Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
brkz vs rooty?
Goto page Previous  1, 2, 3
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati
View previous topic :: View next topic  
Author Message
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 11.09.2004 18:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

edgar wrote:
Nema potrebe za citatom cijelog PM-a jer nije bitan. Bitno je da ti je jasno zašto mi se ne sviđaju autori Ponude. U ostatku si samo naveo da si zaustavio raspravu jer je gablu prakticki stavio EOD na nju.
emti wrote:
Thx na razumijevanju .
Kuzim ja sto si htio rec i kuzim da su ti isli na jaja Peeled Orange i co. ali Gablu je direktno bio povezan s njima i on je stavio, recimo EOD, na tu pricu i zbog toga sam je zaustavio.
.
Dakle, samo htjedoh odgovorit na tvoje uplitanje tog dogadaja i da je zapravo moja kritika na 'poslovičnost bila opravdana.


Aha... a ja sam vec pomislio da si htio rec to da kad sam mogao sprijeciti odlazak topica ili nacina u krivom smjeru za nekog "nepoznatog" da onda mogu to i ovdje napravit. Da li si zato izrezao kraj? Ili su to ona dvostruka mjerila?

Baj d vej, ovo je tvoj benigni upad... probrovzaj po ostalim postovima na ponuda forumu...

Quote:
Otvaraš topic o plagiranju Rootya, čime automatski optužuješ autora navodnog rip-a, a kad se dovede u pitanje njihov rad onda staješ u njihovu obranu i zataškavaš stvar?
Ako si već dopustio da se sere po brkz-u, onda si mogao ostavit da se situacija prirodno razvija i s Rootyima, a ne mene poklapat to.


Here we go again... moj post glasi ovako:

emptyhead wrote:
http://www.damiboats.hr/

vs

http://www.pivatus.hr/

= ?


edgar wrote:
Otvaraš topic o plagiranju Rootya, čime automatski optužuješ autora navodnog rip-a...


Gdje to pise da su rootije plagirali? Gdje pise da su rootiji plagirali brkza? Ono što piše je to da je netko pokrao nekog i da me zanima ko je koga pokrao. To što si ti zakljucio automatski da je netko pokrao rootije je samo tvoj/vaš problem/stvar. Vi ste uzeli zdravo za gotovo da je rootijev sajt orignal (jer je on tako rekao(?)) a da je brkz pokrao stvar.

Brkza sam takodjer obavijestio privatnom porukom da se na ovom topicu razgovara o njemu i njegovoj firmi u negativnom kontekstu pa da kaze ako ima nesto za rec.

Tek nakon što se i on očitovao (shvati ovo kao trigger u programiranju, jel, za mjerenje deadlinea) rekao sam svoje mišljenje. U tom postu pljujem po brkzovoj obrani jer se on brani "inspiracijom" a par dana prije je na sajt "inspiriran" njegovim dizajnom rigao vatru.

Quote:
Mislim, možeš ti bit prijatelj Rootyima i ne htjet ih pljuvat dok nisi siguran (iako se tu nema što biti siguran ili ne, očito je očito), ali isto tako onda nije u redu da stavljaš brkz-a na stup srama. Možda i on ima objašnjenje i mora provest istragu o tome kako se rip našao u njegovom dizajnu.
Dakle, kako to da ti nisi ušutkao i ostale da ne napadaju brkza prije nego on da komentar? Ne, dopustio si pljucanje po njemu bez ikakvog komentara, iako si kasnije dodao i sporan link koji optuzuje svih.


Ti si uletio opet sa svojim "besan pas" stavom. To mi ide na jaja i zbog toga sam sada reagirao i pitao te za tablete.


Quote:
Dakle, nisam te napao ja, a u nijednom mom postu neces naci obracanje tebi, nego samo moje kritike na Rooty-e i cinjenicu da se spriječava gazenje njih, a dopusta da se gazi manje poznate prvooptužene. Takav razvoj situacije nije u redu, ma koliko mi šutjeli o tome.


El to imaš mozda namjeru opet quotat onaj moj private msg tebi ovdje? Smile

Quote:
Dapače, ne da nisi spriječio pljuvanje po brkzu vec si i omalovažavao njihovu obranu nasuprot zataskavanju pljuvanja po Rootyima:


Jes litl dak, napisao sam ovo u odgovoru outcastu. Probaj procitat s razumijevanjem.

Quote:
Dakle nacrtano:

1- stavljaš na stup srama brkza, dopuštaš pljuvanje po njemu i spuštaš njegovu obranu.
2- spriječavaš pljuvanje po Rooty-u i istovremeno skačeš na mene s pjenom oko usta zbog napada na Rootye, dok ja nisam taj koji je tebe direktno napao.


x2: Ti si uletio opet sa svojim "besan pas" stavom. To mi ide na jaja i zbog toga sam sada reagirao i pitao te za tablete. Maj bed. Smile

Quote:
Eto, što je bilo bilo je. Ja mislim da su Rooty jednako krivi za svoj problem kao i brkz.


