Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Stvaram web tim(ove)
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Ponuda
View previous topic :: View next topic  
Author Message
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 22.07.2004 17:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

SINteX wrote:
ako korstis template onda sigurno nikada nisi radio neki veliki projekt i sigurno nisi imao vise od 5 klijenata.

?!?!?!? Cek, procitaj jos jednom sto si napisao, i reci jel to stvarno mislis?

Quote:
ti bi napravio recimo portal i stavio sve stranice da ti se vuku iz template fajla??
Smile L- (10 metara dalje) - OL

Kakvo lolanje? U cemu je problem? Zelis reci da nije moguce napraviti sustav u kojem svaki clanak moze imati vlastiti template, ili ponuditi da pojedinom clanku pridruzis neki od predefiniranih templejta? WTF? O cemu baljezgas?

Quote:
sta kad ti klijent kaze da zeli da mu je svaka stranica drugacija, ne mislim da neke neukusne stvari koje se odmah trebaju klijentu izbiti iz glave, nego na normalne stvari, drugacije informacije u hederu ili tko zna sta ne. to se neda templejtirat.

Bas te krenulo... Mislim, baljezganje... Sto se neda templejtirat? (skoro) *sve* se da templejtirat (a ono sto se neda se opet da, samo je kompliciranije i overhead, ali ako se zeli, sve se moze)

Quote:
pocasceni smo prisustvom najkreativnije osobe na svijetu, covjek vrvi sa idejama.

Ma cekaj malo... Otkud si sad uletio u ovu raspravu uopce?

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 22.07.2004 17:54    Post subject: Re: Stvaram web tim(ove) Add user to your forum ignore list Reply with quote

sintex wrote:
@ylodi: Ti bi sad organizirao team ljudi (samo troje) i napravio svaki projekt za koji imas ideju Smile. Super, bas me zanima za koga bi ti to radio, kome bi te svoje "dobre" ideje prodao, a najvise me zanima kako ti mislis platiti mutiranog hibrida izedju grafickog i web dizajnera??

Koliko sam ja shvatio, covjek trazi nekoga tko je spreman uloziti. Svoje vrijeme i znanje. Za odredjene projekte. Ako stvar uspije, svi su u bibi i svima ce biti dobro. Ako ne, jebiga, valjda, mozda bude sljedeci put, mozda naucis nesto u procesu, mozda steknes prijatelje, mozda te primjeti netko drugi i kaze: "u jebote, gle, ovaj fakat zna, treba nam takav!"... Mogucnosti su bezbrojne ako imas volje i vremena. Koji dio ti ne kuzis?

Quote:
Vjeruj mi , znam iz iskustva jer sam intervjuirao preko 80 ljudi u dvjema razlicitim firmama u kojima sam radio i znam da ima PREVISE ljudi koji misle da su web dizajneri ako stalno vise na netu i napravili su sajt za sebe koji stoji na nekoj free domeni. Tko god ti se odazove mozes biti siguran da ce raditi polovicno, a prava tragedija je ako ces ti biti zadovoljan time.

Hmmm, a mozda mu se javi netko kome je trenutno pun qrac rada u firmi, ne zeli pressure, zeli raditi nesto bez obaveze, u svoje vrijeme, ima lovu i ne mora radit, nego ganja neki entuzijazam...

Quote:
sto se mene tice svi dizajneri koji nesto vrijede vec su zauzeti i rade u nekim firmama gdje dobivaju placu. Siguran sam da ce sad neki pojedinci odma dati otkaz i prijaviti se da sa tobom razvijaju tvoje ideje,... ( koga ovo podsjeca na sektu?? )

Pa sto onda? Zato covjek ne smije oglasiti potrebu za ljudima?
Recimo, popularni open source projekti koji su uzeli velikog maha su svi radjeni za velike pare jelda? I tko kaze da mora dati otkaz? Znas li uopce koliko ljudi radi na open source i slicnim projektima nakon odradjenog dnevnog posla?

Quote:
no hard feelings, stay in touch with reality

Isto bi se komotno moglo i tebi reci...

