Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
STREETS urban clothing corner

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Dirt McGrit



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 291
Location: iza ugla

PostPosted: 17.06.2004 11:06    Post subject: STREETS urban clothing corner Add user to your forum ignore list Reply with quote

eto pogledajte

www.streetsclothing.com

jucer navecer zavrsen posao. boje su zelja klijenta, a web site je raden na principu "napraviti nesto iz nicega" Exclamation tj. dobil sam 3 slike (one na prvoj stranici) i sad ti slozi ostatak... fale jos flash animacija koja je pri zavrsetku...

udarajte Very Happy

peace

_________________
Baby, I got your money!
Back to top
View user's profile Send private message
raytech



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 396
Location: Zagreb

PostPosted: 17.06.2004 11:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Text ti curi na jednom mijestu// eko unl.
Zapravo svugdje.
Design je cool

Last edited by raytech on 17.06.2004 11:41; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
orange



Joined: 21 Sep 2003
Posts: 622
Location: ST

PostPosted: 17.06.2004 11:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

predebel ti je ovaj rub oko sajta, ona majica u pozadini na frontu ubija txt i tesko ga je citat...
ove linije zakrivljene su mi nekako coca-cola like Smile
sve je nekako preveliko, od texta(meni) do layouta...i onda jos kasnije naletim na iframe kojeg moram scrolat...a na svakom linku je sadrzaj minimalan...
i na linku(AKADEMIKS) mi fale dvi slike desno

_________________
pwned!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 17.06.2004 11:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Šta nema ziku intro? Oćemo ziku!

One coca cola linije su zapravo m-pay Smile

(Crni) tekst ne paše na onu pozadinu, valja je pozadina pretamna Confused

Ostalo kewl Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Chombila



Joined: 22 Dec 2003
Posts: 248

PostPosted: 17.06.2004 12:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sviđa mi se...
zgodan je intro, sve je fino pregledno i jednostavno...
jedino me je ubolo u oko ">> ULAZ <<" možda da tu staviš neki fini gumbić... Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 17.06.2004 12:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Chombila wrote:

jedino me je ubolo u oko ">> ULAZ <<" možda da tu staviš neki fini gumbić... Very Happy


baš sam to htio reći...
ko da me neko u oko upiknuo...

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Dirt McGrit



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 291
Location: iza ugla

PostPosted: 17.06.2004 12:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hmm... i ja kad sam danas pogledal site na rezi 1024x768 izgleda "veliko" - kupil sam za doma novi monitor kojeg vrtim na 1600x1200 pa mi sve izgleda "sitno" na njemu. sad dal su linije m-pay ili coca-cola nije bitno - bila mi je zelja napravit nesto da nije "strogo - ostri pravokutni rubovi i sl.".

tekst je vrjerojatno prevelik (mislim da je 12px) jer na rezi 1600 sve ostalo izgleda "premalo" - sredit cu to.
muzika za intro je gotova samo je trebam ubacit.
bit ce button umjesto "ulaz" na prvoj stranici.
onu majcu cu vjerojatno maknut i stavi svjetljiju pozadinu.
info o firmama je minimalan jer jebiga nemas tu kaj puno pisat a "gazda" nije dostavil nikakve materijale. ja sam kopal na netu, pa prevadal na cro i sl. Sad
i-frame se skrola kaj je normalno, gkupo izgleda ako ga stavim u obicni cell - ili???
slike na akadamiks - izgleda da sam ih zaboravil uploadati - rjesit cu to danas

_________________
Baby, I got your money!
Back to top
View user's profile Send private message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 17.06.2004 13:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

I ajd sredi da tekst ne curi udesno na Firefoxu...

