Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
vektorske ikone

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Vektor
View previous topic :: View next topic  
Author Message
gablu



Joined: 22 Jan 2004
Posts: 41
Location: crikvenica : croatia

PostPosted: 06.07.2004 20:47    Post subject: vektorske ikone Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo, da vam pokazem malo sto se novo radi, odite na:

www.iconfish.com

to je site gdje je zasad dostupan samo jedan icon set, ali ce taj broj s vremenom rasti. radi se o siteu gdje su dostupne pre-made royalty-free ikone za download. ali, za razliku od drugih koji prodaju bitmap (raster) ikone, koje su prilicno neupotrebljive za multimedijalne potrebe (nema bas neke mogucnosti manipulacije), ovdje se radi o vektorskim ikonama.

dostupne su u AI, EPS, PDF, SWF i XAR formatu. i to sve u jednom paketu. samo 3.8mb za download Smile

eto toliko... slobodno znaci odite na:

www.iconfish.com

i komentirajte sve, dizajn sitea, ideju, predstavljene ikone itd Smile

pozdrav,

luka

_________________
no sigs for me. i'm designer. i'm good. so they say.
www.gablu.biz
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 06.07.2004 20:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

koji dio je tvoj prvo reci? ti si radio te ikone za taj iconfish, ili si radio i ikone i webdesign ili je kompletno tvoj?
poz
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
gablu



Joined: 22 Jan 2004
Posts: 41
Location: crikvenica : croatia

PostPosted: 06.07.2004 21:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
koji dio je tvoj prvo reci? ti si radio te ikone za taj iconfish, ili si radio i ikone i webdesign ili je kompletno tvoj?
poz


moj dio je: dizajn, ikone, vlasnistvo projekta... ma sve Smile

nek vas ne zbuni to sto pise da je vlasnik svega ocean storm corporation iz australije, dva su vlasnika, ja sam jedan od njih...

eto, moze sada komentar? Razz

_________________
no sigs for me. i'm designer. i'm good. so they say.
www.gablu.biz
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 06.07.2004 21:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

moze :)

overall mi je super.
cudno mi je da koristis jpg fileove kad bi kod ovakvih stvari (ilustracije i slicno za neznam, 10 boja) trebao koristiti gif. bice majni size i ostriji (sto je vazno)

ikone koje tu vidim su super, premda osobno vjerojatno nebih nikada kupio set ikona (ko sto nista ne kupim)

na kolekcija site-u > mozda da povecas visinu ifrejma za onak 20pixela, tak da nisu ikone odrezane u tom prvom view-anju nego da je cijeli taj red

jedan detalj (onak, footer, je crni, a ispod toga opet ide bijelo, kao na ostatku site. logicnije bi bilo da je sve ispod footera isto crno, ovako ispada da je samo neka lajna, koja mi ne predstavlja donji zavrsetak)


good job kao uvijek od tebe
pozdrav
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
raytech



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 396
Location: Zagreb

PostPosted: 06.07.2004 21:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nice work
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
ska



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 402

PostPosted: 06.07.2004 21:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni se sve ovo svidja...no, interesira me ide li prodaja? mislim 299$...

_________________
ska
Back to top
View user's profile Send private message
fakz



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 384
Location: Rijeka

PostPosted: 06.07.2004 21:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Svaka cast,very,very najs. I sajt,i ikone i sve Laughing ,osim cijene(iako vjerojatno nisam potenc kupac) Laughing

Last edited by fakz on 06.07.2004 21:58; edited 1 time in total

_________________
"It is through the hottest fires comes the hardest steel"
Conan the Barbarian
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 06.07.2004 21:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

299 $ !? Puno previše. Ikone jesu zgodne, ali za svaki projekt ipak rađe kreiram vlastiti set nego da dizajn koji radim moram u neku ruku prilagođavati ikonama. Sve to dođe poput "template monstera". Site je super, ikone su mi ok, ali jednostavno nisam nikada bio načisto sa kupovinom nečeg "predefiniranog". Druga stvar je kad ekipa iz iconfactorya prema mojim željama napravi set ikona (ako želim dobit ću ih i u vektorima). Onda sam siguran da ću dobiti što sam tražio isto kao što sam siguran da to vrijedi toliko koliko će mi oni naplatiti (čitaj:masno). Eto...

Last edited by TYPE01 on 06.07.2004 22:00; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 06.07.2004 21:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fakz wrote:
Svaka cast,very,very najs. I sajt,i ikone i sve :lol: ,osim cijene(iaoko vjerojatno nisma potenckupac)

cijena je u rangu kolko se i inace krece (bar kolko sam ja naletio)
a ja ni ti tako i tako nismo potencijalni kupci

edit: type, mozda i je previse, neznam, al se s ostatkom slazem s tobom. ja osobno nebi kupio, al fala bogu, ima ljudi koji bi

edit2: vidim da se reklamira na guglu, ima se :) fala bogu!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 06.07.2004 22:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

btw
http://www.iconbuffet.com/

ovo sam trazio po k10k onak pol sata. 239baksa. tak da ovo nije tak skupo? ne?
mislim meni je sve skupo al ja sam zidov :)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
pixelpusher



Joined: 12 Feb 2004
Posts: 123
Location: Rijeka

PostPosted: 07.07.2004 07:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Alo Luka,
Pa ti i ja se samo po forumima srecemo Smile
BTW, svidja mi se kako ti izgleda iconfish!

pixelpusher
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
hans
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 353
Location: ZG

PostPosted: 07.07.2004 08:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pipl like free samples!!!1
give them free samples!!1

:)
nice work.

_________________
U74 [novi samo što nije]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
aikon



Joined: 19 Sep 2003
Posts: 166

PostPosted: 07.07.2004 08:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

DA DA free samples Smile

Ikonice su super, ali meni isto draze crtat svoje Smile Ali ima ovo svoje trziste. Sve najbolje u pokoravanju trzista.
Web mi je OK. Ovako na brzinu pogledah i jedino sta me bode u oci je ova crna "traka" sta reze ikonice. Ili da je spustis dole da ne reze ikonice uopce. Ili da je dignes jos gore tako da vise "odreze" ikonice. Da im se samo vide vrhovi. Da se vidi da ima nesto jos ispod ali da se ne vidi tocno sta Smile
Back to top
View user's profile Send private message
TilT



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 117
Location: Lovran

PostPosted: 15.07.2004 09:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo sad je vrijeme za kupit sad su 84$ Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Vektor All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group