Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
slayazz.4x2.net

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Rebel MC



Joined: 29 Jun 2004
Posts: 12
Location: Naboo

PostPosted: 29.06.2004 21:54    Post subject: slayazz.4x2.net Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo komentirajte moj sajt, http://www.slayazz.4x2.net , u potpunosti je napravljen u notepadu. Osim bannera naravno, on je napravljen u chaos prou i u paint shopu.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 29.06.2004 22:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ah. here we go again
pogledajte pod special news prvi link i onda banner na tom sajtu. mislim da ce orange imat nesto za rec Rolling Eyes

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
drushtveni_otpadnik



Joined: 11 May 2004
Posts: 470

PostPosted: 29.06.2004 22:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@ shilokko : been there, saw it Shocked the thief is back! Smile

yeah! Smile

_________________
da li je bolje uhvatiti se u kolo s onima koji se prave ludi i ništa ne vide, ili sve vidjeti i zaista poludjeti?
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
orange



Joined: 21 Sep 2003
Posts: 622
Location: ST

PostPosted: 29.06.2004 22:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

[shilokko] wrote:
ah. here we go again
pogledajte pod special news prvi link i onda banner na tom sajtu. mislim da ce orange imat nesto za rec Rolling Eyes

evo san pogleda i iskida se Smile
:givap
on me pita jel moze koristit sliku, ja kazem da ako crta nesto u istom stilu da nema problema al da ne uzima bas moju originalnu sliku Smile

i sad mene buni samo to kako je on komicno iskoristija sliku Smile

_________________
pwned!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Rebel MC



Joined: 29 Jun 2004
Posts: 12
Location: Naboo

PostPosted: 29.06.2004 22:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

o cemu vi pricate?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Rebel MC



Joined: 29 Jun 2004
Posts: 12
Location: Naboo

PostPosted: 29.06.2004 22:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

skuzio sam, no jedini razlog zasto sam stavio link na njegovu stranicu i takav opis jer mi je frend a nisam imo pojma da je on (MC Poseidon, neki ljudi stvarno imaju problema sa gramatikom pa tumace stvari krivo) nekakvu sliku ukro il nes, enivejz molim vas komentirajte moju stranicu...

Last edited by Rebel MC on 29.06.2004 23:51; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 29.06.2004 23:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Prije komentiranja procitajte ovo > http://www.mi3dot.org/faq/category/8/ , samo aplicirajte na forum.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
drushtveni_otpadnik



Joined: 11 May 2004
Posts: 470

PostPosted: 30.06.2004 01:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stroga ali pravedna ruka moderatora udarila je nas zločestu dječicu za naše dobro, stoga ću ja reći svoje mišljenje :

site mi nekako istovremeno djeluje i preprazno i prenakrcano textom (paradoksalno, znam)
brijem da bi bolje izgledalo da onaj vanjski outline nije toliko debeo već da ga smanjiš na najmanju moguću mjeru. onaj header pri vrhu mi nikako ne paše, možda je malo pretaman i previše ima kontrasta na cijeloj stranici (pogotovo debeli crni rub - bijela pozadina). ne znam, sorry al ne sviđa mi se nikako ta slika pri vrhu (al mi je zato oke onaj banner sa zvučnicima ak ti to nešto znaći). i ta žuta boja mi se nikako ne sviđa. sviđa mi se što je ergonomski ugodno, jednostavno i što na bilo koju stranicu možeš doći jednim klikom.
kad bih ja radio nešto na toj stranici, stavio bi dakle drugi header (možda malo svjetliji i ne toliko šaren).... ne znam kaj da ti još napišem, ne moraš me uzeti za ozbiljno, jer sto ljudi - sto mišljenja, a ovo je samo moje. ak baš moram navest kaj mi je super - to je da se stranica brzo učitava, to mi je jedna od bitnijih stvari uopće (ako ne i najbitnija).
eto, toliko od mene.

_________________
da li je bolje uhvatiti se u kolo s onima koji se prave ludi i ništa ne vide, ili sve vidjeti i zaista poludjeti?
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
drushtveni_otpadnik



Joined: 11 May 2004
Posts: 470

PostPosted: 30.06.2004 14:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

eh da, i respect za to što si radio page u notepadu Smile
možda bi da koristiš neki editor mogao jednostavnije oblikovati elemente i njihov razmještaj na stranici.

