Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
MMS POST !?
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 23.06.2004 17:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zytzagoo wrote:
ars wrote:
ja sam napravija jednog za frenda.. našao ikonice i složio ovo..

Ikonice su odavde: http://www.supertotto.com/super_data/download_icons_joint.html - za one koji zele sebi sloziti nesto slicno Smile

nisam ih tu naša, al mi je web zakon..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 20.07.2004 11:59    Post subject: Re: MMS POST !? Add user to your forum ignore list Reply with quote

TYPE01 wrote:
Palo mi napamet: bliži se vrijeme godišnjih, migracije u toplije krajeve, a siguran sam da među nama ima onih kojima će mi3 barem malo falit “tih dana u mjesecu” Smile Bilo bi zgodno da imamo mogućnost postanja fotki preko MMS-a. .....

</SHNIHIP>

Nego.. oce bit kaj? Very Happy

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 20.07.2004 13:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

'ebiga, pa nije na meni.............ja samo predložio.............. uostalom, godišnji je tek za 4 dana.......
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 20.07.2004 16:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

TYPE01 wrote:
'ebiga, pa nije na meni.............ja samo predložio.............. uostalom, godišnji je tek za 4 dana.......

Very Happy meni je za 2 dana.
hihi HELLO MR. SCIENTIST!!!111 Dancing Eh? LeaveMeBe Applause rrrrrrrah

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 20.07.2004 19:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, ovisi kad se vraćaš Very Happy Dancing
Back to top
View user's profile Send private message
-polygon



Joined: 25 May 2004
Posts: 537
Location: Zagreb

PostPosted: 25.07.2004 16:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

na blog.hr je neki čovjek napravio skripticu za postanje bloga prek mms-a pa ono možete se snjim čut? Very Happy


http://krapanj.info/blog.php
Back to top
View user's profile Send private message
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 26.07.2004 09:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nije preko mms-a, nego preko browsera u mobitelu... i koliko vidim nema upload filea... a mms funkcionira vise kao mail poruka... ovo sa browserom u mobitelu se moze i sad napraviti (testirano na symbian os operi i ericsson p800 mobitelu, thx to buraz) - ali da mozes poslat mms na neki broj i da ti se onda rad pojavi u galeriji, to je malo kompliciranije...

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
-polygon



Joined: 25 May 2004
Posts: 537
Location: Zagreb

PostPosted: 26.07.2004 11:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sorry, neznam zaš sam povezo wap s mmsom..ALI ima na onom drugom blog serveru hrvatskom mms blogganje.. to sam ziher ;D pa ono ak oni to shareaju? Very Happy

sam moram link nać..

uredak: www.mojblog.com

mms post Very Happy e sad dal oni shareaju o tome informacije i kaj se da izvuč... Very Happy

uredak 2: a ono za radove u galeriji... kaj će sad svi trpat galerije s 640 480 sličicama s mora? Very Happy ja sam shvatio da oće uz post neku sliku stavit na forumu..my bad Smile sretno s tim

uredak 3: evo zadnji obećavam.. dobra stvar kod mms-a je da nemoraš poslat na BROJ.. mms možeš direktno na email poslat. ak ti to postavlja problem gore si neš reko Very Happy pa ono možda sam malo pomogo Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 26.07.2004 11:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

-polygon wrote:
mms post Very Happy e sad dal oni shareaju o tome informacije i kaj se da izvuč... Very Happy

ne kazem ja da se neda napraviti, samo da se moze zakomplicirati i da treba vremena, a to je ono cega nam fali...

Quote:
dobra stvar kod mms-a je da nemoraš poslat na BROJ.. mms možeš direktno na email poslat. ak ti to postavlja problem gore si neš reko Very Happy

da, rekoh da mms moze funkcionirati kao mail poruka, pa se s te strane jedino i moze napraviti nesto po tom pitanju postanja preko mms-a - samo kad bi se imalo vremena posvetiti iskljucivo tome - a toga se nema trenutno...

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
-polygon



Joined: 25 May 2004
Posts: 537
Location: Zagreb

PostPosted: 26.07.2004 11:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zato sam i dao linkove jer lakše i brže je neš gotovo prilagodit Very Happy neg radit sve nanovo.
al ono kaj Very Happy bilo bu još ljeta..ionak svi to oće sad samo zato kaj imaju 100 besplatnih mmsova haha Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 26.07.2004 16:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zytzagoo wrote:
ali da mozes poslat mms na neki broj i da ti se onda rad pojavi u galeriji, to je malo kompliciranije...


nda, trebao bi ti mms centar. ili nesto sta glumi mms centar.

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 26.07.2004 16:25    Post subject: 100 besplatnih MMS-ova Add user to your forum ignore list Reply with quote

e da, kako dobijem te besplatne MMS-ove?

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 26.07.2004 18:11    Post subject: Re: 100 besplatnih MMS-ova Add user to your forum ignore list Reply with quote

carr wrote:
e da, kako dobijem te besplatne MMS-ove?

http://www.mi3dot.org/forum/viewtopic.php?t=2096&postdays=0&postorder=asc&start=0#24892
Very Happy

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
smasher



Joined: 10 Jan 2004
Posts: 229
Location: Zaprešić

PostPosted: 26.07.2004 23:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam planirao napraviti nešto takvo... zapravo točno takvo. mms na sajtu, a da se šalju putem emaila... započeo sam radit neš takvoga, ali ne znam kako izgleda email koji je došao sa mobitela(MMS)... jel ta slika onda u attachmentu, ili kaj?
jel postoji netko, ko bi bio tak dobar pa mi poslao jedan takav email sa MMS-om, pa da ja vidim???
na:
mms@3dfuturebits.org

_________________
http://3DHR.net - Srce hrvatskih 3d artista
http://www.Rhino3DHelp.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 27.07.2004 02:04    Post subject: Re: 100 besplatnih MMS-ova Add user to your forum ignore list Reply with quote

budha wrote:
carr wrote:
e da, kako dobijem te besplatne MMS-ove?

http://www.mi3dot.org/forum/viewtopic.php?t=2096&postdays=0&postorder=asc&start=0#24892
Very Happy


Koliko se sjećam spomenuo si da imaš Siemens? Eh jebiga Siemens nije podržan Sad
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 27.07.2004 11:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@Fort: Carr ima Sjemens, ja imam SE Evil or Very Mad Cool

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 27.07.2004 11:24    Post subject: Re: 100 besplatnih MMS-ova Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fortius wrote:

Koliko se sjećam spomenuo si da imaš Siemens? Eh jebiga Siemens nije podržan Sad

skuzio sam. wanderful. hvala na brizi Smile

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group