I preveliko ti je... Sve skupa skoro pola MB -- smanji kilobajtažu sličica!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 17.06.2004 13:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da ono svaki put brdo cekam da mi se header ucita, sve drugo je vec receno.

u principu I like it Very Happy

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
orange



Joined: 21 Sep 2003
Posts: 622
Location: ST

PostPosted: 17.06.2004 13:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dirt McGrit wrote:
hmm... i ja kad sam danas pogledal site na rezi 1024x768 izgleda "veliko" - kupil sam za doma novi monitor kojeg vrtim na 1600x1200 pa mi sve izgleda "sitno" na njemu. sad dal su linije m-pay ili coca-cola nije bitno - bila mi je zelja napravit nesto da nije "strogo - ostri pravokutni rubovi i sl.".

imam i ja veiki monitor Smile rrrrrrrah
ma za i-frame sam ja mislija da ne treba, posto nema nesto puno txt-a unutra...
jesu ti barem platili da skupljas okolo materijale? Smile

_________________
pwned!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Dirt McGrit



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 291
Location: iza ugla

PostPosted: 19.06.2004 13:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

alo

evo promijenil sam neke stvar (typo, smanjil sirinu, bordere, sredil background ...)
ako ima jos koja primjedba pucajte! Wink

www.streetsclothing.com

mir

_________________
Baby, I got your money!
Back to top
View user's profile Send private message
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 19.06.2004 13:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

u Firefox 0.8 imaš kupus na prvoj stranici...tekst ti ispada dole iz okvira, kao i posljednja slika....također kad se tekst označi vidi se da dio teksta fali....

inače dobro izgleda, sviđa mi se, ali imaš problema sa lisicom.

EDIT:: kliknuo sam još linkova, situacija je još gora ....sve ti curi ispod.....i tekst i slike...

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Dirt McGrit



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 291
Location: iza ugla

PostPosted: 19.06.2004 15:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hmm... nisam radil optimizaciju za firefox. mozda je problem u tome jer su neki dijelovi u layerima (tekst i slike na stranicama gdje su informacije o pojedinim tvrtkama). dal bi pomoglo da sve stavi u tablicu???

thanks

_________________
Baby, I got your money!
Back to top
View user's profile Send private message
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 19.06.2004 15:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vjerojatno bi. ja obično sve trpam u tabele.

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 19.06.2004 15:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A gle, curi ti sve i u IE-u. Oke još da curi u Firefoxu, jer, mislim, kog briga, al' ovo je neoprostivo. :))

_________________
JEWS FOR JESUS
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 20.06.2004 01:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Previše kontrastnih boja. Prevelik (dimenzijama i kb-ima) header.
Nečitki linkovi na meniju. Vidim samo dio teksta u sredini. (IE) Pardon, crni je tekst na crnoj podlozi. Možda iframe čak i ne bi bio tako loše rješenje. bar bih sve mogao pročitati.
Da bi bilo po mom ukusu ne bi bilo crna podloga. Čini mi se da bi bijela puno bolje štimala s bojama koje koristiš. Pogotovu što je crveni "on rollover".
Eto. Koncept i nije tako loš. No daj si još dan dva pa to sredi malo.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
-polygon



Joined: 25 May 2004
Posts: 537
Location: Zagreb

PostPosted: 20.06.2004 05:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

na 1024 se tablica (trenutno gledam akademiks,) raspada skroz na dnu
na 1280 sve šljaka

izgledom mi je super.. malo možda ove crvene strelice Razz jel..(crna na ulazu je super)
i kad bi krivulja ona na dnu recimo da iz menija ona i iz opisa su jedna ista neak ovak bode...mislim aj da su slične :\ nekak mi smetaju te 2 razl prek cijele širine a gore ona koka kola Very Happy Very Happy onak cijela jedna ljepa..jel kompliciram?

oće meni bit fleš?
Back to top
View user's profile Send private message
Dirt McGrit



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 291
Location: iza ugla

PostPosted: 20.06.2004 12:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo ispravljeni problemi s "curenjem" teksta. nisam uopce mislil na usere s 1024 rezom (bedak Very Happy ) meni bude ostal dynamic html, nebudem stavljal flash (bar zasad). izbor boja je takav kakav je, "gazda" je htel crno itd. tak da tu nisam mogel previse mijenjati.

hvala na uocenim greskama i upucenim kritikama.

mir

_________________
Baby, I got your money!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group