_________________
da li je bolje uhvatiti se u kolo s onima koji se prave ludi i ništa ne vide, ili sve vidjeti i zaista poludjeti?
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
Rebel MC



Joined: 29 Jun 2004
Posts: 12
Location: Naboo

PostPosted: 01.07.2004 09:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zeleni_spijun wrote:
nema tu trunke orignalnosti...notepadom mos fascinirat moju sestru
al ne mozes napredovati ako ne prihvatis kritike i NIKADA VISE tudji rad
ne predstavis kao svoj...nikad maan...Jah KnowZs


RnR


tudji rad? Shocked
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Rebel MC



Joined: 29 Jun 2004
Posts: 12
Location: Naboo

PostPosted: 01.07.2004 09:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo napravio sam neke izmjene, provjeri.... http://www.slayazz.4x2.net
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
drushtveni_otpadnik



Joined: 11 May 2004
Posts: 470

PostPosted: 01.07.2004 12:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zeleni_spijun wrote:
nema tu trunke orignalnosti...notepadom mos fascinirat moju sestru
al ne mozes napredovati ako ne prihvatis kritike i NIKADA VISE tudji rad
ne predstavis kao svoj...nikad maan...Jah KnowZs


eee, daj ono, nemoj brijat luđaće stari... Smile napadaš dečka a niš nije kriv. prati malo bolje postove pa ćeš se uvjerit da nije bila riječ o njemu već o nekome drugome, ok?
dižeš paniku, a on je došao samo po komentar...
nego, jel znaš ti složit site u notepadu??? Smile

@Rebel : mogu ja probat složit neki header ak budem imao vremena ???? (a imam, rokovi su gotovi Smile )

_________________
da li je bolje uhvatiti se u kolo s onima koji se prave ludi i ništa ne vide, ili sve vidjeti i zaista poludjeti?
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
dag



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 255
Location: ZG

PostPosted: 01.07.2004 14:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa i nema se što komentirati na tvom siteu.
Samo jedna slika koja je još k tome bezveze...

Kolko vidim vi ste reperi, ali ti si krenuo totalno krivim putem u dizajnu jednog reperskog sitea...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Rebel MC



Joined: 29 Jun 2004
Posts: 12
Location: Naboo

PostPosted: 01.07.2004 19:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

drushtveni_otpadnik wrote:

@Rebel : mogu ja probat složit neki header ak budem imao vremena ???? (a imam, rokovi su gotovi Smile )

moze

quote="zeleni_spijun"]ok sorry rista nije bilo namjerno al cim nasmrdim da netko koristi tudje radove (sto i ja i otpadnik volimo satrat u korjenu) oma mi skoci tlak pa previdim tko je zapravo pokrao koga...tak sam i za ovo mislio da je Otpadnik definirao uljeza u svijetu webaajki pa reko da mu satrem svaku nadu..no eto pogrijesio sam..jebiga desise nadam se da štetsa nije velika

poZSdraf[/quote]
ma nema beda

evo uploadao sam jos neke stvari i dodao nes banneru
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
drushtveni_otpadnik



Joined: 11 May 2004
Posts: 470

PostPosted: 01.07.2004 19:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hmmmm..... e sad, ovo kaj si naknadno stavio kaj strši gore s lijeve strane.... to nikako, ali baš nikako ne paše... bolje je bilo onak jednostavno... kad uhvatim vremena probat ću napravit header (onaj banner sa zvučnicima mi je ok i možda si u tom stilu nešto trebao napraviti)...

a kaj se tiće notepada, kaj ti znaći ovo :
Quote:
<META content="MSHTML 6.00.2800.1106" name=GENERATOR></HEAD>

Smile

_________________
da li je bolje uhvatiti se u kolo s onima koji se prave ludi i ništa ne vide, ili sve vidjeti i zaista poludjeti?
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
Rebel MC



Joined: 29 Jun 2004
Posts: 12
Location: Naboo

PostPosted: 01.07.2004 19:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

di si ti to vidio?
Quote:

<html>
<head>
<title>Slayazz v9,5</title>
<STYLE>
a { text-decoration: underline; color: #000000
; }
A:hover { text-decoration: none; color: #0d0c0c}
}
A.link2 { text-decoration: none; color: #ffffff
; }
A:hover.link2 { text-decoration: none; color: #ffffff}
}
SELECT {
font-size: 9px; color: #ffffff; font-family: Verdana;
BACKGROUND-COLOR: #000000;
border: 1px solid #000000
}
TEXTAREA, .bginput {
font-size: 9px; color: #ffffff; font-family: Verdana;
BACKGROUND-COLOR: #000000;
border: 1px solid #000000 }

input { font-size: 9px; color: #ffffff; font-family: Verdana; background-color: #000000; border: 1px solid #000000 }

.hit { font-size: 9px; color: #ffffff; font-family: Verdana; background-color: #000000; border: 1px solid #000000 }
} body
{ scrollbar-arrow-color:#0d0c0c;
scrollbar-3dlight-color:#ffffff;
scrollbar-highlight-color:#0d0c0c;
scrollbar-face-color:#ffffff;
scrollbar-shadow-color:#0d0c0c;
scrollbar-darkshadow-color:#ffffff;
scrollbar-track-color:#E0E0E0;
scrollbar-base-color:#ffffff;
font-color: #ffffff; font-size: 10px; font-family: verdana;
}
TD
{
font-color: #ffffff; font-size: 10px; font-family: verdana;
}
.pagenumstatic { BORDER-RIGHT: #000000 1px solid; PADDING-RIGHT: 4px; BORDER-TOP: #000000 1px solid; PADDING-LEFT: 4px; PADDING-BOTTOM: 1px; MARGIN: 0px; BORDER-LEFT: #000000 1px solid; WIDTH: 1em; COLOR: #000000; PADDING-TOP: 1px; BORDER-BOTTOM: #000000 1px solid; BACKGROUND-COLOR: #CCCCCC; TEXT-DECORATION: none }
.pagenum A:link { BORDER-RIGHT: #000000 1px solid; PADDING-RIGHT: 4px; BORDER-TOP: #000000 1px solid; PADDING-LEFT: 4px; PADDING-BOTTOM: 1px; MARGIN: 0px; BORDER-LEFT: #000000 1px solid; WIDTH: 1em; COLOR: #000000; PADDING-TOP: 1px; BORDER-BOTTOM: #000000 1px solid; BACKGROUND-COLOR: #CCCCCC; TEXT-DECORATION: none }
.pagenum A:visited { BORDER-RIGHT: #000000 1px solid; PADDING-RIGHT: 4px; BORDER-TOP: #000000 1px solid; PADDING-LEFT: 4px; PADDING-BOTTOM: 1px; MARGIN: 0px; BORDER-LEFT: #000000 1px solid; WIDTH: 1em; COLOR: #000000; PADDING-TOP: 1px; BORDER-BOTTOM: #000000 1px solid; BACKGROUND-COLOR: #CCCCCC; TEXT-DECORATION: none }
.pagenum A:active { BORDER-RIGHT: #000000 1px solid; PADDING-RIGHT: 4px; BORDER-TOP: #000000 1px solid; PADDING-LEFT: 4px; PADDING-BOTTOM: 1px; MARGIN: 0px; BORDER-LEFT: #000000 1px solid; WIDTH: 1em; COLOR: #000000; PADDING-TOP: 1px; BORDER-BOTTOM: #000000 1px solid; BACKGROUND-COLOR: #CCCCCC; TEXT-DECORATION: none }
.pagenum A:hover { BORDER-RIGHT: #000000 1px solid; PADDING-RIGHT: 4px; BORDER-TOP: #000000 1px solid; PADDING-LEFT: 4px; PADDING-BOTTOM: 1px; MARGIN: 0px; BORDER-LEFT: #000000 1px solid; WIDTH: 1em; COLOR: #000000; PADDING-TOP: 1px; BORDER-BOTTOM: #000000 1px solid; BACKGROUND-COLOR: #FFFFFF; TEXT-DECORATION: none }
.signature { BORDER: #FFFFFF 1px dashed; FONT-SIZE: 9px; FONT-FAMILY: Verdana; Padding: 4px; }

