Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
crva fotka mi treba veeelika reza plz ...HItNO!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Fotografija
View previous topic :: View next topic  
Author Message
djipster
Guest





PostPosted: 07.06.2004 21:21    Post subject: crva fotka mi treba veeelika reza plz ...HItNO! Reply with quote

evo sad mi jos treba fotkica crkve sv donata u zadru ili sibenske katedrale...katedrala u solinu..
znaci bilokoja od ovih...pa ak ima neko doma veceg formata da mi posalje ili da odskenira neku finu pa mi posalje na mejl:)
djibo@hotmail.com
tnx Smile
ili ako mu je zgosdnije da apluda pa samo tu metne link Smile
tnx Smile
Back to top
tstajduhar



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 4

PostPosted: 04.07.2004 23:38    Post subject: evo ga, link Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo, ovdje je link.... fine fotke, fina agencija, cak ne traze ni 10ke na radove... samo nesto novaca, da nahrane gladne fotografe.... Wink


http://www.alamy.com/search-results.asp?qt=trogir&go=1&a=-1&lic=1&lic=6

i, ono, pomislio sam da trebas fotku CRVA, pa reko, imam jednu... da pomognem... Smile kad ono... od crva nasta crkva (TM - zabranjujem upotrebu ovog za sigove)

t.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
djipster
Guest





PostPosted: 05.07.2004 03:40    Post subject: Reply with quote

mah...djuk mi vec reko za tipfeler...al kosto ste skuzili fakat ih ima puno kad ja nes pisem-....sry svima za to Smile
neda mi se citat dal sam sve natipko fino a dost brzo tipkam pa ono...
Back to top
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Fotografija All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group