Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Online recepti...

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Gault



Joined: 21 Nov 2003
Posts: 22

PostPosted: 30.09.2004 10:20    Post subject: Online recepti... Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo pogledajte pa komentirajte... dizajnerski nije trebalo ni bit nista posebno nego sadrzajno...

sad je otislo online al ce bit jos dorada prilocno...

http://www.gurmanoteka.com

ako je neko zainteresiran za kuhanje mozda nade nesto za sebe ili neka posalje neki dobar recept!
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 30.09.2004 10:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stranica se ne otvara Confused

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bozob



Joined: 07 Mar 2004
Posts: 378
Location: Gruda, Konavle

PostPosted: 30.09.2004 11:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
stranica se ne otvara Confused

meni se otvara...
Prvo šta sam primjetio jest da kod recepta nemaš link print da printa samo tekst recepta. To ti je najvažnije kod ovakvih stranica. A izgled kao što si rekao je simple ništa posebno. Jedino što bih ja možda malo smanijo font, i naslovnicu sredio možda dodavao neke novosti ili nekog reklamirao. Ovo novi recepti na naslovnici mi je malko glup , možda da staviš ispod tražilice ovo a sredinu iskoristiš za nešto drugo. Al sve u svemu pohvala za ideju. Na netu ima dosta hrv. stranica kulinarske tematike al takvih stranica nikad dosta. Bit će publike. Meni žena već visi na njoj

Last edited by bozob on 30.09.2004 11:11; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Gault



Joined: 21 Nov 2003
Posts: 22

PostPosted: 30.09.2004 11:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni se otvara...ne znam zasto kod tebe ne..
Back to top
View user's profile Send private message
Limbus



Joined: 06 Jan 2004
Posts: 220

PostPosted: 30.09.2004 11:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Prvo šta sam primjetio jest da kod recepta nemaš link print da printa samo tekst recepta.
upravo to.
inace, sadrzajno je super! i daj sredi te fotke u headeru - ja bi stavio neke yummy fotke hrane, a ne posude, polja i sl..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 30.09.2004 11:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sad se otvara Very Happy

fino, pregledno ali fali taj print i fali ti na svakom receptu koliko vremena treba u globalu da se jelo pripremi i oni znakici, da li je tesko ili nije.
i malo mi je prazno u headeeru kao sto su vec drugi rekli Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
-polygon



Joined: 25 May 2004
Posts: 537
Location: Zagreb

PostPosted: 30.09.2004 11:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni se sviša Smile bilo bi dobro da recepti imaju možda gumbić za printanje samo recepta ? Very Happy


uvjeti ne rade

edit: Active Server Pages error 'ASP 0113'

Script timed out

/index.asp

The maximum amount of time for a script to execute was exceeded. You can change this limit by specifying a new value for the property Server.ScriptTimeout or by changing the value in the IIS administration tools.
Back to top
View user's profile Send private message
Chombila



Joined: 22 Dec 2003
Posts: 248

PostPosted: 30.09.2004 12:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nesvida mi se header, ponajvise mi smeta kosi oblik sto odvaja naziv web-a i izmjenjivi dio sa slikom...

da bilo bi zgodno da imas i opciju za print...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group