Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
-- kuda izaci --
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika
View previous topic :: View next topic  
Author Message
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 13.09.2004 15:24    Post subject: kset...subota Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne znam jel ko bio na kraju na koncertu od FNC Diverzanta u ksetu...ali bilo je prejebeno...

a sto se tice ljudi kojima kset ne valja: Kset je definitivno najbolji klub ikad u ZG...i vrlo dobro drze omjer "mainstreama" i "undergrounda"..tamo sam dosad bio na tolko dobrih koncerata i partya da je to brutalno...ali opet...to nije klub za ekipu koja bi se rado sjela u birtiju i pijuckala neku fancy pivicu ili neki koktel...jebiga...al svakom svoje...sto se mene tice meni je i Attack bio dobar Twisted Evil

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 13.09.2004 15:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Limbus wrote:
jarun, zbog ljepseg spola


mislis na muskarce...jelda? Cool Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
Limbus



Joined: 06 Jan 2004
Posts: 220

PostPosted: 13.09.2004 16:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Laughing Cool
da..provalio si me...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
NoName



Joined: 11 Apr 2004
Posts: 113
Location: Počiva u miru. (1.5.2005.)

PostPosted: 13.09.2004 18:53    Post subject: Re: kset...subota Add user to your forum ignore list Reply with quote

retro_one wrote:
ne znam jel ko bio na kraju na koncertu od FNC Diverzanta u ksetu...ali bilo je prejebeno...


Ja sam isto bila, i stvarno je bilo super! =) pogalo se.. ma debeli su zakon.. =) Ako nekog zanima, imaju 18.09. koncert u Novom Marofu.. a ni diverzanti ni cure nisu bili nimalo lose.. weeee.. Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 13.09.2004 22:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jedan mali hint:
-kuda izaci- je neispravno. -kamo izaci- correct
Cool

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
-polygon



Joined: 25 May 2004
Posts: 537
Location: Zagreb

PostPosted: 14.09.2004 00:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kače afx u kset doć Smile))
Back to top
View user's profile Send private message
r&r



Joined: 01 Sep 2004
Posts: 126
Location: Zagreb - Podsused

PostPosted: 17.09.2004 09:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

[shilokko] wrote:
Jedan mali hint:
-kuda izaci- je neispravno. -kamo izaci- correct
Cool


- sorry. Embarassed

- petak 24.09. - MOCHVARA• 22:00 h • 30 kn/40 kn
confusion::groove sanctuary::bass invaders::soul:headz
playground!
- tko se voli isčagat na d'n'b

- a dan poslije chiilanje na dobar reggae.
- subota 25.09. - MOCHVARA • 22:00 h • 20 kn
2nd SEASPLASH fade out party

sve u svemu dobar vikend u Mochvari
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
kliker



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 800
Location: /var/tmp

PostPosted: 18.09.2004 10:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni se neda nigdje izlaziti,.... sad mi je in sjediti doma i cugati sa ekipom...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
-polygon



Joined: 25 May 2004
Posts: 537
Location: Zagreb

PostPosted: 18.09.2004 11:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kliker wrote:
...sjesti u auto i normalno se odvesti doma...


liar Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
parble



Joined: 20 Sep 2004
Posts: 13
Location: negdje između

PostPosted: 21.09.2004 00:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nova sam pa malo kasno palim..
ali svejedno, ne dirat u kset! fififi Shame on you

[b]R&R wrote[/b]
da nema KSETA Hrvatska nebi nikada vidjela neke od izvođača?
npr. tko bi ti ugostio Vladislava delaya (Luomo), the Bug, Lali puna, dj spooky i da sad ne nabrajam....
možda je prljavo, ali to ti je brijem samo na kraju večeri zbog točenih piva u plastičnim čašama kad se sve isproljeva.

i ja kazem.
+uopce ne bi rekla da je prljavo.. rekla bi samo svaka cast s obzirom na to koga dovode i za koje novce
Back to top
View user's profile Send private message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 21.09.2004 00:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

r&r wrote:
- petak 24.09. - MOCHVARA• 22:00 h • 30 kn/40 kn
confusion::groove sanctuary::bass invaders::soul:headz
playground!
- tko se voli isčagat na d'n'b

Dancing Dancing Dancing Dancing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
NoName



Joined: 11 Apr 2004
Posts: 113
Location: Počiva u miru. (1.5.2005.)