.a2 {text-decoration: underline; color: #FFFFFF; font-family : Verdana, Geneva, Arial, Helvetica, sans-serif; }
.a2:hover {text-decoration: underline; color: #FFFFFF; font-family : Verdana, Geneva, Arial, Helvetica, sans-serif; }
</style>
<SCRIPT LANGUAGE="JavaScript" TYPE="text/javascript">
<!--
// Scrolling status Bar text Script
// Being of Scrolling text in the Status bar
var speed = 50 //decrease value to increase speed (must be positive)
var pause = 2500 //increase value to increase pause
var timerID = null
var bannerRunning = false
var ar = new Array()
ar[0] = "Save the planet, start the hip hop revolution."
ar[1] = "Save the planet, start the hip hop revolution."
ar[2] = "Save the planet, start the hip hop revolution."
ar[3] = "Save the planet, start the hip hop revolution."
ar[4] = "Save the planet, start the hip hop revolution."
ar[5] = "Save the planet, start the hip hop revolution."
ar[6] = "Save the planet, start the hip hop revolution."
ar[7] = "Save the planet, start the hip hop revolution."
var currentMessage = 0
var offset = 0
function stopBanner() {
if (bannerRunning)
clearTimeout(timerID)
bannerRunning = false
}
function startBanner() {
stopBanner()
showBanner()
}
function showBanner() {
var text = ar[currentMessage]
if (offset < text.length) {
if (text.charAt(offset) == " ")
offset++
var partialMessage = text.substring(0, offset + 1)
window.status = partialMessage
offset++
timerID = setTimeout("showBanner()", speed)
bannerRunning = true
} else {
offset = 0
currentMessage++
if (currentMessage == ar.length)
currentMessage = 0
timerID = setTimeout("showBanner()", pause)
bannerRunning = true
}
}
// -->
</SCRIPT>
<SCRIPT LANGUAGE="JavaScript" TYPE="text/javascript">
<!--
<!--
//this is to start the Scrolling Status Bar
startBanner();
// -->

function MM_swapImgRestore() { //v3.0
var i,x,a=document.MM_sr; for(i=0;a&&i<a.length&&(x=a[i])&&x.oSrc;i++) x.src=x.oSrc;
}

function MM_preloadImages() { //v3.0
var d=document; if(d.images){ if(!d.MM_p) d.MM_p=new Array();
var i,j=d.MM_p.length,a=MM_preloadImages.arguments; for(i=0; i<a.length; i++)
if (a[i].indexOf("#")!=0){ d.MM_p[j]=new Image; d.MM_p[j++].src=a[i];}}
}

function MM_findObj(n, d) { //v4.01
var p,i,x; if(!d) d=document; if((p=n.indexOf("?"))>0&&parent.frames.length) {
d=parent.frames[n.substring(p+1)].document; n=n.substring(0,p);}
if(!(x=d[n])&&d.all) x=d.all[n]; for (i=0;!x&&i<d.forms.length;i++) x=d.forms[i][n];
for(i=0;!x&&d.layers&&i<d.layers.length;i++) x=MM_findObj(n,d.layers[i].document);
if(!x && d.getElementById) x=d.getElementById(n); return x;
}

function MM_swapImage() { //v3.0
var i,j=0,x,a=MM_swapImage.arguments; document.MM_sr=new Array; for(i=0;i<(a.length-2);i+=3)
if ((x=MM_findObj(a[i]))!=null){document.MM_sr[j++]=x; if(!x.oSrc) x.oSrc=x.src; x.src=a[i+2];}
}
//-->
</SCRIPT>
</head>
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
drushtveni_otpadnik



Joined: 11 May 2004
Posts: 470

PostPosted: 01.07.2004 19:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

na tvojoj stranici koju sam jučer (ili danas ujutro, nisam siguran) spremio na svoj HDD. Cool

_________________
da li je bolje uhvatiti se u kolo s onima koji se prave ludi i ništa ne vide, ili sve vidjeti i zaista poludjeti?
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
drushtveni_otpadnik



Joined: 11 May 2004
Posts: 470

PostPosted: 01.07.2004 19:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo, obrisano Smile

Last edited by drushtveni_otpadnik on 01.07.2004 21:24; edited 1 time in total

_________________
da li je bolje uhvatiti se u kolo s onima koji se prave ludi i ništa ne vide, ili sve vidjeti i zaista poludjeti?
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
Rebel MC



