Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
SAE Open day u ZAGREBU!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> SAE Institute
View previous topic :: View next topic  
Author Message
flacus



Joined: 23 Jun 2004
Posts: 132
Location: Osijek, Croatia

PostPosted: 23.06.2004 23:49    Post subject: SAE Open day u ZAGREBU! Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kada je slijedeci Open Day u Ljubljani? Hoce li biti najesen ili tek na proljece?

Jako me zanima, pa sam mislio vidjeti o cemu se radi...

hvala
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
tonci



Joined: 22 Mar 2004
Posts: 34
Location: ljubljana/split

PostPosted: 06.08.2004 16:13    Post subject: OPEN DAY u ZAGREBU! Add user to your forum ignore list Reply with quote

slijedeci open day u SAE Ljubljana ce biti pocetkom 10tog mjeseca...prije toga postoji velika mogucnost da budemo imali "open day u gostima" odnosno u Zagrebu u klubu MAMA...to bi trebalo biti 18.9...sve info na mail tonci@sae.edu

cheers

t

_________________
tonci@sae.edu
www.sae.edu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 06.08.2004 16:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tonchi remindaj mene pa cu cvoknut na njuze to.
cheers
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
tonci



Joined: 22 Mar 2004
Posts: 34
Location: ljubljana/split

PostPosted: 02.09.2004 22:01    Post subject: SAE u ZAGREBU!!! Add user to your forum ignore list Reply with quote

SAE Institut Ljubljana te poziva na info-dane 2004.


U Zagrebu će se 18.09.2004 u 19:00 h u klubu MaMa održati “SAE on tour” day. Predstaviti će se svi programi (njihovo trajanje, koncept, satnica, studentski radovi).

“Open day” u Ljubljani će se održati 02.10.2004 u 12:00 h u prostorijama SAE Instituta gdje će se zainteresiranima između ostaloga predstaviti radne stanice (iMac i G5 Apple workstations) te tonski studiji (Protools HD3 Accel + Control 24 i Mackie D8B + RME + Nuendo).

U SAE Institutu Ljubljana možete se odlučiti za jedan od slijedećih diplomskih programa te jedan certifikat: audio engineer diploma (ton majstor), creative media diploma (multimedija), digital animation diploma (3D animacija), digital film making diploma (digitalni film) i electronic music producer certificate (producent elektronske glazbe).

Ovi programi pružaju temeljit uvid u tehnički i kreativni aspekt baziran na specijaliziranim teorijskim predavanjima te sa puno individualnog rada. Po završetku programa, studenti su sposobni početi svoje karijere kao efektivni profesionalci koji razumiju tehnološke procese te imaju širok spektar znanja za određena područja: audio, video, web, authoring, itd.
Na raspolaganju su i univerzitetski programi, ostvareni u suradnji sa britanskim sveučilištem Middlesex University sa sjedištem u Londonu. Tako studenti polaznici SAE Instituta, nakon zaslužene diplome iz jedne od gore navedenih kategorija mogu nastaviti univerzitetski studij u jednom od SAE centara u Europi ili u novootvorenom svjetskom sjedištu u Byron Bayu- Australija.

Ova kvalifikacija omogućuje nastavak na najviši nivo obrazovanja, kao što su magisteriji i doktorati.

Ono što razlikuje SAE Institute od nekih drugih institucija jest to što studenti imaju individualno praktično vrijeme na svoj opremi koja se koristi tijekom polaženja programa, te da svi programi ukljućuju teorijski i praktični segment kojima se pristupa s jednakom ozbiljnošću.


t.

_________________
tonci@sae.edu
www.sae.edu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Mr_Orange



Joined: 04 Mar 2004
Posts: 6
Location: Požega/Zagreb

PostPosted: 18.09.2004 20:03    Post subject: SAE Institute Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ehm, jel ovo bila dezinformacija il' sam ja bio u krivoj MaMa-i?

_________________
--------------------
Slusaj Mater
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 18.09.2004 22:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kakav je bio odaziv?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
tonci



Joined: 22 Mar 2004
Posts: 34
Location: ljubljana/split

PostPosted: 19.09.2004 00:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nije dezinformacija...imali smo oko 50tak ljudi na prezentaciji...

t.

