Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
German Wings

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 27.06.2004 12:10    Post subject: German Wings Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo, baš sam otišao do site, da vidim rute, i iz zga, mozete letiti samo do Bonna, al od tamo gdje god zelite Smile ja sam si vec našao sljedecu rutu Smile za nesto sitno eura.. site je gotovo isti kao ryanair..
super su one flash karte Smile dakle, gdje se ide?

germanwings
German Wings
ryanair
Ryan Air
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 27.06.2004 12:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam jos uvijek volareweb.com addicted Cool
cekam da germanwings otvori od pariza do zg ali i onda mi je upitno dali je bolje do venecije ili do zagreba da dodjem do istre.

a ryanair... nikad vise!!!! Mad

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 27.06.2004 16:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:

a ryanair... nikad vise!!!! Mad


Why? Koliko para toliko muzike? Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 27.06.2004 16:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Šta mu fali, njega ljudi najviše hvale (samo je bed što se gotovo sve ide preko londona)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 27.06.2004 19:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
Šta mu fali, njega ljudi najviše hvale (samo je bed što se gotovo sve ide preko londona)


a sta to tocno ljudi hvale?
ryanair ima sve aerodrome u pripizdini do kojih te dovede bus iz grada koji obicno kosta najmanje 10 eura a do busa moras uzeti taxi. onda mi je bolje uzeti taxi direkt do ovih vecih aerodroma. (ovaj sto ima u parizu je vise od sto km od grada)
nikad nisam gore dosla doma nego sa ryanairom. cak i kad smo autom isli (14 sati voznje) odmorniji smo bili Shocked
bad bad bad

zbrojite uvijek i te buseve i taxije koje morate placati da bi dosli do centra i zbroji isto u koje doba voze (uvijek u doba rucka!!) pa cete vidjeti da li se isplati.

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 27.06.2004 19:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

wau.. to je dobro za cuti Smile
pa i kod nas croatia ailrlines bus od kolodvora odere nekih 30kn.
da, ovaj ryanair ide preko londona, a germanwings preko Bonna. a treba probati pa vidjeti, posto se meni Bonn biti samo trans, onda popijem kavu i idem dalje Smile

keye daj jos savjeta, dal da uzmemo sendviče ili jedemo u avionu Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 27.06.2004 20:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja letio s Ryanom iz Klagenfurta do Londona za 70 eura. Povratna karta... Istina bog aerodrom Stansted je 60 km od Londona, ali who cares... Na aerodromu imas vlak koji fura direkt sa aerodroma u City (poslovni dio Londona, siri centar) na Liverpool street station i kosta 11 funti. Znaci to ti je 100 eura do Londona i natrag. Meni to vise nego cool. Super jeftino. Croatia Airlines dodje 2600 kn do Londona, pa vi vidite kaj se vise isplati. Radje razliku potrosim na pivu u Londonu Smile
Osim toga sada znam ziher da Easy Jet leti iz Ljubljane, a mislim da i Ryan ima letove iz Ljubljane. Uglavnom, isplati se samo tako. A vise se ni nemora ici za London da bi dosli u neke druge gradove. Npr. Ryan ima direktnu liniju Klagenfurt - Rim.
Sve u svemu, sve ide na bolje i mislim da je to cool. Sto se mene tice sve ove druge kompanije mogu da mi ga *****, pogotovo Croatia Airlines jer imaju jedne od najvecih cijena karata u Europi.
Prije dvije godine sam iz Ljubljane letio za Pariz za 2200 kn s Adria Airwaysom, a Croatia je trazila 2600 kn do pariza... Ono, malo skupo, zar ne?
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 27.06.2004 20:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sendvic od doma naravno, u low cost kompanijama kava je oko 4 eura (a odvratna je) mos si mislitii sendvic. zato je bar meni vazno da li je let ujutro, uvecer ili u doba rucka (ok ajde ja imam gladno dijete uvijek pa mi je to vazno Rolling Eyes )

e da..; kazes bus te kosta 30 kuna. u zg.
kontaj da te svaki rpijevoz do aerodroma kosta. ovdje je do ova dva veca aerodroma oko 7 eura metro' ali ides ravno do aerodroma.

sa ryanairom (prije je i volareweb bio tamo pa su dosli u civilizaciju) moras ici u beauvais a to je fakat brdo daleko (autom mi od doma do tamo treba tocno dva sata).
bus krece sa periferije i treba mu nesto vise od sat vremena. ali ja do tog busa moram promijeniti bar dva metroa ili uzeti taxi.
onda dodjes recimo u milano (ko fol milano) jer te ostavi u bergamu a to je 50 km od milana.
easyjet recimo sleti na linate koji je prakticki 10 minuta busom od centra.

kad smo prosle godine isli u london skuzili smo da nam je bolje uzeti eurostar (vlak) koji ipak dosta kosta nego ryanair od 1 eura.
jer vlak krece sa stanice koja mi je tri stanice metroa od doma i stize na waterloo (za dva i pol sata).
a avion .... Rolling Eyes treba mi cijeli dan puta a na kraju me kosta isto.

dakle dobro iskombiniraj kud i kako. of course ryanair je uvijek bolji za plitke dzepove od airfrance ili croatiaairlines Smile ali ipak pretrazi malo ostale kompanije i vidi kako voze pa mozda uspijes dobro iskombinirati.

