Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Training grounds

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
leon



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 175
Location: Where the dark shadows R

PostPosted: 10.09.2003 11:52    Post subject: Training grounds Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nije da je nesto novo... dapace... dost je dugo online, ali cekao sam novi mi3 pa da postam... evo konacno je doslo i do toga, dakle:

Training grounds (my prsnl)

Check it out... feedback desired

_________________
www.disorted.com
ko ovo procita ne treba naocale
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 10.09.2003 20:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ok mi je idejica, ne svidja mi se velicina fonta (head) i ona plava boja, ne svidja mi se onaj jednolicni noise u headeru- mogao si to bolje napraviti (citaj: potruditi se malo vise oko h.)

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
leon



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 175
Location: Where the dark shadows R

PostPosted: 10.09.2003 21:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma jest... istina... al to sam radio nabrzaka sve... mislim da sam u dva dana sve sklepao... a headeri se mjenjaju random i bio sam toolaty biatch da sad radim svaki posebno... vec jedno mjesec i pol dana imam sve potrebno da zapocnem rad na novom dizajnu al jednostavno nikak da ulovim cajta Sad

_________________
www.disorted.com
ko ovo procita ne treba naocale
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
hans
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 353
Location: ZG

PostPosted: 10.09.2003 21:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni je onaj bekraund pretezak za procesirat pa sam oma ugasijo sajt i neznam ti bas rec jel mi ok il nije

_________________
U74 [novi samo što nije]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 10.09.2003 23:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e da meni su one mini tracnice na pocetku bile full bolje od ovih ogoromnih...

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
SINteX



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 475
Location: Zagreb

PostPosted: 11.09.2003 10:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma sajt je bash cool, cim ga vidim odma bi izvadio svoje stare vlakiche i igrao se:)

SINteX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
AkosPapp



Joined: 11 Sep 2003
Posts: 33
Location: Osijek, Hr

PostPosted: 11.09.2003 11:32    Post subject: Re: Training grounds Add user to your forum ignore list Reply with quote

leon wrote:
Training grounds (my prsnl)

Site je simpa i dizajn je originalan (po meni).

_________________
Akos Papp
www.akospapp.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 11.09.2003 19:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

2 zamjerke

bekgraund mi je uzrokovao mind shock (zbog neceg mi se totalno ravnoteza sjebe kad gledam takve uzorkovane bekgraunde il zavjese, nekidan sam skoro zvizno ko klada kad sam bio kod ahrija).
na mozilli se ne spusti scroll bar od iframea skroz dole, al to su minorne zamjerke, overall jako dopadljivo + originalno. sve u svemu, plus plus Smile
Back to top
View user's profile Send private message
deity



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 205
Location: Osijek

PostPosted: 12.09.2003 02:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maxy wrote:
2 zamjerke

bekgraund mi je uzrokovao mind shock (zbog neceg mi se totalno ravnoteza sjebe kad gledam takve uzorkovane bekgraunde il zavjese, nekidan sam skoro zvizno ko klada kad sam bio kod ahrija).
na mozilli se ne spusti scroll bar od iframea skroz dole, al to su minorne zamjerke, overall jako dopadljivo + originalno. sve u svemu, plus plus Smile


a ti nije jos ahri citao neke zadatke iz matematike? Razz

meni se sajt svidja, sve osim backgrounda i header (taj starudija od loko motive) je mogo biti bolji.. mozda bi mogo u flashu napravit neku distorziju..
a bg je mozda i presvijetal.. ili mene moj snajper vara Sad

_________________
//crunatus.net__
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
P:D



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 10
Location: Novi Sad

PostPosted: 17.10.2003 22:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sajt je sasvim OK. Male zamerke na plavičastu boju koja "bode oči", te neuobičajenu navigaciju, ali i to je OK zaovakva tip sajtova. Još nešto, možeš malo sredili i roll-barove ugnježdenih stranica.

_________________
www.personalmag.co.yu
kompjuterski e-zine

www.personalmag.co.yu/blog/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group