Quote:
isprike unaprijed ako sam ispao pre napadan.

Vise naporan, olfo jako pametan a u stvari zelen, nego pre napadan. IMHO.

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Guest






PostPosted: 22.07.2004 19:28    Post subject: Reply with quote

kad procitam ovakav reply odma idem zapaliti mirisne svijece, malo meditirat i mislit da je svijet savrsen. Mozda jesam zelen, ja ne mislim tako, nakon ove dvije neispavane godine mislim da imam jos puno za nauciti, a ne da sam zelen.jednu stvar znam, a to je da se radi o novcu, a ne o medusobnoj ljubavi i stjecanju iskustva ( osim kad si zelen Smile ).
priznajem da sam stvarno previse rekao nego sto sam mislio, samo se opustim i zaboravim da tipkam sranja po tastaturi koja ce ljudi kasnije vidjet, sorry, ponekad si mislim : " did I say that outloud?? ", ali what the heck, to je moje misljenje.
mozda sam malo razocaran danas radi jednog klijenta pa bitcham bez razloga na druge...
previse sam puta cuo ljude koji u sred gomile dignu saku i zaderu se " LETS MAKE A DIFFERENCE!!! ", a koji dan nakon toga vrate se svom dosadnom zivotu kao da nista nije bilo.

[quote=zytzagoo]Hmmm, a mozda mu se javi netko kome je trenutno pun qrac rada u firmi, ne zeli pressure, zeli raditi nesto bez obaveze, u svoje vrijeme, ima lovu i ne mora radit, nego ganja neki entuzijazam... [/quote]

ako ima takvog neka digne ruku.

sto se tice koristenja templatea, dugo sam ga koristio dok mi nije dop#$%&/ , sad ga otkljucaj, sad ga zakljucaj itd... po meni je to nepotrebno, dok za male html stranice zna biti korisno.

a za sklapalje open source projekata poslije posla,... ja sam uvijek morao potpisati ugovor da sve sto napravim da je u vlasnistvu firme, pa cak i ako to napravim doma poslje posla,...

sorry svima zbog bitchanja ranije, dobio sam pre veliku dozu realnosti koja me je uspjela izbaciti iz takta.

od sad pa na dalje mislim zen. Smile
Back to top
Guest






PostPosted: 22.07.2004 19:30    Post subject: Reply with quote

evo vidite kak sam sav zelen, nit se ulogirat neznam Laughing
Back to top
SINteX



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 475
Location: Zagreb

PostPosted: 22.07.2004 19:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

*DOUGH* Brick wall

_________________
You can't, You won't and you don't stop!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 23.07.2004 00:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Mozda jesam zelen, ja ne mislim tako, nakon ove dvije neispavane godine mislim da imam jos puno za nauciti, a ne da sam zelen.jednu stvar znam, a to je da se radi o novcu, a ne o medusobnoj ljubavi i stjecanju iskustva ( osim kad si zelen Smile ).

Sretno s poslom onda.

Quote:
ali what the heck, to je moje misljenje.

true. i ja imam pravo na svoje. i ylodi na svoje. Ne moramo se nuzno slagati, ali se mozemo medjusobno postivati, a ti svojim prvim replyem nisi iskazao neko postovanje, vec pogled i bitchanje s visoka, a to je pozicija za koju pak s druge strane nisi dao dovljno osnova.

Quote:
previse sam puta cuo ljude koji u sred gomile dignu saku i zaderu se " LETS MAKE A DIFFERENCE!!! ", a koji dan nakon toga vrate se svom dosadnom zivotu kao da nista nije bilo.

hmda... sad recimo piskaras po forumu jednog takvog projekta. mi3 nitko nije platio, nitko od ljudi koji su ulozili pun qrac vremena i volje i blablabla - nitko nije dobio ni lipe. Nisu svi onakvi kakvima ih ti vidis...

zytzagoo wrote:
Hmmm, a mozda mu se javi netko kome je trenutno pun qrac rada u firmi, ne zeli pressure, zeli raditi nesto bez obaveze, u svoje vrijeme, ima lovu i ne mora radit, nego ganja neki entuzijazam...