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 27.06.2004 20:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jebeno, usto, ako sam dobro informiran, za englesku nema vise viza, pa je taj trosak smanjen. bond, kako si dosao do Klagenfurta? autom? jer je negdje oko graza? jesam fulao?

e, ovo sa ljubljanom je isto oke ideja, ja sam gledao trieste, posto mi je to najblize iz poreča,.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 27.06.2004 20:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

:cosmos: wrote:
j

e, ovo sa ljubljanom je isto oke ideja, ja sam gledao trieste, posto mi je to najblize iz poreča,.


ajme cosmos ja brijem stalno za pulu preko venecije!
onda odmah na www.volareweb.com bar ti koji si iz istre!

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 27.06.2004 20:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e bas budem bacio oko,, dok nisam odlinkao, jel su isto cijenama oke?
pula ha? Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 27.06.2004 20:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

cijene su super bas sam sad uzela dvije karte do bologne 90 eura, taxes included (one way) Very Happy trebas samo malo pregledavat da vidis da se spusti cijena u povoljne dane nekad ako imaju brdo mjesta spuste cijene i par dana prije. u najgoroj mogucnosti kosta oko 100 eura (ali to bas ako ti se zuri)

je je, ja iz pule Wink

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 27.06.2004 20:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

aaa, ja mislio da ides do pule sa njim, a on najblize i do venezie, kako onda? jel imas camac u veneziji? Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 27.06.2004 20:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

:cosmos: wrote:
aaa, ja mislio da ides do pule sa njim, a on najblize i do venezie, kako onda? jel imas camac u veneziji? Smile


stari dodje po mene Wink
prije je deset godina dolazio u trst pa sad samo malo produzi Laughing (ali to on samo zbog maye inace bi ja dobrijala vlakom do trsta Wink )

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 28.06.2004 10:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

:cosmos: wrote:
jebeno, usto, ako sam dobro informiran, za englesku nema vise viza, pa je taj trosak smanjen. bond, kako si dosao do Klagenfurta? autom? jer je negdje oko graza? jesam fulao?

e, ovo sa ljubljanom je isto oke ideja, ja sam gledao trieste, posto mi je to najblize iz porecˇa,.


Mislim da si krivo informiran. Viza za UK jos uvijek treba. 490 kn dodje. Ne treba ti tranzit viza, koja je bila potrebna ako si isao negdje preko engleske.
Do Klagenfurta sam isao autom, mada sam se zeznuo, trebao sam ipak ici u Graz, a do Graza je bus 80 kn iz Zagreba, mada je tebi Trst definitivno najblize.
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 28.06.2004 12:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa dobro da znam, jer su mje uvjeravali, a znao sam da je nesto manje od 100eura viza.. i bilo mi cudno da su ukinuli. pa bas gledam, jesi ti bio u grazu? kolko ima od busne do aerodroma? jel vozi gradski prijevoz? i jel graz ima samo jedan aerodrom? pitam zbog ovih carterskih letova.. da nije negdje u tripizdini Smile

thnx
c
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 28.06.2004 15:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

:cosmos: wrote:
pa dobro da znam, jer su mje uvjeravali, a znao sam da je nesto manje od 100eura viza.. i bilo mi cudno da su ukinuli. pa bas gledam, jesi ti bio u grazu? kolko ima od busne do aerodroma? jel vozi gradski prijevoz? i jel graz ima samo jedan aerodrom? pitam zbog ovih carterskih letova.. da nije negdje u tripizdini Smile

thnx
c

hmm, pazi nisam ziher ali imas sa zeljeznickog kolodvora vlak koji fura do aerodroma, a mislim i da s busnog ima bus do aerodroma. Graz ima samo jedan aerodrom. A zasto se gnjavis s Grazom kad su ti Trst i Klagenfurt blizi?!
Sto se tice UK vize, nju dobijes bez beda. ak radis ili studiras i ak imas uredne papire o smjestaju ili garantno pismo dobijes ju sam tak. U upitniku ti pise koliko para mislis nosit a ti slobodno malo pretjeraj, koda oni provjeravaju s koliko love ides gore. Uglavnom ne rade nikakve probleme ko npr. ameri...
Bon voyege Smile
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 28.06.2004 23:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa kombiniram jer nema nist direktne linije nego moram ici malo okolo, ali oke,, najvise mi pase sa germanwingsom do lisabona npr

thanx
enivej
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
tommy5



Joined: 11 Dec 2003
Posts: 40
Location: VK

PostPosted: 29.06.2004 00:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja bas idem do koelna za tjedan-dva, pa ovih dana pregledavam german wings.
posto nisam letio nikad na inozemnim relacijama, molio bi nekog od vas svijetskih putnika da mi kaze nest o tim german wingsima i slicnim kompanijama.

hvala
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 30.06.2004 23:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa gledao sam neki report na hrtu kada su objavili da su poceli letjeti u Zg i split, i nahvalali sigurnost i ostalo, sto za kasniji rok rezerviras to ti jeftinije. Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 01.07.2004 00:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

:cosmos: wrote:
pa gledao sam neki report na hrtu kada su objavili da su poceli letjeti u Zg i split, i nahvalali sigurnost i ostalo, sto za kasniji rok rezerviras to ti jeftinije. Smile


Ajmo igrati "tko će kasnije" Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 01.07.2004 00:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo, bas cekam da naprave plan letenja za 12mj, pa si uzmem kartu,, ide se u lisabon Smile jos ako portugal dobije u u u u u
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 01.08.2004 18:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo pravog njuza za evropske putnike (za one koji ne znaju of course) Very Happy
sajt koji pretrazuje sve low-cost kompanije.
http://www.whichbudget.com

note za istrijane: otvorena je veza trst-paris na easyflight.it ili jetx.it ali za sad ide samo utorkom

nice flight Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 01.08.2004 20:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jeeeeeee
vrlo korisno Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group