Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Sami ste to trazili...

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
macros



Joined: 03 Jan 2004
Posts: 23
Location: Zagreb, HR

PostPosted: 26.08.2004 00:46    Post subject: Sami ste to trazili... Add user to your forum ignore list Reply with quote

Prije koji mjesec sam postao link na svoj sajt i kritike su bile u glavnom pozitivne Smile Samo vecina je pitala oce bit sta na rvackom, i evo ga: gotovo. Hrvatska verzija mog sajta: http://www.udovicic.com/matej/hr/
Pa ako vam nije tesko, moze jos pozitivnih kritika Wink

_________________
Es gibt nichts stilleres als eine geladene Kanone. - Heinrich Heine
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 26.08.2004 01:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nice, clean, meni super (iako mi nesto fali, ne znam kay)

PS: Daj makni malo smajlija, SPAMaju Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 26.08.2004 08:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

alt-ove nisi preveo Very Happy
inače fino..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
macros



Joined: 03 Jan 2004
Posts: 23
Location: Zagreb, HR

PostPosted: 26.08.2004 09:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

To za altove znam, moram jos dosta detalja popravit... A i to sa smajlijima je dobra ideja... Mislim da cu nes napravit u svezi toga... Smile Thanks

_________________
Es gibt nichts stilleres als eine geladene Kanone. - Heinrich Heine
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
tWenty



Joined: 01 Dec 2003
Posts: 465
Location: Varaždin

PostPosted: 26.08.2004 20:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

heder mi djeluje prljav, imo si na starome sajtu puno bolji heder (kolko se sjecam).
Sjene mi ne valjaju. Layout je malo macromedia ? ili nije? uglavnom stari sajt mi je nekak bolji mada nije ovaj los, ima par zamjerki al sve u svemu okej Very Happy

_________________
Prije sam bio umišljen, sad sam Savršen
DVA10
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
gablu



Joined: 22 Jan 2004
Posts: 41
Location: crikvenica : croatia

PostPosted: 27.08.2004 07:14    Post subject: Re: Sami ste to trazili... Add user to your forum ignore list Reply with quote

macros wrote:
Prije koji mjesec sam postao link na svoj sajt i kritike su bile u glavnom pozitivne Smile Samo vecina je pitala oce bit sta na rvackom, i evo ga: gotovo. Hrvatska verzija mog sajta: http://www.udovicic.com/matej/hr/
Pa ako vam nije tesko, moze jos pozitivnih kritika Wink


sajtic je simpatican i sve to skupa, nego mali osvrt na text... e da, usput: mogao bi i meni prevesti kad vec prevadjas, a isto tako bi moglo vrijeme u zagrebu biti "vedro, 13", a ne "fair, 13" ako je vec na hrvatskom Smile

ono sto sam htio reci, a simpaticno mi je (nhf), rodjen si u lasvanskoj dolini (bih), otisao si u svicarsku sa 10 godina i onda si se nakon gimnazije vratio u zagreb? kako se mozes vratiti negdje otkud nisi niti otisao? Smile

eto, toliko o lekcijama hrvatskog jezika, kako sam rekao - no hard feelings, samo primjetim da ljudi tako cesto govore ("rodjen u rijeci, otisao raditi u amsterdam i vratio se nakon 10 godina u karlovac").

_________________
no sigs for me. i'm designer. i'm good. so they say.
www.gablu.biz
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
gablu



Joined: 22 Jan 2004
Posts: 41
Location: crikvenica : croatia

PostPosted: 27.08.2004 07:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e da, p.s.

probaj si malo srediti site da u firefoxu izgleda normalno kao i u IEu... lijevo se rasturi malo (razmak izmedju ruba i bijelog content podrucja), a npr. u about ti se na dnu sve posemerilo, kraj texta se ne vidi, itd itd...

_________________
no sigs for me. i'm designer. i'm good. so they say.
www.gablu.biz
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
PsychoPod



Joined: 05 Oct 2003
Posts: 166

PostPosted: 27.08.2004 11:09    Post subject: Re: Sami ste to trazili... Add user to your forum ignore list Reply with quote

gablu wrote:

.. no hard feelings, samo primjetim da ljudi tako cesto govore ("rodjen u rijeci, otisao raditi u amsterdam i vratio se nakon 10 godina u karlovac").

vratio se doma, na balkan Wink
Back to top
View user's profile Send private message
SINteX



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 475
Location: Zagreb

PostPosted: 29.08.2004 15:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sajt je ok samo hejtam ti shadow. chudan je skroz.

_________________
You can't, You won't and you don't stop!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group