sintex wrote:
ako ima takvog neka digne ruku.

mozda se javio covjeku na mail vec netko? Na kraju krajeva, i da nema takvog trenutno, zasto si se bas ti osjetio pozvan reci nekom entuzijastu (ili zanesenjaku, ili covjeku s vizijom, ili nijednom od toga, nebitno) da je u osnovi glup i da nema pojma kako svijet funkcionira? I da rađe skupi pare i etk onda krene u ostvarivanje ideje, prije nego mozda nadje suradnike i istomisljenike? Samo mi nemoj reci da si i ti bio toliko zanesen u pocetku posla kojim si se bavio (sto nikako ne znaci da je inicjator topica u pocetku posla tek, bas suprotno)... pa da znas sto ga ceka...

Quote:
sto se tice koristenja templatea, dugo sam ga koristio dok mi nije dop#$%&/ , sad ga otkljucaj, sad ga zakljucaj itd... po meni je to nepotrebno, dok za male html stranice zna biti korisno.

Otkljucavanje i zakljucavanje templatea? Jel mi pricamo o istoj stvari kad govorimo 'template'? Ja, naime, nisam nikad morao otkljucavati i zakljucavati template...

Quote:
a za sklapalje open source projekata poslije posla,... ja sam uvijek morao potpisati ugovor da sve sto napravim da je u vlasnistvu firme, pa cak i ako to napravim doma poslje posla,...

To onda govori dosta o tvojim dosadasnjim poslodavcima... hoces li ti raditi isto svojim eventualnim zaposlenicima? mislis il da je to produktivno? Ja bih na takvo sto pristao samo uz jako povoljne druge (i moralo bi ih biti dosta) beneficije koje bi mi poslodavac eventualno ponudio...

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
SINteX



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 475
Location: Zagreb

PostPosted: 23.07.2004 08:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zytzagoo wrote:
hmda... sad recimo piskaras po forumu jednog takvog projekta. mi3 nitko nije platio, nitko od ljudi koji su ulozili pun qrac vremena i volje i blablabla - nitko nije dobio ni lipe. Nisu svi onakvi kakvima ih ti vidis...


ti meni oces reci da nitko od mitrija nije zaradio ni lipe,...
neznam zasto mi je to tako tesko povjerovati.
I ti i ja znamo da sve to spada u promidzbu, svugdje gdje god je mitri izasao u novinama ili gdje god, uvijek pise negdje i web burza ili projekt web burze ili tako nesto.
zasto se onda na indexici nalazi dolje banner??

zytzagoo wrote:
true. i ja imam pravo na svoje. i ylodi na svoje. Ne moramo se nuzno slagati, ali se mozemo medjusobno postivati, a ti svojim prvim replyem nisi iskazao neko postovanje, vec pogled i bitchanje s visoka, a to je pozicija za koju pak s druge strane nisi dao dovljno osnova.


mrzim kad se ovako nesto dogodi, a dogada se stalno jer ipak nemozes docarati tocno sto mislis jer ipak je ovo u textualnom obliku i nema pola stvari kojima se koristis da nekome nesto kazes uzivo. Zato tko se god ikad strastveno buni protiv necega ispadne da izigrava boga, tako je ispalo iednom sa blackdukeom koliko se sjecam.
Nisam mislio ispasti kao da sam negdje gore i da se pravim pametan.

kao sto rekoh, zao mi je ako je tako ispalo.
ylodi - platim pifu ak se vidimo ikad Smile

Respect

_________________
You can't, You won't and you don't stop!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
abeja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 803
Location: Rijeka

PostPosted: 23.07.2004 09:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

SINteX wrote:
mrzim kad se ovako nesto dogodi, a dogada se stalno jer ipak nemozes docarati tocno sto mislis jer ipak je ovo u textualnom obliku i nema pola stvari kojima se koristis da nekome nesto kazes uzivo.


Zelis reci da ti se u zivo to ne dogadja?
Ne zelim se petljati ali nisam mogla odoljeti
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 23.07.2004 10:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

SINteX wrote:
ti meni oces reci da nitko od mitrija nije zaradio ni lipe,...

