Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
grand.hr

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 07.07.2004 08:17    Post subject: grand.hr Add user to your forum ignore list Reply with quote

nisam stavljao u WIP, jer je klijent i više nego zadovoljan sa dizajnom pa nisam htio riskirat da nas popljujete i da onda radimo ispočetka Wink ,ali to ne znači da me ne zanimaju komentari...

mda, postoje određena ograničenja kod cijele priče, recimo to da se koristi kompletan kod jednog drugog projekta i da zbog toga neke stvari izgledaju kak izgledaju..hehe....(da,da, ljeni smo ponekad)

ajd lupajte.... -> www.grand.hr

i ne, mi ne stavljamo content gore, za to imaju CMS, nisam lud još i to radit za siću koju plaćaju....

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 07.07.2004 08:29    Post subject: Re: grand.hr Add user to your forum ignore list Reply with quote

silence wrote:
nisam stavljao u WIP, jer je klijent i više nego zadovoljan sa dizajnom pa nisam htio riskirat da nas popljujete i da onda radimo ispočetka Wink ,ali to ne znači da me ne zanimaju komentari...

mda, postoje određena ograničenja kod cijele priče, recimo to da se koristi kompletan kod jednog drugog projekta i da zbog toga neke stvari izgledaju kak izgledaju..hehe....(da,da, ljeni smo ponekad)

ajd lupajte.... -> www.grand.hr

i ne, mi ne stavljamo content gore, za to imaju CMS, nisam lud još i to radit za siću koju plaćaju....


ne svidjaju mi se boje nikako.
sve je je neako jednolicno, sve u istoj boji, nema nicega sta se istice.

vjerojatno s obzirom da ste radili za sicu da ste to prek q napravili pa zato tako djeluje.

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 07.07.2004 08:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ekčli..nismo prek kurca, nego smo dobili njihov logo i rečeno je da "ne bi bilo loše kad bi bilo u tim bojama"....tak da smo napravili u ovim bojama....

eto Wink

EDIT :: isticat će se slike objekata kad ih oni stavi gore...ovo je isti CMS ko i na www.papirus-nekretnine.com.hr Wink

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 07.07.2004 08:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma eto ne znam. nije mi bas nesto. nije nesto NAJGORE ikad, daleko od toga ali je nekako too simple. ovaj bijeli prostor je stvarno velik i tu fali nesto. mozda nekakav BG image ili sl. samo da probije monotoniju.
Header je .. dunnol takav trace djeluje bezveze. mozda da je prava slika. mogli ste staviti gore sliku u punom spektru boja, dakle kakva je, a dolje onda ovo. to je gore header tko da nema veze sa bojama firme.
cijeli dizajn mi izgleda kao dizajn za nekaku mapu, fascikl.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
raytech



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 396
Location: Zagreb

PostPosted: 07.07.2004 10:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

IMHO imam osječaj da radiš po nekakvom templateu, užasno ni vuče na onu zadnju stranicu što si radio, "bionešto", a onako i s tom bojom moeže biti cool samo dodaj malo detalja.
Probaj tamniju nijansu indigo plave dodat.

E da i site izgleda dosta odsječen s desne, strane
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 07.07.2004 11:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

yap. slažem se sa većinom iznesenog. prenjet ću dizajn fireru to. Very Happy
thing is - dizajn firer se još privikava na web dizajn (onaj "bionešto" je bio prvi web uopće koji je ikad radila) tak da radimo neke kompromise....

thnx na komentarima, pošto je ovo prošlo nisam ni stavljo u WIP, nego tek sada, da znam čega se treba pazit na sljedećem (dolazi nam još jedan web za nekretnine uskoro, barem se nadam)...

ak vam kažem da smo od materijala dobili JEDAN JEDINI file u .ai, šatro pripremu za tisak njihove vizitke (koju čak ni ne koriste) i gdje ni slova nisu pretvorena u krivulje (a font nije poslan) - tako da čak ni ne znamo kako je osoba koja im je radila dizajn vizitke tu vizitku ekčli zamislila....ne znam.....mislim da su još dobro prošli Wink

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 08.07.2004 08:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hm... header je onak... coutout u fotosopu - 2 klika = djeluje jeftino :)
mozda da ga uredno potrejsate bi bilo bolje?

ne kuzim zasto se cijeli layout i navigacija sastoji od slika (bez alt atributa!) kad je puno lakse moglo ic sa (od oka) 4 slike, a ostalo sredite pomocu cssa i teksta?
usability = 0 :)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 08.07.2004 09:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Embarassed
možda zato kaj se tek primam css za te stvari? pa mi je lakše ovako?

druga stvar je kaj nam skoro svi webovi koriste isti CMS, pa izgleda da smo malo zapeli u "template" način razmišljanja Confused
danas počinjemo radit 2 nova dizajna pa to bacim u WIP ovaj put, meni je isto malo bed kaj je sve počelo ličit jedno na drugo....

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 08.07.2004 09:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

silence wrote:
:oops:
možda zato kaj se tek primam css za te stvari? pa mi je lakše ovako?


mozda je sada, ali zamisli sto ce bit kad ces trebat promjenit nesto u navigaciji?
za pocetak barem stavi alt atribute na slike u izborniku, jer ako ja odem iz nekog razloga (spora mi veza pa necu gledat slike i trosit vrijeme na njihovo ucitavanje) na disable images, od tvog site-a mi ostane samo ljubicasta traka na lijevo, bez trunke informacije. a informacija je ono sto mora biti dostupno bez obrzira cime ja dosao na tvoj site.

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 08.07.2004 11:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

okies....samo da stignem to sredit....

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Phiber



Joined: 18 Apr 2004
Posts: 319
Location: Čakovec, Kroejša

PostPosted: 11.07.2004 21:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja uvijek imam problema sa menijima. neznam zasto.
anyways, ovaj stil mi je tolko dobar da cu ga koristit
za "inspiraciju" (citaj: rippat cu stil) Very Happy

a sto se tice site-a, prejednolicno. boje. boje boje.
Shame on you

_________________
- Xatrix Security news portal -- redizajn napravljen, al radim css Smile
- - TIP / Rapid IT : web design & hosting -- za ovog ne, taj je u ladici Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 11.07.2004 21:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

heh. samo se posluži.
Smile

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zak



Joined: 02 Jul 2004
Posts: 12
Location: Split

PostPosted: 12.07.2004 14:17    Post subject: Animation tha headeeerrr Add user to your forum ignore list Reply with quote

O bojama necu puno jer je vec receno dosta o njima...

Jedan prijedlog.

Pokudaj nesto gore na headeru animirat, cisto da ne stoji tako jednolicno. Animacija tipa -

- jedva da se i primjeti ali ce zbog toga i strainca izgeldati bolje i malo dinamicnije...

Pozdrav

Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group