Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
wap.htmobile.hr - wtf!?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ante



Joined: 09 Oct 2003
Posts: 255
Location: st

PostPosted: 25.07.2004 16:47    Post subject: wap.htmobile.hr - wtf!? Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nisam znao gdje da postavim pitanje, jer sam 36 puta zvao 0981520 ali nitko ništa ne zna od njih... Također sam pokušao preko emaila htmobilea za helpanje, i ništa nisu odgovorili... Problem je u tome što sam ja uzeo novu kantu od mobitela koja (fala Bogu) može downloadati polifone melodije sa wap.htmobile.hr (barem su mi tako rekli). Dobro, spajanje na stranicu prođe ok, biranje pjesme isto ok, ali kada treba krenuti download dođe mi greška `Greška u download info`... I ne mogu skinuti pjesmuljak Confused Mob je Siemens ST60, a pjesma je `centar svita` od nerice... To bi bio prvoklasni crnjak da mi to svira za poziv, zato je i hoću Very Happy... Ajde ako netko zna kako to riješiti ili kome se obratiti neka slobodno kaže! Smile
Back to top
View user's profile Send private message
vedran



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 458

PostPosted: 25.07.2004 16:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Možda mobitel odbija skinuti tu pjesmu (ne zamjeram mu)
Probaj s nekom drugom.. Twisted Evil

_________________
http://www.hocusvojweb.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
blackshtef
mi3.crew


Joined: 14 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 25.07.2004 17:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne znam kak kod tebe, al ja imam M55 i recimo ne mogu nigdje unesti neki drugi URL, nego moram na homepage, koji je M-Zona...
A ja onda otišao u bookmarke, pa za bookmark stavio http://www.ringtonenation.com/wap/index.php i tamo skidam melodije. Ima onih koje su za kurac, ali ima i onih dobrih.
Zašto skidam odande? Zato jer mi HT uzima 10 kuna po melodiji, a ovi ništa! Plaćaš samo GPRS, tj. prijenos podataka.

E, da, da ne bi bilo zabune, ovaj URL ukucati u mobitel, a ne na kompjuteru Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 25.07.2004 18:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Eh fino kupite usb kabel za Siemens i skinite Siemens Data Exchange... Rtk na net, dl melodije free i fino Wink... Meni radi fino na mom MC60 Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
ante



Joined: 09 Oct 2003
Posts: 255
Location: st

PostPosted: 25.07.2004 18:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@Nikola: zahvaljujem se na linku. Vidjet ću što tu ima... Smile
@Vedran: probao sam i druge, ali ne ide ni tako
@Fortius: Cool
Back to top
View user's profile Send private message
ante



Joined: 09 Oct 2003
Posts: 255
Location: st

PostPosted: 25.07.2004 18:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo baš sam posjetio (čitaj: potrošio 20kn) ovaj rintonenation.com i lijepo sam označio koju ću melodiju i kada mi je trebalo downloadati, ono je počelo svirati tu melodiju... Kada je završila svirka, ponovo ispočetka... Prekinuti je nisam mogao... Kakav je postupak (, blackshtef)? Ispričavam se svima koji ovo znaju, glup sam Question
Back to top
View user's profile Send private message
blackshtef
mi3.crew


Joined: 14 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 25.07.2004 19:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ante wrote:
Evo baš sam posjetio (čitaj: potrošio 20kn) ovaj rintonenation.com i lijepo sam označio koju ću melodiju i kada mi je trebalo downloadati, ono je počelo svirati tu melodiju... Kada je završila svirka, ponovo ispočetka... Prekinuti je nisam mogao... Kakav je postupak (, blackshtef)? Ispričavam se svima koji ovo znaju, glup sam Question


Question
Vidiš, neznam kak ST60, al ja nemam opciju za označavanje...
Meni to ide ovako, pričam napamet, jer sad trenutno se ne mogu spjojit, GPRS me zeza...
Znači, odem na "browsre polytones", tam odabereš katergoriju i listaš...i sad ja nađem recimo "DJ Quicksilver - Bellissima"
Klik na to. Otvori mi se nova stranica sa podacima (veličina i koliko je puta downloadana) i sa linkom "Download this polytone"
Kad kliknem na to, on mi otvori folder "sounds" u kojeg ja onda spremim melodiju, jer ako ju ne spremim tamo, onda stoji u temp folderu, meni se taj folder zove Data Inbox...