Niti lipe stari. Niti lipe.

Quote:
neznam zasto mi je to tako tesko povjerovati. I ti i ja znamo da sve to spada u promidzbu, svugdje gdje god je mitri izasao u novinama ili gdje god, uvijek pise negdje i web burza ili projekt web burze ili tako nesto.

Ja se ne sjecam da je itko dosao do nas u firmu i rekao: "e, vi ste radili mi3 - imam projekt koji zelim da mi napravite". Pa ti vidi...
Mislim, kamo srece da dodje takav, jer bi nam vjerojatno dao slobodu da mu napravimo sto mi mislimo da je najbolje za njega.
Kad se promovira mi3, poanta je u promoviranju mi3ija i onog sto on predstavlja, a ne firme - da je obrnuto, ovdje bi vec odavno gledao bannere za kupit povoljnije softverske pakete, "dizajnerske" ili slicne hardverske pakete, core.web, dizajn templejte, ono, vec bi smislili nesto sto bi se moglo prodavati ili barem reklamirati. Ali necemo. Bar ne za sad dok nismo primorani i dok nas firma supporta. Isto tako, mi3 nema sponzora. Znas zasto? Jer se jos nije pojavio takav koji bi dao slobodu bez da mu moramo na ovaj ili onaj nacin dat pusu u dupe on a regular basis. Takodjer, znas li jos koji dizajn community koji nema bannere i oglasavanje ovog i onog na njemu (meni pada na pamet samo nowgocreate trenutno)?

Quote:
zasto se onda na indexici nalazi dolje banner??

Zato jer nismo spavali 2 tjedna dok smo programirali i finisirali novu verziju mi3ija. I zato jer smo ta 2 tjedna (i jos barem 1 nakon toga) napravili ravno 0 poslova za firmu. I zato jer nas je firma hranila kofeinom i ostalim potrepstinama neophodnim da projekt isfuramo do kraja, zapravo (koliko god pateticno mozda zvucalo) da nije bilo njave i web.burze u datom trenutku, mi sad nebi ovo pisali ovdje...

Takodjer, mi3 je hostan na web.burzinom serveru. Besplatno. A guta dosta bandwidtha. Sve to ne vrijedi jedan pisljivi nenametljivi banneric tamo negdje dolje lijevo?

Srecom smo bili u istoj firmi, inace, da smo svi bili u razlicitim firmama, i da nam se poklopilo da smo isli finisirat novi mi3 i da su nas maticne firme podrzale, dolje bi vjerojatno bila tri bannerica. Plus vjerojatno jos jedan od onoga tko bi sredio hosting, ako nitko od nas inace nebi radio u nekoj hosting firmi...

Jos nesto - mi3 nije projekt web.burze niti je to igdje pisalo koliko se ja sjecam, jer to nije istina. Niti mi3 moze postati projekt web.burze. mi3 je projekt trojice koji su smislili i zapoceli cijelu pricu. Ta trojica su empty, phoenix i hans. Sve to pise u FAQ-u. Kad pise web.burza, pise u kontekstu toga da je firma odlucila podrzati jedan takav nekomercijalni projekt, ili da je site pogonjen core.web-om ili nesto slicno. Bilo bi glupo kad je vec firma toliko ulozila u mi3, da ne dobije barem neki mention i recognition. Ali ponavljam, jos se nije desilo da je netko na temelju mi3ija dosao do nas i rekao: "zelim da radite za mene, mi3 rulz!"

I, neovisno o tome u kojoj firmi radili, mi3 ce uvijek biti mi3, a to sto ce se ljudi direktno upleteni u projekt potruditi naci nekoga (iz firme u kojoj radi ili sire) da podrzi projekt zbog svih nas, i da isti ne zgasne nego bude jos bolji, mislim da to vrijedi jedan pisljivi banneric i tu i tamo koji mention u novinama...

