Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Trčanje

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
slywayart



Joined: 13 Oct 2003
Posts: 136

PostPosted: 12.09.2004 08:04    Post subject: Trčanje Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja znam da vas nema puno na ovom forumu za ovu temu i da će ju večina vas pročitati sa blagim podsmijehom, no ukoliko ima netko ko se u slobodno vrijeme bavi joggingom ili čak možda maratonom nek ostavi trag.
Pozdrav Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 12.09.2004 09:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

moram priznati da sam jedan od 'onih' koji je trcao nekoliko dana po nasipu, i vidio da se ipak vise isplati vozit bajk oko đaruna.

silvjio, trbao si pitati tko trci sa foticem Smile

c
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
kliker



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 800
Location: /var/tmp

PostPosted: 12.09.2004 10:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam jedno vrijeme nadobudno trcao,... i bilo mi super tada, ali nisam neki karakter pa me ubrzo popustilo. ustvari to je super i ja zavidim svim onim ljudima koji se mogu disciplinirati da svaki vikend trce ali ja ne mogu. ista stvar je bila i sa voznjom bicikle, 3-4 mjeseca se doslovno nisam skidao sa nje i maltretirao druge da se vozaju samnom, a nakon toga samo skuplja prasinu u supi.
sad bi mi jako koristilo da subotom trcim ili vozim bajk.... al ja vise volim piti pivo ispred birca u kvartu Smile ili zabrijati neznamnijagdje sa neznamnijaskim na neznamnijakojempartiju do neznamnijadokada i onda nakon svega toga razbijen uz zvuke chillout house-a uzivati u pijuckanju pelinkovca na jutarnjem suncu sa naocalama. Cool Mr. Green
ne znam u cemu je fora, godine nisu sigurno, mislim da je u pitanju sklonost porocima. Whistle
pitao sam prijatelja koji je profesor psihologija o cemu se radi, a on mi odgovorio da i on ima isti problem. od tada vise ne razmisljam o tome. rrrrrrrah
ah, skrenuo sam sa teme, oprostite... Embarassed Anxious
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 12.09.2004 13:36    Post subject: Re: Trčanje Add user to your forum ignore list Reply with quote

Silvijo wrote:
Ja znam da vas nema puno na ovom forumu za ovu temu i da će ju večina vas pročitati sa blagim podsmijehom, no ukoliko ima netko ko se u slobodno vrijeme bavi joggingom ili čak možda maratonom nek ostavi trag.
Pozdrav :D

koji kvart?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
tic984



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 189
Location: Delnice

PostPosted: 12.09.2004 14:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Otrco sam jedan plumaraton, bavio se orjentacijskim tracnjem 3-4 godine....
volio sam to.... a sada radim u firmi u kojoj imam dvokratno radno vrjeme, subotom imam druge obaveze, nedjeljom sam strgan od subote.....

nis od toga vise.... al znam sjest na bic ponekad i odvozit neku divlju stazu u sumi i tako...

otkad sam presto trcat i poceo radit dobio sam 15 kila (!) ....

eto ..... Smile
al buduci da se planiram selit u zgb, i imam neki poso u vidu, mozda opet nadem vremena i volje za trcanje Smile

_________________
ah..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 13.09.2004 11:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam trcao po maksimiru i atletskoj na sveticama, pa zamjenio to teretanom u koju sam prestao ici nesto prije ljeta.. valjda sam shvatio da je apolon isklesan dovoljno rrrrrrrah

sad sam se preselio tako da nemrem ic trcat negdje gdje me auti nebi pokupili, ali intezivno razmisljam o spravi za vjezbanje za doma i omanjem setu utega..
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group