_________________
tonci@sae.edu
www.sae.edu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 19.09.2004 10:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa super, dosta ekipe na grafičkom je vidila plakat, i cure s moje godine su pitale 'a što je to', reko da svakako odu vidjeti da je super stvar, sad se nadam da su bile.

mr_orange: u kojoj mami si ti bio Smile?

c
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Mr_Orange



Joined: 04 Mar 2004
Posts: 6
Location: Požega/Zagreb

PostPosted: 19.09.2004 15:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa bijah tamo u MAMI u preradovicevoj. Oko 18:50 sam tamo provirio i nije bilo apsolutno nikog, a i na vratima je jedino objeseno bilo da je u 19:15 projekcija nekog kineskog filma!
Jedino ako tamo postoje jos neke katakombe, a ne samo ono sto sam ja vidio! Sad
Damn, a dobro, imam brosurice!

_________________
--------------------
Slusaj Mater
Back to top
View user's profile Send private message
bero
Guest





PostPosted: 24.09.2004 14:47    Post subject: Reply with quote

Za Toncija..: Bio sam na prezentaciji 18.9. u MAMA clubu.......Ono sto sam htio pitat da nisam stigao je po cemu se SAE u Ljubljani razlikuje od ostalih instituta u svijetu, npr. Amsterdamu ili Rotterdamu (koji su ako se ne varam najblize hrvatskoj izuzevsi ljubljanu)?

Koliko traje studij za Audio Engineering i sto se dobije po zavrsetku......Diploma ili Certifikat? Mislim, smatra li se to tecajem ili visom skolom?

Hvala
Bero
Back to top
tonci



Joined: 22 Mar 2004
Posts: 34
Location: ljubljana/split

PostPosted: 24.09.2004 21:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hi,

SAE Ljubljana se razlikuje od Roterdama ili Amsterdama po tome sto mi jos nemamo aktiviran program za Digital Film jer nije bilo dosta zainteresiranih...sto se tice Audio Diploma Programa, razlike u samom programu nema, jer su svi programi standardizirani [izuzev nekih detalja koji se ticu lokalnih pitanja...npr. neki predmeti se malo vise isticu u holandiji negu u njemackoj, nego u sloveniji, npr...mi ponajvise slijedimo njemacki model sto se toga tice jer smo im najblize...]

razlika je nekad i u samoj opremi...npr. SAE Roterdam koristi Protools HD system sa Procontrol kao glavni studio, dok Ljubljana koristi najnoviji Protools HD Acell 3 system sa Control24...Amsterdam npr, za glavni studio koristi SSL...kao sto sam objasnio ljudima na prezentaciji, puno je vaznija teorijska TEMLJITA podloga nego oprema [koja je isto vazna]...za godinu dvije, mozda Protools nece vise biti standard [mozda!] i doci ce nesto drugo...ako imas teorijsku podlogu, ti se lako presaltas na bilo koji sistem...

u Ljubljani kada zavrsis fulltime [12mjeseci] ili part time [21 mjesec] dobijes SAE Audio Engineering Diplomu...ta diploma nije priznata od nijednog ministarstva skolstva u evropi jednopstavno jer smo mi australska firma...ali na tome se radi...neki ljudi kojisu zavrslili SAE, zaposlili su se na HTV i dobili 6.stupanj...

ako ides na BA of Recording Arts [jos jednu godinu], onda imas univerzitetsku dilplomu koja je svugdje priznata kao 7. stupanj....

t.

_________________
tonci@sae.edu
www.sae.edu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Bero
Guest





PostPosted: 25.09.2004 11:45    Post subject: Reply with quote

A ta jedna godina za BA je dostupna samo u Londonu ako se ne varam ili jos negdje blize?
Back to top
tonci



Joined: 22 Mar 2004
Posts: 34
Location: ljubljana/split

PostPosted: 25.09.2004 15:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Byron Bay, London, Munich, Singapore, Sidney, Madrid, Vienna...

_________________
tonci@sae.edu
www.sae.edu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> SAE Institute All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group