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Patrick



Joined: 01 May 2004
Posts: 59
Location: Zagreb

PostPosted: 23.07.2004 10:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja ću samo reći BRAVO ZA MI3! Applause
Ali malo ste se udaljili od teme, kaj ne? Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
SINteX



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 475
Location: Zagreb

PostPosted: 23.07.2004 10:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

neEEEE!!!
opet me krivo shvatih. DAMN!
izgleda da sam bio u krivu sto se tice promidzbe wase firme, maj folt.

iskreno mogu reci da mi je jako zao ako web.burza nije zaradila ni lipe od mitrija jer znam da dosta firma ima svoje zabavne portale koji nisu mitriju ni do koljena.

neznam sto bi da nemam di baljezgat, kao sto se i kaze: mi3 sanctuary.
ako ste stvarno radili cijeli sajt u firmino vrijeme onda stvarno svaka cast svima vama, a pogotovo vasem dishi, malo je takvih.


@abeja - sad but true.

_________________
You can't, You won't and you don't stop!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 23.07.2004 10:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sintex, prije nego sto krenes ista pisat, trebao bi obavit jedan DKS (drkanje - kamilica - buljenje u strop (c) fritz) da se malo skuliras i da ti hormoni ne divljaju toliko pa ces mozda bit jasniji i sebi i drugima.

SINteX wrote:
neEEEE!!!
opet me krivo shvatih. DAMN!
izgleda da sam bio u krivu sto se tice promidzbe wase firme, maj folt.


Mislim da tebi stosta nije jasno (kao ni sitnica da templejti nisu strogo vezani za drimviver templejte ili fotoshop templejte, bat enivej...) pa da razjasnimo:

Kako smo te mogli krivo shvatit kada si odmah recenicu dolje napisao da si bio u krivu? To bi znacilo da nisi ti krivo shvacen vec da ti je to "alibi" za sva sranja koja sjebes.
(hloverka: "a ja mislilaaaaaaaaaaaaa.....................hahahaaha!111").

Quote:
iskreno mogu reci da mi je jako zao ako web.burza nije zaradila ni lipe od mitrija jer znam da dosta firma ima svoje zabavne portale koji nisu mitriju ni do koljena.


Da li si ti u stanju procitat s razumjevanjem ono sto ti je zyt napisao u gornjem postu? Nisi, a? Da jesi, ne bi opet pisao ovakva sranja.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
SINteX



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 475
Location: Zagreb

PostPosted: 23.07.2004 11:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

emptyhead wrote:
Sintex, prije nego sto krenes ista pisat, trebao bi obavit jedan DKS (drkanje - kamilica - buljenje u strop (c) fritz) da se malo skuliras i da ti hormoni ne divljaju toliko pa ces mozda bit jasniji i sebi i drugima.


netrebas se brinuti o mom sexualnom zivotu ni o mojim hormonima, imam ljude koji se vec brinu za to Smile, ali hvala na brizi.

neznam kako si ti uspio krivo shvatiti na sto sam mislio kad sam napisao da mi je zao sto burza nije zaradila od promocije putem mitrija kad je vec toliko ulozila.

zytzagoo wrote:
Niti lipe stari. Niti lipe.

_________________
You can't, You won't and you don't stop!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 23.07.2004 11:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

SINteX wrote:
neznam kako si ti uspio krivo shvatiti na sto sam mislio kad sam napisao da mi je zao sto burza nije zaradila od promocije putem mitrija kad je vec toliko ulozila.

O jebote. Ne znam kako ti nisi uspio shvatiti da burza nije ni trebala zaraditi od promocije putem mi3ija. Niti je to ideja. To je ono o cemu sam pricao na pocetku. Entuzijazam. Nesto za dobrobit svih. Pare ganjamo na drugim stvarima.

