Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Zdravko Lamot fan club

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
bozob



Joined: 07 Mar 2004
Posts: 378
Location: Gruda, Konavle

PostPosted: 13.10.2004 02:07    Post subject: Zdravko Lamot fan club Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo počele su i fan club stranice ukučana BB kuće.
http://www.zdravko-lamot.com
BTW. meni se tip ne sviđa nekak mi je previše umišljen

Last edited by bozob on 13.10.2004 02:35; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Platypus



Joined: 07 Feb 2004
Posts: 235

PostPosted: 13.10.2004 02:26    Post subject: Re: Zdravko Lamot fun club Add user to your forum ignore list Reply with quote

bozob wrote:
evo počele su i fun club stranice ukučana BB kuće.
http://www.zdravko-lamot.com
BTW. meni se tip ne sviđa nekak mi je previše umišljen


Kakav je to "fun" club? Cool
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
bozob



Joined: 07 Mar 2004
Posts: 378
Location: Gruda, Konavle

PostPosted: 13.10.2004 02:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sorry falio Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 13.10.2004 09:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zdravko Lamot je kvazi "Samoborska" faca na cije fore mogu pasti samo klinkice od 15-16 godina s kojima i van izlazi. On ima kao neku "taktiku" upoznavanja ljudi u Big Brotheru no istina je da on zapravo nema pojma kako da se druzi s njima i koji nivo komunikacije mu je potreban da zapocne nekakav razgovor. To nije taktika vec prilagodba necem/nekom zbog nekog razloga, stav mu je plitak kao i "fan" web stranica. My god na sto ljudi trose vrijeme i novac.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 13.10.2004 09:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma tip je idiot.. i onaj krele filip.. krešo je bija legenda!! sad jedini saša roxa..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
strangelove



Joined: 11 Oct 2004
Posts: 112

PostPosted: 13.10.2004 11:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zdravko? frajer josh prolazi, ali ekipa koja je slozhila web - katastrofichno.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 13.10.2004 11:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jedan od meni neshvatljivih fenomena novog milenija je bas ovaj... ovi ljudi iz BB izadju iz kuce i onda imaju fanove a uopce nisu zanimljivi, ne znaju ni pjevat, ni plesat, ni recitirati i onda (bar ovdje u fra) postaju neke VIP face a ja uopce ne kuzim sta to fanovi obozavaju Shocked
jesus, u moje vrijeme smo obozavali duran duran Cool , onda je netko volio back street boys, ok jadni al bar su se pravili da znaju pjevat!
mislim ovi iz BB wtf??

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Domba



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 548
Location: Samobor

PostPosted: 13.10.2004 11:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni nije jasno da netko nakon 3-4 godine jos fura istu frizuru ko Beckham i pase mu da ga zovu Beki Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 13.10.2004 12:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zato što je pussy man.. Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
abeja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 803
Location: Rijeka

PostPosted: 13.10.2004 12:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

on i filip su najbljakic...iako je mi je filip jos malo vise bljak Sick
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
abeja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 803
Location: Rijeka

PostPosted: 13.10.2004 12:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
jedan od meni neshvatljivih fenomena novog milenija je bas ovaj... ovi ljudi iz BB izadju iz kuce i onda imaju fanove a uopce nisu zanimljivi, ne znaju ni pjevat, ni plesat, ni recitirati i onda (bar ovdje u fra) postaju neke VIP face a ja uopce ne kuzim sta to fanovi obozavaju Shocked


valjda je to moc televizije..dovoljno da si dovoljno cesto na tv...uz dobru reklamu i odmah si zvijezda..a ma..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 13.10.2004 12:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Domba wrote:
meni nije jasno da netko nakon 3-4 godine jos fura istu frizuru ko Beckham i pase mu da ga zovu Beki Laughing

ali drito vidis po ponasanju kakav je.
i ovo sto kaze Keye, ma kakvi VIP, TV ce od zadnjeg majmuna napravit "zvijezdu" (naravno u necijim ocima - neki zapravo i puse te fore, sjetimo se samo Story Super Nove...). Sasa, Tin i Kedzho su bili materijal za skupljanje gledatelja, dakle za popraviti prosjek i dici Novu TV na neki standard emitiranja u Hrvatskoj.. pritom su napravili Zvijezde koje su zapravo obicni mulci koji su se ponadali necemu sto nemaju. sada, Sasa, Tin i Kedzho se ponovno voze tramvajem (jer im je sponzor oduzeo auto koji im je dao), opet su samo "obicni" gradjani i nadaju se necem novom, necem boljem. Face it, vi ste prolazna fora, trenutni hir kao i prdac u crijevima, kad zagusti prdac izadje van i nestane u vjetru. khm.
tu sam napisao sve i svasta i nije bitno, citajte ako zelite.
no vis-a-vis toga, zalosno je sto Hrvatska zeli biti kao i svijet, sto sa trenutnim TV emitiranjem ne moze postici. opet se vracam na temu Hrvatske estrade i svega i svacega za sto se smatra kao Hrvatskom elitom a zapravo nemaju niti pojma da je trenutni standard takav da toga nema - a vjerovatno niti nece biti tog NECEG revolucionarnog u skoro vrijeme. dok je nekima heroj Edo Maajka nekima je Severina i to ce biti stalno tako, ovisi u kakvom se krugu vrtis, ako se vris u krugu preseravanja onda ce ti tako i biti a ako si imalo osvjesten onda je druga stvar.. iss kaj sam ja to napisao?! Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
bozob



Joined: 07 Mar 2004
Posts: 378
Location: Gruda, Konavle

PostPosted: 13.10.2004 14:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
Domba wrote:
meni nije jasno da netko nakon 3-4 godine jos fura istu frizuru ko Beckham i pase mu da ga zovu Beki Laughing

ali drito vidis po ponasanju kakav je.
i ovo sto kaze Keye, ma kakvi VIP, TV ce od zadnjeg majmuna napravit "zvijezdu" (naravno u necijim ocima - neki zapravo i puse te fore, sjetimo se samo Story Super Nove...). Sasa, Tin i Kedzho su bili materijal za skupljanje gledatelja, dakle za popraviti prosjek i dici Novu TV na neki standard emitiranja u Hrvatskoj.. pritom su napravili Zvijezde koje su zapravo obicni mulci koji su se ponadali necemu sto nemaju. sada, Sasa, Tin i Kedzho se ponovno voze tramvajem (jer im je sponzor oduzeo auto koji im je dao), opet su samo "obicni" gradjani i nadaju se necem novom, necem boljem. Face it, vi ste prolazna fora, trenutni hir kao i prdac u crijevima, kad zagusti prdac izadje van i nestane u vjetru. khm.
tu sam napisao sve i svasta i nije bitno, citajte ako zelite.
no vis-a-vis toga, zalosno je sto Hrvatska zeli biti kao i svijet, sto sa trenutnim TV emitiranjem ne moze postici. opet se vracam na temu Hrvatske estrade i svega i svacega za sto se smatra kao Hrvatskom elitom a zapravo nemaju niti pojma da je trenutni standard takav da toga nema - a vjerovatno niti nece biti tog NECEG revolucionarnog u skoro vrijeme. dok je nekima heroj Edo Maajka nekima je Severina i to ce biti stalno tako, ovisi u kakvom se krugu vrtis, ako se vris u krugu preseravanja onda ce ti tako i biti a ako si imalo osvjesten onda je druga stvar.. iss kaj sam ja to napisao?! Smile

Applause
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Platypus



Joined: 07 Feb 2004
Posts: 235

PostPosted: 13.10.2004 18:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Tko je taj tip? Cool
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group