Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
huh. problem.

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati
View previous topic :: View next topic  
Author Message
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 13.09.2004 10:37    Post subject: huh. problem. Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo priče.

trebali bi raditi jedan poprlično veliki projekt, kompletan web shop sa nekoliko različitih vrsta proizvoda i još ništa nije nije rješeno, dakle sve je još u fazi pregovora, makar nas čovjek uvjerava da je 100% da se radi...no to sad nije bitno.....

ono kaj je bitno ja da želim postići da se svaka vrsta/grupa proizvoda na neki način razlikuje u dizajnu, dakle neka vrsta color codinga da čovjek vidi di je.....nešto slično smo već radili na www.biofarm.hr gdje svako njihovo zastupstvo ima svoju boju....

e sad....pošto sam ovdi svaki dan i gledam i ocjenjujem radove i uglavnom glumim trolla Wink ne mogu ne primjetit par webova koji su mi zapeli za oko kad razmišljam o tom projektu. nije da ću rippat, jer osobno ni ne radim dizajn...ali goddamn.....ustvari mi je na neki način neugodno kad vidim kak se neke stvari uklapaju u ono kaj mi je u glavi....



ono kaj me zanima je, gdje po vama prestaje inspiracija, a gdje počinju krađa?
jel krađa kad vidiš da se nekaj može napravit bolje nego kaj si namjeravao i prilagodiš ideju tome kaj si vidio?

i ne....SIGURNO ne mislim "save as" ili "printscreen" pa udri po Photoshopu Wink

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 13.09.2004 14:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e da bas imam slican porblem.. gledam si one sajtove od rootyja i brkza sa jahtama i stalno mi ide po glavi oni oblici u sivoj boji...
inspirirana jesam to da.. e sad se zesce borim da sve ostane na inspiraciji tj da upotrijebim oblike i prilagodim temi koju radim a to je sajt za jednu firmu koja se bavi informatickim konzaltingom.... hm vidjet cemo sta ce izaci Smile

uglavnom mislim da se mozes inspirirati dobro bez da to puno lici originalu ako je tema koji ti obradjujes totalno drugacija (sto igrom slucaja kod brkza i rootyja nije bilo, cak su imali istu temu!)

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group