Ma ko nas bre zavadi... Boo hoo! Dancing What's Your Flava?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 11.09.2004 19:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

: e sad mi ovo postaje smijesno Laughing

ma nema veze, al cinjenica je da ce ljudi pomisliti prije da je brkz plagirao rootye a ne obrnuto cim se topci pojavi i tako je topic i krenuo.

mislim, nema smisla o tome raspravljati kad je onako kako jest. A ja sam siguran da su prije Rootyi kopirali 2 advanced, nego obrnuto.. uostalom, kao i kod brkz vs rooty.

nepristranost je ono sto je definitivno ovdje nedostajalo.


ah da.. ma ko nas bre zavadi Question Laughing

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Outkast
Guest





PostPosted: 11.09.2004 19:46    Post subject: Reply with quote

Quote:


Procitaj topic od pocetka do kraja i vidjet ces da brkzu nisam rekao nista dok se on nije sluzbeno ocitovao po tom pitanju. Nakon toga sam rekao moje misljenje o tome.



ok stoji.

Quote:


To cu takodjer napravit kada rooty da svoj odgovor na ovo. Ukoliko se ne javi, bit ce kao i brkz preko PM-a, upozoren da ovaj topic postoji, u slucaju da ga je "zaboravio".


pitam se dali ce odgovoriti, tj vjerujem da je vec saznao(ako stvarno nije znao)

Quote:

Optuzba je postavljena i ne moze se izreci osuda bez da vidis obje strane medalje.
Za tebe, posebno nacrtano: to ne znaci da ja (ili netko drugi) mora prihvatit njegovu obranu, njegovo izlaganje. To, jel, ne znaci da kad on napise svoje da je stvar rjesena. Na svakome je da stvori svoj sud o tome - nakon sto cuje obje strane.
Ovo nije moguce u svim slucajevima, ali u ovom konkretnom slucaju, jest.


ok, slazem se da se treba cuti drugu stranu, ali iskreno mislim da je istina vise nego ocigledna, jedino je pitanje dali ce netko nesto priznati ili ne...

Quote:

Mi (pise mi jer se odnosi na mi3.crew) necemo za sada banati nikoga po pitanju plagijatstva. Barem dok ne raspravimo oko toga. To sto je netko plagirao ide na njegovu dusu, na njegovu sramotu i na njegov ugled.
Jos nesto?


ok, nadam se da ne, ipak kao nepristran promatrac dobio sam dojam da je bilo protekcije u tvojem postu a vidim da nisam jedini...
Back to top
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 11.09.2004 19:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

cure a da cekamo dok se rooty ne javi? ili cete se još čupati za kosu Smile?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 11.09.2004 20:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

i ćelavi se za kosu vuku... znaš tu poslovicu Laughing

Emti stalno pokupava meni nacrtat svoju ideju i viđenje problema i ne podržava očitu stvar vidljivu iz priloženog. Nadalje, pokušava stvorit dojam da ja skačem ko opaljena kokoš; možda i jesam, ali sam dobio dojam o nepravednoj protekciji u slučaju očitog plagijata, i kako je netko već rekao, nisam jedini...

Ali sve je to besmisleno naše čupanje dok Rooty-ji ne daju svoj komentar na slučaj... ali kako istraga očito traje iznimno dugo Razz ...

Odo ja van. Hladno je malo ali bolje otić popit nešto...

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 11.09.2004 20:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

edgar wrote:
ali sam doio neugodan dojam o nepravednoj protekciji u slučaju očitog plagijata, i kako je netko već rekao, nisam jedini.....


mislim da ti ocito promice: da je emti zelio ikoga zastititi ne bi stavio linkove na sva 3 sajta.
da je zastitia isla u smjeru rootya, ne bi stavio link na 2a, nego bi to presutio.
tko je tu koga, mozda cemo saznati, mozda i necemo, svatko neka zakljuci kako misli da je najlogicnije/ najocitije/ najpametnije/ najvotever.

a sto se rootya tice, bilo bi sjajno da se javi i kaze sto ima, vec kad je obecao da ce to uciniti.
sva rasprave prije toga, cine mi se besmislenima.

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 11.09.2004 20:53    Post subject: hmmm... Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ali zbilja, trudio sam se. Krenuo sam čitati, i jedan post drugi, i još uvijek druugii....
Onda sam zaspao.
Nakon što sam se probudio, jedva sam nekako uspio odskrolati do kraja stranice.
Ljepotice, niste nijedna pogrješile u komentarima plagijata, samo ste malo pretjerali u kvantiteti istih. Pray
o.k.?

P.S. A ja sam bit će malo prestar već za dugodebatne slalome. ili štogod već.
P.P.S. Ovaj post nije plagijat. A, ako jest, ja si neću odrezat jaja, jerbo još nisam napravio potomstvo. Wink

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 11.09.2004 21:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

4th.. da, dobro razmišljaš. Moguće. A i imaš pravo s tim na kraju. Moramo čekat konačan rasplet. Naša blebetanja i prepiranja ovdje zapravo nemaju puno smisla u ovom trenutku...

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group