pitaj još ak ne ide.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 26.07.2004 00:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

moze jedno ot pitanje? ovo me uvijek zanimalo - zasto kupujete siemense? to su valjda najshitniji mobiteli s "imenom". tipke su horrible, softver isto.....uglavnom, yuck. no touchie Smile

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackshtef
mi3.crew


Joined: 14 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 26.07.2004 00:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

spilja wrote:
moze jedno ot pitanje? ovo me uvijek zanimalo - zasto kupujete siemense? to su valjda najshitniji mobiteli s "imenom". tipke su horrible, softver isto.....uglavnom, yuck. no touchie Smile


Sorry, al brijem da je to stvar osobnog ukusa, rajt? Meni je moj M55 do yaya mobitel, ne kažem da je najbolji, ali za tu klasu, IMO, naglasak na IMO, je na vrhu.
A i inače mi je bezveze takva spika "...zašto kupuješ to i to..."
Možda zato jer mi treba takva stvar, ali ne opet neki uber-kul primjerak?
Recimo, meni mobitel treba ponajviše zato jer sam tokom tjedna u Bjelovaru, a starci hoće čut šta ima novog u školi, domu, isl. Istina, mogu oni u Dom zvat, al možda sam ja ne kavi or something...pa me zovnu na mobitel. A da si za te igrarije kupujem nešto iznad 1500 kuna, nema smisla. Mislim, volio bih ja imati, ne znam, SE P900 or something, ali meni osobno mobitel služi za zvat i SMS. Ovaj sad ima i GRPS, pa dobro dođe.

eto.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
raytech



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 396
Location: Zagreb

PostPosted: 26.07.2004 10:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ako si pre-paid trebaš ih tražiti da ti aktiviraju GPRS. I think
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 26.07.2004 10:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

spilja wrote:
moze jedno ot pitanje? ovo me uvijek zanimalo - zasto kupujete siemense? to su valjda najshitniji mobiteli s "imenom". tipke su horrible, softver isto.....uglavnom, yuck. no touchie Smile


- jer dobro izgledaju
- tipke nisu horrible, stovise - na c55 se tipka bolje nego na ijednom mobitelu, including nokia umetnibrojku
- softver je horrible? pls explain, ako ti se da naravno. meni je sasvim zadovoljavajuc.

eto ti moje misljenje.

Quote:
Mislim, volio bih ja imati, ne znam, SE P900 or something


frend mi je imo taj mob, prodo ga je jer je bio totalno nepraktican posto je prevelik. jest da je to mini kompjuter ali jebes mob koji je velicine cigle, ma sto imo u sebi Smile
Back to top
View user's profile Send private message
ante



Joined: 09 Oct 2003
Posts: 255
Location: st

PostPosted: 26.07.2004 10:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Tražio sam da mi aktiviraju GPRS i to su učinili...

@blackshtef: Meni je isti postupak do onog dijela kada ti se otvori taj folder gdje ćeš ga spremiti... Nakon Download this polytone, ne otvara mi se ništa nego samo se to svira Confused
Back to top
View user's profile Send private message
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 26.07.2004 11:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo vako. ja sam prije patila na male kul mobitele i to me, srecom, proslo. nisam imala nista osim nokie (8210, 6510, 3310 trenutno). bez obzira na njihov sajz, mobiteli su uvijek bili milina za imat, za tipkat poruke itd, sve odlicno.
siemense mi imaju stari i stara i blago receno - ocajni su. stara ima onaj (sekundu da pogledam) mc 60. ne palim se na ekrane u boji, ali ovaj je fakat ocajan. i to ne bi bilo tako strasno da tipke nisu jedne od najgorih na kojima sam IKAD pisala, a mobitel opcenito izgleda kao da ce se svaki tren raspasti. softer sux jerbo je spor i zato sto, kad ostane malo manje od pol mege memorije, mob javlja da vise nema memorije i nonstop se blokira. i da, defaultne melodije su toliko ocajne i tihe da stara vise od 70% poziva ne cuje kad je doma.
stari ima ml nesto, neki stariji od onih vodonepropusnih modela. tipke isto blagi ocaj, preizbocene su i pregumene.
frendica takodjer imala siemensa (ne sjecam se vise kojeg) i svaka njena poruka izgledala je kao da ju pise pijana osoba. sad ima nokiu i pise savrseno citko i razumljivo Smile

o starim ericssonima da i ne govorimo...

