Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Poslodavci

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
MC_23



Joined: 17 Aug 2004
Posts: 36
Location: K-PAX

PostPosted: 17.08.2004 19:53    Post subject: Poslodavci Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa ovak imao sam jedan posao točnije http://www.microworld.hr i radim,mučim se,skoro mjeces...i dođe jedan jako poznat u ovim krugovima i uzme mi posao!..pa to nema nigdje al..sam da tom tipu kažem ok..ajd bolji si imaš experience..al pusti drugima malo...nek se uče!

_________________
Mess with the best ,die like the rest...
<a href="http://www.mcposeidon.com"><font color="blue">MC_Poseidon</font></a>
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 17.08.2004 20:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

logika ti prolazi eventualno u vrticu.....

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 17.08.2004 20:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne sviđa mu se Booleova, možda će napravit nešto kao MC_logika

Već vidim da će to biti samo skup aksioma Razz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
SINteX



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 475
Location: Zagreb

PostPosted: 17.08.2004 20:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

samo malo,... dole je sig od midnightformula.com kaj nije to od filca Smile

_________________
You can't, You won't and you don't stop!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
tWenty



Joined: 01 Dec 2003
Posts: 465
Location: Varaždin

PostPosted: 17.08.2004 20:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

haha
pa naravno, filac ti je uzo poso.
MC jos moras puno shpinata pojest da bi mogo napravit bolji site nekome, nhf.

_________________
Prije sam bio umišljen, sad sam Savršen
DVA10
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 17.08.2004 20:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

EJ Poseidon. Ovako, sad ispada da sam ja ono los itd.. Covijek je dosao k meni i jadao se kako mu je neki klinac napravio site i za to trazio lovu. A koliko je napravio site sam i sam vidio na verziji koju si uploadao gore. Uz svo postovanje, covijeku si napravio vrlo-vrlo lose od svega onoga sto je on trazio, tocnije, nisi napravio nista. Jos jednom napominjem, covijek je dosao k meni i trazio me da mu napravim site. Slozio sam template i prodao ga, midnightformula link ce se maknuti ubrzo jer sam prodao template a to znaci da ce taj netko tko ce upravljati (a i vec upravlja koliko ja vidim) stranicom moci sam korigirati stvari a ja ne zelim da me se veze uz bilo kakve promjene na samoj stranici. Eto.
... isto tako vidim da se ne drze standarda koje sam im dao. Smile e bas zato ne zelim da je moj link dolje.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 17.08.2004 21:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

flac okrao si sam sebe Very Happy

layout (zapravo ovi linkovi) mi full vuku na staru verziju midnightFormule (ako se ne varam), prije nego je zapoceo "global cooling" Very Happy
(or am i wrong Wink )
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 17.08.2004 22:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@stripe:
mislis na Kish-Kash verziju?
ovo je bilo na kish kashu.. nisam imao nikada takav izgled stranice, MF je uvijek isti samo sto se glavni diz layout mjenja. to je moto..

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 17.08.2004 22:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hmmm... ne znam sad, nekako mi vuce na poznato i na tebe, oh dang, my bad then Very Happy

(I could have swared you had some kind of that look)
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 17.08.2004 22:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

imas cijeli mi3, imas forum, imas moj site.. go and seek sherlock.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 18.08.2004 07:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

filac, a što znači da su oni "Br. 1 proizviđač" ? Smile
ima još tipfelera, ali to su valjda oni krivi ako sami stavljaju sadržaj..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 18.08.2004 07:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mile wrote:
filac, a što znači da su oni "Br. 1 proizviđač" ? Smile
ima još tipfelera, ali to su valjda oni krivi ako sami stavljaju sadržaj..

ma njihov typo valjda. ne svidja mi se sveukupni layout s ovim "O NAMA" itd glupostima.. it could have been beter but it's none of my deal now.
Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 18.08.2004 09:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mc stvari ovako stoje... dok ucis i mucis se, obicno si jos u skoli ili negdje segrtujes ali nitko ti ne placa za to (ako ti plate onda na to gledaj kao na poklon).
onda kad naucis i znas (uglavnom kad se prestanes muciti) onda ti ljudi i plate za ono sta radis Smile

dakle zagrij stolicu i uci Laughing

yeah filaz ne moram ni gledat cije je odma' znam cim vidim header Cool

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
MC_23



Joined: 17 Aug 2004
Posts: 36
Location: K-PAX

PostPosted: 18.08.2004 09:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
mc stvari ovako stoje... dok ucis i mucis se, obicno si jos u skoli ili negdje segrtujes ali nitko ti ne placa za to (ako ti plate onda na to gledaj kao na poklon).
onda kad naucis i znas (uglavnom kad se prestanes muciti) onda ti ljudi i plate za ono sta radis Smile

dakle zagrij stolicu i uci Laughing

yeah filaz ne moram ni gledat cije je odma' znam cim vidim header Cool


Imaš prav....Philatz..il kak već ..e ok ne ljutim se..e sad sam tu pa mogu polako učiti!

_________________
Mess with the best ,die like the rest...
<a href="http://www.mcposeidon.com"><font color="blue">MC_Poseidon</font></a>
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
SINteX



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 475
Location: Zagreb

PostPosted: 18.08.2004 09:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
mc stvari ovako stoje... dok ucis i mucis se, obicno si jos u skoli ili negdje segrtujes ali nitko ti ne placa za to (ako ti plate onda na to gledaj kao na poklon).
onda kad naucis i znas (uglavnom kad se prestanes muciti) onda ti ljudi i plate za ono sta radis Smile


SO TRUE!!
koliko to saxalo, u pravu je.
ja sam radio stranice jos prije 5 godina i stavljo ih na angelfire-ove free servere,...
a kad sam se prije 2 godine prvi put zaposlio u firmi koja radi web skuzio sam da nisam imao blage veze,... koliko god sam znao flash i dreamweaver nisam ni pomislio da se layouti rade i slajsaju u PS-u. e kako sam si bio glup.
moras prihvatiti cinjenicu da TEK neke stvari pocinjes shvacati kad se vec godinu dana ujutro dizes na posao i ides u 9 navecer doma, prije toga ne. ostale godine koje prolaze sluze razvoju tvog smisla za dizajn.

_________________
You can't, You won't and you don't stop!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
MC_23



Joined: 17 Aug 2004
Posts: 36
Location: K-PAX

PostPosted: 18.08.2004 09:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

SO TRUE!!
koliko to saxalo, u pravu je.
ja sam radio stranice jos prije 5 godina i stavljo ih na angelfire-ove free servere,...
a kad sam se prije 2 godine prvi put zaposlio u firmi koja radi web skuzio sam da nisam imao blage veze,... koliko god sam znao flash i dreamweaver nisam ni pomislio da se layouti rade i slajsaju u PS-u. e kako sam si bio glup.
moras prihvatiti cinjenicu da TEK neke stvari pocinjes shvacati kad se vec godinu dana ujutro dizes na posao i ides u 9 navecer doma, prije toga ne. ostale godine koje prolaze sluze razvoju tvog smisla za dizajn.[/quote]

Eto vidiš da kužim..btw. u kojoj si firmi zaposlen?

_________________
Mess with the best ,die like the rest...
<a href="http://www.mcposeidon.com"><font color="blue">MC_Poseidon</font></a>
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group