Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
i touch

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame
View previous topic :: View next topic  
Author Message
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 03.07.2004 17:00    Post subject: i touch Add user to your forum ignore list Reply with quote

kako vam se svidja i touch kampanja? a ambalaza proizvoda?

meni je kampanja dobra, a ambalaza odlicna! totalno sam se iznenadila kad sam saznala da su to Belupovi proizvodi.

Fajnali opet jedan dobar ubod za Imago! (nakon grozne Cedevite i stravicnog Pana sa smrkom)

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Empyros 27



Joined: 23 Sep 2003
Posts: 245

PostPosted: 03.07.2004 17:20    Post subject: Re: i touch Add user to your forum ignore list Reply with quote

4tHshadOw wrote:
kako vam se svidja i touch kampanja? a ambalaza proizvoda?
meni je kampanja dobra, a ambalaza odlicna! totalno sam se iznenadila kad sam saznala da su to Belupovi proizvodi.

pa meni je OK Smile
intrigantna je
4tHshadOw wrote:
Fajnali opet jedan dobar ubod za Imago! (nakon grozne Cedevite i stravicnog Pana sa smrkom)

LOL ....
a ona cedevita je stvarno shit,,,,
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 03.07.2004 17:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

je, dobar početak brandinga
osmišljeno i dosljedno

meni smeta kod TV reklama što su malo "na granici" - primjer "žene moraju znati gdje im je mjesto....za i.touch proizvode" i "muški vole muške....i.touch proizvode"

sam naziv mi ne sjeda najbolje (i.touch) ali je valjda OK ako se cilja i izvan HR i to na mlađu populaciju
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 03.07.2004 18:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mile wrote:
meni smeta kod TV reklama što su malo "na granici" - primjer "žene moraju znati gdje im je mjesto....za i.touch proizvode" i "muški vole muške....


pa cijela kampanja im se bazira na tom granicnom izazivanju :) ....meni se cini da im je to bio dosta dobar teaser, premda nije najoriginalniji u povijesti (ali je jos uvijek dovoljno neiskoristeno u hr i pali)

za ime...hm, nama je malo teze izgovorljivo (zvici mi malo neprirodno i nezgrapno reci "idem kupit ajtač kremu...") ali za mlade i strano trziste mislim da ce biti ok...

i dalje mislim da im je ambalaza najuspjesniji segment

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 03.07.2004 18:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

4tHshadOw wrote:

i dalje mislim da im je ambalaza najuspjesniji segment


vidio sam fotke ambalaže u oglasima i fino izgleda, neznam kako je dobro izrađeno na kraju (kada se drži u rukama ili u ormariću Wink )
kažem, dosljedna kampanja, bez dodatnog kompliciranja, i web je simpl i sve štima
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
NoName



Joined: 11 Apr 2004
Posts: 113
Location: Počiva u miru. (1.5.2005.)

PostPosted: 03.07.2004 18:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni je super. Svidja mi se ambalaza, a i logo.. bas mi je nice.. =)
A i reklama je ok. Da, ide na neko izazivanje..
Imam doma jedan I touch proizvod, muski je, aL.. dobro mirisi.. i nije moj.. hm.. eto, sam sam htjela rec kako mi se svidjaju proizvodi, by =)
Back to top
View user's profile Send private message
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 03.07.2004 18:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni je logo nikakav, a ni izbor boja mi nije nesto -> premalo je boja za cijeli asortiman trebali su likove/boje kombinaciju napravit (preklapaju se ona roza-crvena i josh neke spike)...

Ambalaza mi predobra -> izgledaju mi kao one l33t aluminijske bocice koje se koriste u TopSecret istrazivanjima u filmovima, bash mi zakon ambalaza Mr. Green
Back to top
View user's profile Send private message
raytech



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 396
Location: Zagreb

PostPosted: 03.07.2004 19:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja sam totalno popasao, kad sam vido strpao sam sve muške proizvode. Stvarno sam sucker na dobar dizajn

