Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Nytrogen Productions

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  

Mislite li da je Flash budućnost web-a ili mislite da će pure-HTML stranice preživjeti broadband boom, a FLASH ostati lijepa egzotika?
Nikad, FLASH je smeće!
0%
 0%  [ 0 ]
Ne vjerujem, bez obzira na brzinu veza...
17%
 17%  [ 3 ]
Nisam siguran/na - ima potencijala
23%
 23%  [ 4 ]
Vrlo vjerojatno
29%
 29%  [ 5 ]
Sigurno da hoće. FLASH pruža puno više mogućnosti od više-manje statičnog HTML-a.
11%
 11%  [ 2 ]
FLASH rulez! Što je HTML?!
17%
 17%  [ 3 ]
Total Votes : 17

Author Message
iluvathar



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 46

PostPosted: 17.10.2003 16:03    Post subject: Nytrogen Productions Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo, pa pogledajte malo neke radove i recite misljenje. Sve je uglavnom nedovršeno jer sam to radio testirajući razne stvari i ideje.

Klikom na 'macu' ulazite u portfolio sekciju, pa tamo pogledajte par stvari i recite misljenje o ponekoj.

Moja primarna okupacija je programiranje pa stoga jos nemam domenu, ali radim na tome:)

Hvala...

link: http://www26.brinkster.com/lab7/
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
orange



Joined: 21 Sep 2003
Posts: 622
Location: ST

PostPosted: 18.10.2003 00:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hello!
pussy cat has to die.
za sto ces upotrijebit ove stvari?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 18.10.2003 01:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

z cat has to die..
really.

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
iluvathar



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 46

PostPosted: 18.10.2003 09:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Orange... do I know u?:)

Well, The Maca's gonna die in pain very soon, but it'll take some time 'cause I've been working on a redesign for a month now or so..

Trenutno taj dizajn prebacujem u dynamic, tj. radim neke skripte i sl.. malo flasha i sl. Iznenadio sam se kolko tu posla ima i malo me strah izic s tim dok ne bude savršeno.

Inače, ok je da maca mora nestat, ali kakvi su vam ostali dizajnovi.


(S tim ne namjeravam trenuto nista, to je samo moj playground , kako orange običava kazati:)
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
orange



Joined: 21 Sep 2003
Posts: 622
Location: ST

PostPosted: 18.10.2003 09:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kao prvo, ja ne mislim da je flash buducnost weba, nego nesto drugo/trece/whatever. moga si i tu opciju dodat. Sad ces i ti otic sa mackom...

Je, je znamo se mi.

evo ti link pa pogledaj...nesto slicno onome sta ti radis. ali bolje.
http://www.r-selected.com
pogledaj i starije verzije.
zakon.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
hans
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 353
Location: ZG

PostPosted: 18.10.2003 11:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dosta bolje ak smijem primjetit :)
opasan sajt.
> www dir
tenkju oranž :)

_________________
U74 [novi samo što nije]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
stipsa



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 311
Location: Zgb.

PostPosted: 18.10.2003 12:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vrlo nespretno postavljena anketa ako smijem primjetiti... ubuduce ponudi odgovore koji odgovaraju postavljenom pitanju, fala :)
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
iluvathar



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 46

PostPosted: 18.10.2003 12:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

orange wrote:
Kao prvo, ja ne mislim da je flash buducnost weba, nego nesto drugo/trece/whatever. moga si i tu opciju dodat.

eh sad... nek ti bude moga san.. a moga san tako i izdat poseban casopis sa pollovima:)

Quote:
Sad ces i ti otic sa mackom...


objasni mi ovu izjavu??:)

Quote:
evo ti link pa pogledaj...nesto slicno onome sta ti radis. ali bolje.
http://www.r-selected.com
pogledaj i starije verzije.
zakon.


ma da al ti zaboravljas da je to sta si stavio fenomenalan sajt..:) u rangu 2advanced-a.

iako se meni osobno ne svidaj...

moje misljenje je da flash rula u situaciji gdje je dizajn sam sebi svrha ili kod jaako skupih komercijalnih projekata... ali 'obicne' stranice su ipak nesto sto je puno lakse napraviti a samim time i jeftinije..

iako smatram da flash u kombinaciji sa serverskim backgroundom preko php-a opasno izgleda:)

bolje od mgoa kazes? pa naravno... rekoh vec da mi je programiranje ipak na prvom mjestu.

no ne mozes reci da su moji radovi ruzni... :) ili da ne valjaju:)
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
orange



Joined: 21 Sep 2003
Posts: 622
Location: ST

PostPosted: 18.10.2003 12:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ono kad sam reka da ces otic sa mackom...pa vec si se slozija da ona mora otic sa sajta...ili umrit ili sta vec...zakljuci sad

nisam reka da ono tvoje ne valja! ne napadaj! smiri se!
ok...ono za flash sam te samo provocira, nisam ni ima namjeru odgovarat na anketu...

uzmi jednu od onih shema ili neku novu, sredi to malo, napravi si od toga normalan sajt i to je to...ma reka sam ti vec ovo...eto. mozes od onoga svega slozit barem jedan dobar sajt(o programiranju...)

i nadji si neku domenu...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
iluvathar



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 46

PostPosted: 18.10.2003 21:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa in MHO ima tamo materijala i za vise od jednog dobrog sajta.. takodjer zasto sajt nebi bio o dizajnu?:)

inace, nece bit.. bit ce o svemu.... :)

i ne napadam hehe:)
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group