Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
CodeX.tr.cx

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
MersauX



Joined: 20 Jun 2004
Posts: 35
Location: Visoko, BiH

PostPosted: 20.06.2004 13:35    Post subject: CodeX.tr.cx Add user to your forum ignore list Reply with quote

Da ni ja ne budem iznimka, evo link do stranice mog benda. Samo a napomenem da ce uskoro biti malo updatovana sto se tice sadrzaja i nekih detalja, ali ce dizajn jos neko vrijeme ostati isti: www.codex.tr.cx

_________________
www.mersaux.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Chombila



Joined: 22 Dec 2003
Posts: 248

PostPosted: 20.06.2004 19:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nesviđa mi se slika na uvodu... a na cijelom webu mi fali slika...
Back to top
View user's profile Send private message
forca



Joined: 30 Dec 2003
Posts: 334
Location: Karlovac

PostPosted: 20.06.2004 23:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ovako: prvo uvod mi je ono tako-tako, no onda kad citam tekst zabole me oci od ove podloge, ove crvene kugle, font mi je grozan, ova mi narancasta boja ne lezi ovdje.
jako me smeta to sto ti je meni ovko jako spusten dolje, nema nikakve ravnoteze na sajtu, imam osjecaj kao da je sajt okolo srezan jer nije sve stalo..
onda ne svidja mi se sto si kod teksta podebljavao neke nepotrebne stvari,a ne one potrebne no to je vec sad druga stvar...
sve u svemu trebao bi napraviti vise nekih povrsina/ploha neki raspored informacija, puno bi bolje izgledalo da ti je sve malo cisce..po meni je presareno iako su samo dvije-tri boje Wink

_________________
Jer čovjek voli i poštuje čovjeka, dok god ga ne može procijeniti, a žudnja i nastaje iz nedostatnog poznavanja...
www.flickr.com/photos/forca
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
drushtveni_otpadnik



Joined: 11 May 2004
Posts: 470

PostPosted: 20.06.2004 23:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

od svega toga mi se jedino sviđa format teksta (i njegove boje) s desne strane, kao i onaj news header.
meni katastrofa (ne meni kao meni osobno, nego meni kao izbornik), isto mislim i za onaj bgr koji ide ispod texta. kaj se izbornika tiće (tj one crvene slike ispod njega), tu sliku imam doma i ak mi netko ne vjeruje, postat ću je negdje (ako je zaista potrebno) pa da se uvjerite. inaće je slika svjetlo-plave/plave boje i samo si ju pofarbo u crveno i to je kao to. dakle, ukradeno.
daklem, kao što rekoh, jedino mi se sviđa kako si formatirao text i sve to, ali samo zato jer ja osobno volim minimalističke/fuinkcionalne textualne stranice bez previše dugoučitavajućih grafičkih điđa-miđa. ostali se vjerojatno neće složiti sa mnom...

_________________
da li je bolje uhvatiti se u kolo s onima koji se prave ludi i ništa ne vide, ili sve vidjeti i zaista poludjeti?
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
drushtveni_otpadnik



Joined: 11 May 2004
Posts: 470

PostPosted: 21.06.2004 11:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da bi ovo kaj sam rekao imalo ipak nekakvu osnovu, original slike je na
http://www.digitalblasphemy.com/dbgallery/3/somethingblue.shtml

pa se može usporediti sa bgr sa http://www.codex.tr.cx stranice.

isto, samo boja druga... ok, možda će neko reć da sitničarim i da za ovakve stranice to i nije bitno, al nisam si mogao pomoći Smile rip je rip, pa kakva god stranica bila...

_________________
da li je bolje uhvatiti se u kolo s onima koji se prave ludi i ništa ne vide, ili sve vidjeti i zaista poludjeti?
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
MersauX



Joined: 20 Jun 2004
Posts: 35
Location: Visoko, BiH

PostPosted: 21.06.2004 14:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hvala na svim dosdasnjim komentarima. Oni ce mi pomoci da stranicu ucinim boljom. Svaka kritika je pozitivna kritika, ako iz nje izvuces pouku. Sto se tice slike u pozadini, da, priznajem da sam je "maznuo", ali samo zato sto mi se previse svidjela, a zbog same vrste stranice nije mi odgovarala plava boja, pa sam je zacrvenio... Uglavnom, jos jednom hvala... Sada da se bacim na posao.

_________________
www.mersaux.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
drushtveni_otpadnik



Joined: 11 May 2004
Posts: 470

PostPosted: 21.06.2004 16:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dobro si primjetio da je svaka kritika pozitivna... najgori su oni koji stave sajt na recenziju pa se poslije ljute ak se ljudima ne sviđa (budući da su puno truda i vremena uložili u sajt). takvi su valjda očekivali pohvale Smile nastavi s radom i javi se...

_________________
da li je bolje uhvatiti se u kolo s onima koji se prave ludi i ništa ne vide, ili sve vidjeti i zaista poludjeti?
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group