na moru, u crikvenici.... 20 stupnjeva more, 28 zrak Smile cist fajk za mene, nevolim kad je more ko pisaka Smile

_________________
ah..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 10.06.2004 21:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma ja jedva cekam da odem nekud na more, vjerovatno opet PAG i tjedni kada dan postane noc i nikad se ne probudimo zapravo iz ralja proslonocne cuge i kaj ja znam cega ne. Smile
Eto, ali ove godine idemo prvo u Motovun pa onda tek na remo. I nema mi boljeg od onog prvog uranjanja u more. mmmm. As one of my noble friends would say: "Kazu da kad stavis prst u more imas kontakt sa cijelim svijetom, ali kad recimo imas sex u vodi onda imas moc oploditi cijelu fakin' uvalu."!!!! Very Happy

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 11.06.2004 00:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kupao se ja još 15.05. Smile
bilo je taman
mislim da smo mi koji smo uz more inače uvijek lijeniji za kupanje. uzimamo to previše zdravo za gotovo (prvi ja)
prošle godine kupao sam se neka 3 puta. posao i tako. a more nekih 30m od kuće Confused
eto Cool

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
.iC



Joined: 04 Nov 2003
Posts: 109
Location: vz

PostPosted: 11.06.2004 01:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja bio vec triput na moru ove godine... jednom poslovno u Makarskoj, jedno obiteljski u Rijeci... i jednom zabavno na jedrenju na Kornatima..... lalala:)
Back to top
View user's profile Send private message
nsdsg



Joined: 16 Feb 2004
Posts: 23

PostPosted: 12.06.2004 07:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hehehe, kod nas (UAE) je vec hell na moru (sigurno voda oko 30 a napolju oko 50) tako da forget about it do novembra. Mozda ono samo water park, bas sam juce u cinema dobio popust, mada daleko je, jedno 180 km, ko ce da se cima toliko. Ovde je strava zimi (al' ne dostaje mi sneg).
Back to top
View user's profile Send private message
kliker



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 800
Location: /var/tmp

PostPosted: 12.06.2004 09:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nsdsg wrote:
Hehehe, kod nas (UAE) je vec hell na moru (sigurno voda oko 30 a napolju oko 50) tako da forget about it do novembra. Mozda ono samo water park, bas sam juce u cinema dobio popust, mada daleko je, jedno 180 km, ko ce da se cima toliko. Ovde je strava zimi (al' ne dostaje mi sneg).


UAE ???
Rolling Eyes
jeb***, coece pa sta radish tamo?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
nsdsg



Joined: 16 Feb 2004
Posts: 23

PostPosted: 13.06.2004 09:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Vadim naftu!? huz d meeeen
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group