Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
DSL --> DSL-ovi, koji od njih uzet?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
kelso



Joined: 19 Jul 2004
Posts: 507
Location: Zagreb -> Zapruđe

PostPosted: 10.09.2004 20:42    Post subject: DSL --> DSL-ovi, koji od njih uzet? Add user to your forum ignore list Reply with quote

Za poečatk ovo sa HTnet-ovom ponudom ( besplatno,3 mjeseca flat rate,...) sve štima,ali ne razumijem zašto iskon nema svoje pakete već samo izbor paketa za dodatni promet. Znači:

Iskon paket od 2 gb = 230 kn (htnet pretplata 157kn+80kn za paket)

htnet 2 gb = 221 kn (htnet pretplata 157kn u koju je ukljucheno 512 mb+24kn za svaki novi paket od 512)

Po tome se više isplati uzeti ht kakav je. No... Saznao sam da dolazi AoL (America OnLine) DSL. Negdje oko sredine 11 mjeseca i da će biti flat rate. Sad mene zanima da li je to istina i da li će biti išta skuplji priključak i mjesečna pretplata?

Hvala

_________________
Don't drop it!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Blue Fusion



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 92
Location: Detroit

PostPosted: 10.09.2004 20:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hm !!! Ako dolazi AOL, onda je opravdana ova akcija od HT-a, gdje instalacija-ugradnja-modem stoji 0 kn.

Tu je upravo kvaka jer se preko te akcije obavezno mora potpisati ugovor na 12 mjeseci !

Sto se tice ovih paketa, najbolje je uzeti 384 kbits koje dođe prihvatljivih 157 kuna. Prijenos od 48 kb per second bi mi trebao biti dovoljan Smile yeah right Sad

Mogu reći samo da su cijene totalno paprene, preko u Sloveniji za 200 kn se dobije : 2 mbits per second, flat rate !! Can you believe Smile

_________________
Brija Dot Com
@ www.brija.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Blue Fusion



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 92
Location: Detroit

PostPosted: 10.09.2004 20:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Da sam ja npr. na Iskonovom mjestu, sad bih iskoristio priliku i pridobio mase !

Napravio bih paket "Power To The People" Smile , 200 kn pretplate i deri miki, odn. flat rate ili ti ga - nitko te ništa ne pita. Svi bi odhebali HT i prešli na Iskon...

_________________
Brija Dot Com
@ www.brija.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 10.09.2004 21:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa zar nitko ne čita uvjete?

Ako hoces besplatno uvest moras potpisat na 12 mjeseci tako da iskon bye-bye, a pretpostavljam kada raskidas ugovor da moras platit razliku...

Meni je osobno najbolje rjesenje onaj iskonov paket bez pretplate (samo promet placas) ali isto banana ako cu uvodit, jer moram platit HTu iliti T-mobileu Mad prikljucak ako necu potpisati na 12 mjeseci so nemam ni najmanju namjeru
Back to top
View user's profile Send private message
kelso



Joined: 19 Jul 2004
Posts: 507
Location: Zagreb -> Zapruđe

PostPosted: 10.09.2004 21:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Huh, mislim da niste shvatili iskon Confused

Ako želite iskon recimo od 2gb paket, koji je oko 80 kn, vi zapravo plaćate pretplatu ht-u (157kn) i njima plaćate 80 kn za 2 gb, što se ne isplati. Bolje onda plaćat ht-u za svakih 512 jer onda dok dođete do 2 gb potrošite 221, a sa iskonom potrošili vi ili ne tih 2gb plaćate 230 kn. Wink

No još uvijek tražim od nekog informiranog da mi kaže da li AoL dolazi ili ne.

_________________
Don't drop it!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
robi



Joined: 31 Jan 2004
Posts: 285
Location: meRika

PostPosted: 10.09.2004 21:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma kakav iskon, to ne postoji, to je isto hinet :)

a ovo za AOL cemo vidit, jer mislim da ce opet smislit nesto i odgodit na neko vrijeme (citaj mito DT -> vladi i odjelu za internetizaciju )

ps. a ako uleti to, naravno da bi htnet oma pukno flatrate na svoje veze, jer bi inace osto bez trzista :)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
bozob



Joined: 07 Mar 2004
Posts: 378
Location: Gruda, Konavle

PostPosted: 10.09.2004 22:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

robi wrote:
ma kakav iskon, to ne postoji, to je isto hinet Smile

a ovo za AOL cemo vidit, jer mislim da ce opet smislit nesto i odgodit na neko vrijeme (citaj mito DT -> vladi i odjelu za internetizaciju )

ps. a ako uleti to, naravno da bi htnet oma pukno flatrate na svoje veze, jer bi inace osto bez trzista Smile

Jel AOL može nešto promjenit u nas?! Ne može jer HT ima monopol jer je vod koji HT , Iskon i koji će na kraju AOL koristiti je HT-ov znaći od toga ništa. Cijene će se krećat kako HT odlući. Jedino što se može napraviti je da AOL ili već netko drugi obuhvati wirlessom cijelu hrvatsku tako da ne mora koristiti infrastrukturu od HT-a
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
kelso



Joined: 19 Jul 2004
Posts: 507
Location: Zagreb -> Zapruđe

PostPosted: 10.09.2004 22:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa zapravo i mislim da će to biti wireless, ali stvarno nisam upućen za to. To mi reko frend koji poznaje Thea Valića koji piše za pc-chip Smile

_________________
Don't drop it!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
kliker



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 800
Location: /var/tmp

PostPosted: 11.09.2004 00:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

neam pojma,....ja imam frame relay....
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
kliker



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 800
Location: /var/tmp

PostPosted: 11.09.2004 00:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

w!cked wrote:
To mi reko frend koji poznaje Thea Valića koji piše za pc-chip Smile

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
c'mon,.... sad bi taj teo trebao biti autoritet zato sto pishe za pi-si-cip,....
hahahhahaha, ma daaaaaaaj.
Smile Smile Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
kelso



Joined: 19 Jul 2004
Posts: 507
Location: Zagreb -> Zapruđe

PostPosted: 11.09.2004 01:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa gle, oni dobiju informacije o nečemu prije nas 100% i sad ne bih možda vjerovao da je to netko drugi rekao... Ti nisi čitao moj prvi post onda, ja pitam DA LI JE TO ISTINA??? Nisam rekao da je to tako Evil or Very Mad

_________________
Don't drop it!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
kliker



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 800
Location: /var/tmp

PostPosted: 11.09.2004 08:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa dodje ti skoro isto,...HT ili Iskon...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 11.09.2004 10:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

w!cked wrote:
Pa zapravo i mislim da će to biti wireless, ali stvarno nisam upućen za to. To mi reko frend koji poznaje Thea Valića koji piše za pc-chip Smile


E ako se radi o Teu Valiću onda zaboravi na AOL Very Happy

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Blue Fusion



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 92
Location: Detroit

PostPosted: 11.09.2004 13:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

edgar wrote:
w!cked wrote:
Pa zapravo i mislim da će to biti wireless, ali stvarno nisam upućen za to. To mi reko frend koji poznaje Thea Valića koji piše za pc-chip Smile


E ako se radi o Teu Valiću onda zaboravi na AOL Very Happy


Hahahahahahaha...

_________________
Brija Dot Com
@ www.brija.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group