Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
miranda

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 23.07.2004 14:02    Post subject: miranda Add user to your forum ignore list Reply with quote

upravo instalirah mirandu, cini mi se bolja od svega navedenog, tipa, icq, trillian, etc.

pogle kako je samo simpal


nema bannera kao kod icq, podrzava sve moguce acounte, tipa icq, ym, msn, kajaznam, svi valjda

pa samo heads up kog zanima, mene onaj icq iritirao

e da, ne prikazuje one retardirane icq smajlije nego fino :)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
FlocK



Joined: 03 Nov 2003
Posts: 252
Location: Split

PostPosted: 23.07.2004 14:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa normalno, ja koristim mirandu vec duze vrijeme i vise sam zadovoljan nega sa icqom. Miranda rulz Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 23.07.2004 14:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa kajaznam :)

btw, ko oce dl-at evo urla
http://www.miranda-im.org/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 23.07.2004 14:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mirandu imam oko godinu i pol i bio sam bitch pa je nisam nikome htio preporucit ali blekdjuk mi je unistio zlobu... Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 23.07.2004 15:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maxy wrote:
mirandu imam oko godinu i pol i bio sam bitch pa je nisam nikome htio preporucit ali blekdjuk mi je unistio zlobu... Very Happy


Maxy, kako vjerovatno znaš više o Mirandi od mene... Koristio sam je več nekoliko mjeseci i sve ok. Onda je crko komp i morao sam sve vraćati a Mirandu nisam backupirao probao sam sve otvoriti preko default messengera... MSN ok, AIM ok, ICQ zajeb??? Izgubih velik dio icq usera, a dosta mi nije bilo autozirirano? Zar Miranda se ne synca s icq serverima i savea mi online korisnike? Mogu li i kako to namjestiti??? Ako da vraćam se Mirandi, ako ne ostajem s ostalima Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 23.07.2004 15:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa ja sam si mirandu valjda 500 puta instalirao i svaki put sam uspjesno syncao listu. ne znam zasto bi doslo do takvog problema s kontaktima. jedino kaj je bed je to sto miranda ne dobije od servera odma sve nicknameove pa onda zna prikazati samo icq uine. a za ovaj problem s kontaktima - nikad ga nisam imao pa ga ne znam rijesiti.
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 23.07.2004 15:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mozda je to sa starijom verzijom bilo problema, u novoj je sve ok, bar se meni tak cini, ima sve one optionse za updatenje liste....
go miranda!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 23.07.2004 16:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Toplo se nadam da se obojica u pravu Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 24.07.2004 20:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

i ja takodjer Smile)
fuck it to icq..

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
blackshtef
mi3.crew


Joined: 14 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 26.07.2004 23:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo instalirah je...stavrno je fenomenalna, jednostavna do yaya, a najveća fora mi je kad onaj s druge strane tipka poruku, meni se ikona tog chat-prozora promijeni iz obične u olovku, pa mi time prikazuje jel ovaj piše il ne. imao je i icq to, al je samo u prozoru pisalo...

sve u svemu - ok
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group