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 26.07.2004 11:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa dobro da si misljenje o siemensima donjela na temelju jednog mobitela i jednog kojeg je frendica imala a ne znas koji je Smile

ja sam imao c55 i sad imam s55. frendovi mi imaju m55. nemam NISTA za prigovorit tim mobitelima, a ako te bas zanima - na c55 se najbolje pise. necu sada izdvajat ovo najbolje ali mislim da sam poprilicno objektivan posto mi je kroz ruke proslo valjda 10 razlicitih nokia, motorla, sony erricsona itd.

c60 je totalno zbagiran mob i donjet sud o siemensima na temelju jednog modela...
Back to top
View user's profile Send private message
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 26.07.2004 11:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

u biti na temelju tri moba - frendica imala c45, stari ima me45.
ali to sto velis za c55, to ti priznam, taj mob je stvarno okej.

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
-polygon



Joined: 25 May 2004
Posts: 537
Location: Zagreb

PostPosted: 26.07.2004 11:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja siemensu zamjeram kaj je na SX1 od simbian softwarea istog ko kaj je nokijin napravio bljak onaj s 9 ikonica Very Happy dok je recimo sony ericsson na P modelima od tog istog i novijeg symbiana napravio neš super..ko i nokia Very Happy

kaj se tiče 0981520 kad ih dobiš odma ih traži da te spoje na tehničku službu haha..dosad su mi jedino oni mogli neke probleme riješit.. Very Happy

btw na bolje pišem na nokiji 3650 nego na bilokojem simensu Very Happy al to je sve stvar navike. Wink
Back to top
View user's profile Send private message
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 26.07.2004 11:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

c45 ima ful tvrde tipke a me45 mi je nekakav pregumeni Smile ali zato ima dost memorije :>
Back to top
View user's profile Send private message
sandaduk



Joined: 12 Oct 2003
Posts: 147
Location: Osijek

PostPosted: 26.07.2004 12:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vedran wrote:
Možda mobitel odbija skinuti tu pjesmu (ne zamjeram mu)
:


Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

ha, ova je dobra.

što se tiče moba moja nokia 3410 me dobro služi, a što se tiče siemensa čula sam da imaju dobru bateriju

_________________
Sanda
www.sandaduk.hrhosting.net
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 26.07.2004 12:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Eh kako pričamo o tipkanju, ja sam dosada imao 3 Siemensa. C35 koji je bio ful ok, M35 koji je bio glavobolja za tipkanje te sada MC60. Ovaj trenutačni mi je što se tiče tipkanja milina. Jedino što mi je žao je da nemogu raditi themove za Siemens Sad. Enivejz koristio sam i Nokie i Alcatele te Samsunge da ne bi bilo da ne znam za bolje... Znam, zato sam i uzeo MC60
Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
blackshtef
mi3.crew


Joined: 14 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 26.07.2004 15:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Gle, išao sam godinu dana na praksu u servis mobitela u Bjelovaru, i mogu ti reći da mi je kroz ruke prošlo SVE, od svih proizvođača kojih se možeš sjetit i 90% njihovih modela. I ovaj moj M55 subjektivno ima najbolju tipkovincu. end.
A što se memorije tiče, imam 200kB slobodno i radi ko kad je bio skoz free Confused
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 26.07.2004 16:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

spilja wrote:
moze jedno ot pitanje? ovo me uvijek zanimalo - zasto kupujete siemense? to su valjda najshitniji mobiteli s "imenom". tipke su horrible, softver isto.....uglavnom, yuck. no touchie Smile


M55
- relativno jeftin
- customizable je, mogu stavljati gore midije, wav-ove, gif-ove i jpg-ove, poruke i one gluposti sta snimimi diktafonom si mogu kopirati na komp...
- ima mms, javu, gprs, filesystem, notes
- uglavnom zato jer ga mogu spojiti na komp i raditi s njim sto ocu, prebacivati podatke, flashat, jos nijedan mob nemozes toliko patchirat ko siemensi..
- ima one jebacke LEDice Smile

uglavnom meni mob osim za telefoniranje i sms sluzi da imam nesto sta mogu razjebavat Smile

to sta tipke ne valjaju, jeftina je plastika, baterija i nije nesto, a i sav je izgreban nije bitno..

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackshtef
mi3.crew


Joined: 14 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 26.07.2004 18:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

carr wrote:
ima one jebacke LEDice


Ja sam si njih isključio, idu mi na spolovilo, a i gutaju bateriju.
Al dok mi dođe poruka, alarm, poziv, i takvi actionsi, onda mi blica. Dok je u stand-by, onda ne
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group