Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
bitmap ikone

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Raster
View previous topic :: View next topic  
Author Message
gablu



Joined: 22 Jan 2004
Posts: 41
Location: crikvenica : croatia

PostPosted: 11.09.2004 19:50    Post subject: bitmap ikone Add user to your forum ignore list Reply with quote

ej svima..

kao sto znate na www.iconfish.com se nalazi moj site posvecen ikonama. e sad, za razliku od inace, odlucio sam napraviti jedan set ikona koristeci iskljucivo pixel-art za kreiranje istog... i, rezultat mukotrpnog rada je set od 100 ikonica u 16x16 formatu, za web, cms i slicno.

pa, molim komentare i tako to.. hvala Wink

_________________
no sigs for me. i'm designer. i'm good. so they say.
www.gablu.biz
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 11.09.2004 20:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

wushhh!

vec kad sam vidio "set od 100 ikonica u 16x16 formatu", je bilo ono.. wow!
a kad sam ih otvorio... Very Happy

svaka cast! Applause

jedina zamjerka koju bi mogao reci je da su mi malo bljedunjave
(nisi se valjda uplasio jarkih boja nakon onoga sa sajtom Smile

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 11.09.2004 20:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

odlicno, fakat odlicno Cool *rspct*

-malo si fusirao na ovome znak, znak+, znak- Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 11.09.2004 23:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Luckily, our designers had enough inspiration and creativity to create small piece of perfectionism


jel ti soliras ili imas cjeli ekipu kaj stanca pixele? :)

super su ikonice, ima neki popust za ljude s foruma? ;)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
0viking0



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 214
Location: Zagreb - Croatia

PostPosted: 11.09.2004 23:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jako dobro. Super site, izvrsna prezentacija, jako dobre ikone.

Ja osobno nemam baš ništa prigovoriti. Mukotrpan posao.

_________________
AND REMEMBER, KGB STILL WATCHING YOU
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Limbus



Joined: 06 Jan 2004
Posts: 220

PostPosted: 12.09.2004 00:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

odlicno! samo jos da su ona 4 linka na pocetnoj strani (ispod 4 txt linka) jace vidljiva...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
niksy



Joined: 29 Sep 2003
Posts: 727

PostPosted: 12.09.2004 08:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

OMG!!!

ovo je izvrsno, super napravljen posao. totaly lajkam sve setove ikona. site je takodjer super, svaka cast.

jedina zamjerka: za site, na "custom design" i "contact us" imas jedan bijeli dio na dnu stranice koji, cini mi se, nije potreban, jedino ako si ti tako to zamislio. ostalo sve superiska Smile.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
gablu



Joined: 22 Jan 2004
Posts: 41
Location: crikvenica : croatia

PostPosted: 13.09.2004 11:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

budha wrote:

jedina zamjerka koju bi mogao reci je da su mi malo bljedunjave
(nisi se valjda uplasio jarkih boja nakon onoga sa sajtom Smile


ma ne brini, nije mene lako preplasit... bit ce i neki "jarki" set ikona u skorijoj buducnosti pa ces vidjet Wink

_________________
no sigs for me. i'm designer. i'm good. so they say.
www.gablu.biz
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
gablu



Joined: 22 Jan 2004
Posts: 41
Location: crikvenica : croatia

PostPosted: 13.09.2004 11:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stripe wrote:
odlicno, fakat odlicno Cool *rspct*
-malo si fusirao na ovome znak, znak+, znak- Very Happy


da, ima tih add/remove/edit i sl. verzija ikonica, ali to je "by popular demand", ljudi to traze (valjda za svoje blogove, cmsove ili bog zna sta). uglavnom, bit ce jos minicon setova (ako pogledas, primjetit ces da se od ovog file zove minicon1.html pa i to vec nesto govori), sa hrpama drugih ikona, bit ce tu sve.. i to sve u 16x16, naravno. za ljude kojima trebaju male stvari (velicina nije bitna, jelda? Smile )

_________________
no sigs for me. i'm designer. i'm good. so they say.
www.gablu.biz
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
gablu



Joined: 22 Jan 2004
Posts: 41
Location: crikvenica : croatia

PostPosted: 13.09.2004 11:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

che.UP wrote:

jel ti soliras ili imas cjeli ekipu kaj stanca pixele? Smile
super su ikonice, ima neki popust za ljude s foruma? Wink


ma ja solo, to sto se pise u pluralu, to je iskljucivo zato jer zvuci vise corporate, otkrio si me Embarassed

ima popust za ljude s foruma... konaktiraj me na private pa cemo se dogovorit. moze i na icq 31696312 ili mail luka [at] gablu [dot] biz.

_________________
no sigs for me. i'm designer. i'm good. so they say.
www.gablu.biz
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
gablu



Joined: 22 Jan 2004
Posts: 41
Location: crikvenica : croatia

PostPosted: 13.09.2004 11:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Limbus wrote:
odlicno! samo jos da su ona 4 linka na pocetnoj strani (ispod 4 txt linka) jace vidljiva...


nisam skuzio -- na koje linkove mislis? Smile

_________________
no sigs for me. i'm designer. i'm good. so they say.
www.gablu.biz
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
gablu



Joined: 22 Jan 2004
Posts: 41
Location: crikvenica : croatia

PostPosted: 13.09.2004 11:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

niksy wrote:
OMG!!!
ovo je izvrsno, super napravljen posao. totaly lajkam sve setove ikona. site je takodjer super, svaka cast.
jedina zamjerka: za site, na "custom design" i "contact us" imas jedan bijeli dio na dnu stranice koji, cini mi se, nije potreban, jedino ako si ti tako to zamislio. ostalo sve superiska Smile.


hvala, hvala...

da, znam za taj bijeli dio stranice, nije trebao biti tu, greska pri projektiranju Wink

uglavnom, radi se slight redizajn sitea, pa ce i ta greskica biti ispravljena.

_________________
no sigs for me. i'm designer. i'm good. so they say.
www.gablu.biz
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
Limbus



Joined: 06 Jan 2004
Posts: 220

PostPosted: 14.09.2004 10:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
nisam skuzio -- na koje linkove mislis?


sorii, cijela ta povrsina je link. nisam skuzio prije:)
al svejedno bi ja da se to malo jace vidi!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
gablu



Joined: 22 Jan 2004
Posts: 41
Location: crikvenica : croatia

PostPosted: 14.09.2004 14:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Limbus wrote:
Quote:
nisam skuzio -- na koje linkove mislis?


sorii, cijela ta povrsina je link. nisam skuzio prije:)
al svejedno bi ja da se to malo jace vidi!


ma sve to u headeru je jedan link, jedna velika slika... ono, to je samo par ikona iz seta izvuceno i tu stavljeno radi efekta, previewa, zato i jesu blijede (a imaju i ghosta)... Smile

_________________
no sigs for me. i'm designer. i'm good. so they say.
www.gablu.biz
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Raster All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group