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Guest






PostPosted: 23.07.2004 13:37    Post subject: Reply with quote

uopce nema nejasnoca sto se toga tice, moja poanta je da na ovaj forum dolaze i potencijalni klijenti i potencijalni poslodavci i velika je steta ako se nije barem malo truda pretvorilo u nesto novca.
Back to top
abeja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 803
Location: Rijeka

PostPosted: 23.07.2004 14:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Anonymous wrote:
uopce nema nejasnoca sto se toga tice, moja poanta je da na ovaj forum dolaze i potencijalni klijenti i potencijalni poslodavci i velika je steta ako se nije barem malo truda pretvorilo u nesto novca.


pa to je steta jedino ako ti je novac jedina, odnosno najveca vrijednost. BIlo bi jedino steta kad bi sve ovo netko napravio bez ikakve zarade, a da s druge strane umire od gladi.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ylodi



Joined: 14 Nov 2003
Posts: 90

PostPosted: 23.07.2004 19:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

SINteX wrote:

ako korstis template onda sigurno nikada nisi radio neki veliki projekt i sigurno nisi imao vise od 5 klijenata.
ti bi napravio recimo portal i stavio sve stranice da ti se vuku iz template fajla??
Smile L- (10 metara dalje) - OL
sta kad ti klijent kaze da zeli da mu je svaka stranica drugacija, ne mislim da neke neukusne stvari koje se odmah trebaju klijentu izbiti iz glave, nego na normalne stvari, drugacije informacije u hederu ili tko zna sta ne. to se neda templejtirat.


Ti izgleda misliš na sasvim druge templejte?

Čudno je da ti svo to tvoje iskustvo u razgovoru s tolikim ljudima nije pomoglo da zaključiš o čemu se zapravo radi. Ono o čemu se ovdje radi sada Microsoft izmišlja kao toplu vodu i naziva codebehind. Wink

Ono što ti vidiš kao problem uopće nije problem već template omogućava jednostavnije rješavanje problema.

I vidim da te kači moje prvo pravilo o informatičarima koje kaže: "Informatičar koji kaže da se nešto ne može ili neda napraviti obično to ne zna napraviti. Sve se može napraviti, samo je pitanje koliko ćeš vremena (i novaca) potrošiti na to."
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ylodi



Joined: 14 Nov 2003
Posts: 90

PostPosted: 23.07.2004 20:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Anonymous wrote:
kad procitam ovakav reply odma idem zapaliti mirisne svijece, malo meditirat i mislit da je svijet savrsen. Mozda jesam zelen, ja ne mislim tako, nakon ove dvije neispavane godine mislim da imam jos puno za nauciti, a ne da sam zelen.jednu stvar znam, a to je da se radi o novcu, a ne o medusobnoj ljubavi i stjecanju iskustva ( osim kad si zelen Smile ).

a za sklapalje open source projekata poslije posla,... ja sam uvijek morao potpisati ugovor da sve sto napravim da je u vlasnistvu firme, pa cak i ako to napravim doma poslje posla,...



Ja imam dosta više neispravanih godina od tebe i iskustva u različitim firmama (domaće, strane i kao freelancer). Ja sam imao 300 radnih sati u jednom siječnju mjesecu (a svi znamo kako je on pun neradnih dana i praznika) i još sam nakon toga doma učio nove stvari. I nakon svega toga ja se ne postavljam prema ljudima kao što si se ti postavio u ovom threadu. Neki od njih su ti odgovorili isto ono što bi ti i ja sam odgovorio.

I nismo ti mi krivi kaj potpisuješ loše ugovore. Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
SINteX



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 475
Location: Zagreb

PostPosted: 25.07.2004 17:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

abeja wrote:

pa to je steta jedino ako ti je novac jedina, odnosno najveca vrijednost. BIlo bi jedino steta kad bi sve ovo netko napravio bez ikakve zarade, a da s druge strane umire od gladi.


nije mi niti pola toga u novcima,...
sponzoriram dva sajta samo iz ljubavi prema recimo zivotinjama.

prije mjesec dana ja i bivsi kolega programer culi smo kako jednom muzeju ide lose i dogovorili smo se kako cemo im donirat cijeli web, sa cmsom i svim sto trebaju.
pricao sam sa zenom koja vodi marketing i rekla je da joj je uzasno zao sto nisam nazvao prije jer su upravo potpisali ugovor sa adorom.

@ylodi

u pravu si,... a ja bi trebao pazljivije citat postove, a ne samo probalahat kroz text.

_________________
You can't, You won't and you don't stop!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Ponuda All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group