Last edited by raytech on 04.07.2004 11:55; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 03.07.2004 19:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vizualni identitet dobar, web site dobar
osobno, 'kampanja' mi je malo onak, primitivna i ne svidja mi se. (bez zelje za elaboriranjem ili raspravom)
vjerojatno zbog nje necu ni pomislit kupiti nesto od njih

al ono, that's just me

takodjer, decki su popravili dio kada te u firefoxu ne pusti dalje jer brije da nemas flash, pa ono, svaka cast
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 03.07.2004 20:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

raytech wrote:
Ja sam totaln popasao, kad sam vido strpao sam sve muške proizvode. Stvarno sam sucker na dobar dizajn


ovi u imagu bi bili sretni da ovo vide :))

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 04.07.2004 11:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

4tHshadOw wrote:
za ime...hm, nama je malo teze izgovorljivo (zvici mi malo neprirodno i nezgrapno reci "idem kupit ajtač kremu...") ali za mlade i strano trziste mislim da ce biti ok...

meni bi bilo puno bolje da se krema zove "Ajtač", znaci po vuku Smile

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 04.07.2004 11:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

neki dan sam igrao onu igru na siteu - totalno zarazno!
It's nice.

A sto se tice kampanje, yeah, it's modern. Smile)

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 04.07.2004 19:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja vidio danas print reklamu u nekom casopisu :) guba, sve je fino na rubu provokacije :)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
corea



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 133
Location: zg

PostPosted: 05.07.2004 12:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ambalaza - odlicna (iako je nisam jos opipao uzivo, al na reklamama zgleda fajn).

A kampanja... ne znam... provokacija + dvosmislenost, i sve to oko neke sex spike. Taj koncept je rekao bih vec vidjen bezbroj puta u svim trzisnim podrucjima. Upakiran je ok, nije otisao u vulgarno, ali me ideja uopce nije nesto takla u zicu. Jos je taj "i" toliko isfuran da jos malo pa ce bit i.Sis i i.Pljeskavica u Rubelju...

So-so. Al ja sam inace dosta kritican... Smile
Back to top
View user's profile Send private message
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 05.07.2004 13:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

corea wrote:
A kampanja... ne znam... provokacija + dvosmislenost, i sve to oko neke sex spike. Taj koncept je rekao bih vec vidjen bezbroj puta u svim trzisnim podrucjima. Upakiran je ok, nije otisao u vulgarno, ali me ideja uopce nije nesto takla u zicu. Jos je taj "i" toliko isfuran da jos malo pa ce bit i.Sis i i.Pljeskavica u Rubelju...


upravo tako. meni je samo drago da je netko to barem u fino napravio, pogotovo sto smo zatrpani katastrofalnim reklamama (gdje ljudi i kad prozvakaju nanovo vec vidjenu ideju to rade jako lose)

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
veronique



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 49
Location: RI-ZG

PostPosted: 05.07.2004 14:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni je ambalaža baš dobra, ali mi kampanja ide na jetra jer me već živciraju te stalne aluzije na sex, nekako mi je to već ofucano... Smile
but, that's just me...
Back to top
View user's profile Send private message
Coccolino



Joined: 05 Jul 2004
Posts: 3

PostPosted: 05.07.2004 15:16    Post subject: Re: i touch Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fajnali opet jedan dobar ubod za Imago! (nakon grozne Cedevite i stravicnog Pana sa smrkom)[/quote]

Koju Cedevitu mislis? Meni su oni bomboni dobri, probaj pojest samo jedan. Nemres pojest samo jedan...
Back to top
View user's profile Send private message
cheezus



Joined: 20 Sep 2004
Posts: 15

PostPosted: 05.10.2004 23:38    Post subject: I.touch TV spot Add user to your forum ignore list Reply with quote

jel ga vidio netko?

kaj mislite (osim da je stvar od groove armade zakon!)
Back to top
View user's profile Send private message
ska



Joined: 08 Oct 2003
Posts: 402

PostPosted: 06.10.2004 01:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni, vidim kao i nekima ovdje, ide to aludiranje na sex vec na k...., al budimo iskreni, nije gnjusno, na pristojnoj je granici i ne vrijeđa mozak za razliku od mnogih.
što se pakiranja tiće...i ja sam si kupio kolekciju Smile, a što je najbitnije - ''dobro radi''!

_________________
ska
Back to top
View user's profile Send private message
lesser-



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 136
Location: New Reno

PostPosted: 06.10.2004 03:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni rula jedino ono muski vole muske :p

_________________
može.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group