Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Nickname trivia
Goto page Previous  1, 2, 3
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 12.07.2004 11:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sasac wrote:
Philatz wrote:
sasac wrote:
Sasa = ime moje
C = pocetno slovo prezimena
U mrezi se logiram kao "kismajes", ali ne bi bilo odvec u redu imat taj nadimak ovdje.

ja kad god recimo vidim tvoj nick uvijek citam "sašac". Very Happy
a suliena sam prvo citao "Suljo".. a kasnije samo Sulien. Laughing Wink

A ja tvoj nick recimo vidim citam Philly, da ti ide uz avatar What's Your Flava? Twisted Evil
Sala mala. Napisao bih sh u nicku, ali na Mac-u mi ne vata ? (sh)
Evo vidish: ??Ťśĺ
To bi bilo glupo.
Sa?ac
Question

Laughing Anxious

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 12.07.2004 11:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

emptyhead: dodje mi period u godini kad se tako osjecam...davno sam se tako registrirao negdje i onda se to prosirilo i na real life.

@sulien: tebe citam kao sul-i-o Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 12.07.2004 14:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zytzagoo: cita se zicagu zdravoseljacki. Sto bi onda bio neki anagram od guzica, jel. Ostalo kao nick iz igraone u kojoj sm radio i provodio dane i noci davno, davno, i totalno je unique. nja-nja! Cool

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 12.07.2004 15:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zytzagoo wrote:
zytzagoo: cita se zicagu zdravoseljacki. Sto bi onda bio neki anagram od guzica, jel. Ostalo kao nick iz igraone u kojoj sm radio i provodio dane i noci davno, davno, i totalno je unique. nja-nja! Cool


lol, ja cijelo vrijeme citam zit-zagu, zvuci mi ko neki pokemon Very Happy

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 12.07.2004 15:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

spilja wrote:
lol, ja cijelo vrijeme citam zit-zagu, zvuci mi ko neki pokemon Very Happy

Smile fala, pećino Smile

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 12.07.2004 15:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zytzagoo wrote:
spilja wrote:
lol, ja cijelo vrijeme citam zit-zagu, zvuci mi ko neki pokemon Very Happy

Smile fala, pećino Smile


sorry, nism ja to namjerno missinterpretala Smile eto sad znam Very Happy

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sasac



Joined: 23 Jan 2004
Posts: 248
Location: Zagreb

PostPosted: 12.07.2004 15:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zytzagoo wrote:
zytzagoo: cita se zicagu zdravoseljacki. Sto bi onda bio neki anagram od guzica, jel. Ostalo kao nick iz igraone u kojoj sm radio i provodio dane i noci davno, davno, i totalno je unique. nja-nja! Cool


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 12.07.2004 15:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

spilja wrote:
zytzagoo wrote:
spilja wrote:
lol, ja cijelo vrijeme citam zit-zagu, zvuci mi ko neki pokemon :D

:) fala, pećino :)


sorry, nism ja to namjerno missinterpretala :) eto sad znam :D

nism ni mislio to :))
ja nikako da polovim jel se tvoje čita sa početnim š ili s? I koje je pravilno od tog dvoje? I kak je tvoj nastao?

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 12.07.2004 15:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zytzagoo wrote:

ja nikako da polovim jel se tvoje čita sa početnim š ili s? I koje je pravilno od tog dvoje? I kak je tvoj nastao?


s početnim š, a pravilno je oboje.

kako je nastao -> c/p s kootea

Quote:
ugl, prije nego sam krenula u 8. osnovne, preselili smo se iz velike gorice u zagreb. i dodjem ja u razred i nova raska veli kak je dosla nova ucenica bla bla, prezimena Hilje. i neki idiJot iz razreda krivo cuje i veli:"kako, šilje?"
to "šilje" je vrtio jedno tjedan dana dok nije rekao "špilje" pa "špilja" i tak je ostalo....i svi me tak zovu, frendica nekad kad me zove na telefon veli:"dobar dan, mogu dobit špilju?" i tak. jedno vrijeme me profa iz inf tak zvala Very Happy

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 12.07.2004 16:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bond mi dodje od mog pesa (vidi avatar lijevo)... Inace to je cistokrvni zagrebacki strasser, velicine macke (omanje, jer ove ulicarke zagrebacke su velicine pitbulla)... inace je pes kuler najveci pa, eto ima i cool ime... A posto meni to ime jako cool onda se i ja furam na to da sam cool Cool Wink
Back to top
View user's profile Send private message
fakz



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 384
Location: Rijeka

PostPosted: 12.07.2004 16:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

I ja imam jedno glupo objasnjenje Smile,ime je Faruk,nadimak faky,a poradi ultra_ninja_frka_trka pokreta tipkovnicom,cesto znam prebaciti tipkovnicu na Eng te Y postane Z(vidu cuda) Laughing

_________________
"It is through the hottest fires comes the hardest steel"
Conan the Barbarian
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 12.07.2004 20:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

emptyhead wrote:
@sulien: tebe citam kao sul-i-o Very Happy

Super... svi iste asocijacije kao 4th Confused

Evo, kad ste već svi rekli za svoje, da ja ne budem pizda... Nedavni topic o hrvatskom pravopisu
http://www.mi3dot.org/forum/viewtopic.php?p=24171#24171

@zytzagoo: Al to je bed jer kad si nekog rasfragao u igraoni po zidu mogao ti je reć "guzico jedna" Razz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group