Joined: 29 Jun 2004
Posts: 12
Location: Naboo

PostPosted: 01.07.2004 21:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

radio sam fo shizzle u notepadu, a neznam otkud ta meta, mozda je od skripte ostalo, jer samo kopi pejsto...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 01.07.2004 22:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja samo o sajtu:

-NEMOJ MI PISAT PO STATUS BARU (FF)
-ok kad smo to rijesili Very Happy, koja je spika da se ne vide ti linkovi? To namjerno ili... ak je nije dobro, ak nije onda je dobro (kak sam dobar Smile )
Back to top
View user's profile Send private message
Rebel MC



Joined: 29 Jun 2004
Posts: 12
Location: Naboo

PostPosted: 01.07.2004 22:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

prvo sam radio u fireworksu pa je sve izgledalo jako super, ali se i jako dugo ucitavalo sta zna neke ljude jako izluditi pogotovo one koji imaju sporiju vezu...

@Stripe: Nije namjerno, vec sam htio da mi nes pise na taskbaru...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Rebel MC



Joined: 29 Jun 2004
Posts: 12
Location: Naboo

PostPosted: 01.07.2004 23:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nikola Krajačić wrote:
emptyhead wrote:
Nikola Krajačić wrote:
To što si site napravio u notepadu ti baš ništa ne znači. Danas kada tražiš posao (honorarni ili stalni) moraš znat malo više od notepada...i džaba ti tvoj notepad, kad imaš recimo, edit plus or bilokoji koji ti označava sintaksu...barem bi si olakšao posao...


To iz iskustva govoris ili ? Smile
Naravno da znaci nesto to sto je napravio stranicu u notepadu (citaj: nije ju napravio preko nekog vizualnog editora). To znaci da razumije kod, da ga zna citat i da se moze snac u njemu i to je puno veci plus nego snalazenje u dreamweaveru i napikavanje u drimviveru.


Ne govorim iz iskustva, al ajde, firma kao što je web.burza (nije nikakvo sad ulizivanje or something...) koja radi vrhunske radove, jel će uzet na posao nekoga samo zato jer zna html bez dw? ajde da zna php, asp ili nešto više, ali samo html... Rolling Eyes
možda prođe kod nekoga tko radi čisto html or something, ali kod web-design firmi sumnjam...
Evo primjer, ja sam nedavno u jednu web-design firmu poslao upit za honorarni posao. Odgovor slijedi

Quote:
Spremni smo za suradnju sto se tice grafickog oblikovanja mada bi nam vise odgovarao neki dobar programer u php, dot netu asp itd...


Eto. I sad nek se on javi, pa nek veli da ne zna ništ osim notepada, pa ćemo vidjet...

Dalje, zašto misliš da on, koji je u notepadu radio site, zna bolje html kod od mene ili nekog drugog? Istina bog, ja u notepadu ne bih znao napravit ništ, al da ne znam šta je html kod i koji su njegovi tagovi, nije. I da kad mi se nešt sjebe, pa da ne znam ispravit, nije.
Mislim da se svakom tu i tamo dogodi da mu nešt neštima, pa u DW prebaci na code view i ispravi. Ili otvori taj file u edit++ or something...

Za kraj, moje osobno mišljenje o tome site made by notepad or any textual editor jest da to nema više nekog utjecaja. Prije je to bilo donekle važeći, dok se pol svijeta kune u WYSIWYG editore, a pol u notepad, al mislim da toga više nema...
Hoću reći, danas svi znaju HTML, i to je gotova stvar. A to jel ga je on radio u notepadu ili ultraeditu, to je nebitno...Bitno je to da ako on zna HTML, da mu ništa ne znači.

Bez uvrede ikome, ako sam koga uvrijedio, forgive me Cool


znam php samo ša mi server ne podrzava php
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Rebel MC



Joined: 29 Jun 2004
Posts: 12
Location: Naboo

PostPosted: 01.07.2004 23:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sad za nekih 12 sati ce mi aktivirat novi web hosting pa cete vidjet moje php sposobnosti
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 02.07.2004 00:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Rasprava nevezana za sajt REBEL MC-a premještena u drugi topic.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group