PostPosted: 26.09.2004 17:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

15.10. u petak, ove godine.. Ska Ringišpil + Nan De-ska u klubu Baraka, u Kutini. Upad samo 15 kuna, i naravno.. treba naci prijevoz do tamo.. Very Happy

nan deSKA
ringispil
Back to top
View user's profile Send private message
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 26.09.2004 17:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma da? u baraci? hm.. baš bi me mogla frendica iz kutine pozvat da spavam kod nje

_________________
JEWS FOR JESUS
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
parble



Joined: 20 Sep 2004
Posts: 13
Location: negdje između

PostPosted: 29.09.2004 21:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

u subotu felix kubin u ksetu
Back to top
View user's profile Send private message
r&r



Joined: 01 Sep 2004
Posts: 126
Location: Zagreb - Podsused

PostPosted: 08.10.2004 19:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Michael Rutten / Soulpatrol - Compost Records
Aquarius - KONTRAPUNKT - subota 09.10.2004
Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
.cdr



Joined: 04 Oct 2004
Posts: 396
Location: lysergik funeral procession

PostPosted: 15.10.2004 14:02    Post subject: 15.10.Mochvara - Breaks vs. Electro Add user to your forum ignore list Reply with quote

c/p sa er45
groove sanctuary predstavlja::
petak/15/10/04/
SAC DE GROOVE
line up/2 floors/:

BREAKS NIGHT OUT:
Flip (breaklogic)/SiCG
Verbal (breakalicious) + Mc Popeye + schratch master Corea
Freez
Visuals/ Plax

ELECTRO:
uomini plus
dj Xed
start:22h
upad: 30kn do ponoci / 35kn nakon ponoci
Back to top
View user's profile Send private message
NoName



Joined: 11 Apr 2004
Posts: 113
Location: Počiva u miru. (1.5.2005.)

PostPosted: 15.10.2004 16:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Painkillerz wrote:
ma da? u baraci? hm.. baš bi me mogla frendica iz kutine pozvat da spavam kod nje


I, jel ides? Ja bi fuuul htjela ic, aL.. posto nemam prijevoz, nazalost.. nis od toga.. Sad
ringispil je zakon Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message
r&r



Joined: 01 Sep 2004
Posts: 126
Location: Zagreb - Podsused

PostPosted: 16.10.2004 14:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

DJ VADIM - ninja tune
Crate soul brothers
Danas - 16.10.2004. Aquarius - KONTRAPUNKT
jedva čekam! Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
parble



Joined: 20 Sep 2004
Posts: 13
Location: negdje između

PostPosted: 19.10.2004 00:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne znam jel itko bio, ali sad su bile yumi yumi u ksetu i preeedobre su Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 19.10.2004 01:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

srijeda...20.10. old school rap slusaonica >> KSET....yeah.... Twisted Evil

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
.cdr



Joined: 04 Oct 2004
Posts: 396
Location: lysergik funeral procession

PostPosted: 22.10.2004 11:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

xet 23.10.
bass invaders
juice, gekko, freez
upad 15kn
Back to top
View user's profile Send private message
.cdr



Joined: 04 Oct 2004
Posts: 396
Location: lysergik funeral procession

PostPosted: 29.10.2004 16:52    Post subject: gdje ne izaci: Add user to your forum ignore list Reply with quote

c/p sa er45:
prepisujem iz jutarnjeg:
Novo vodstvo SC-a zatvorilo klub PAUK

U kultnom klubu PAUK odlukom novog vodstva Studentskog centra vise se nece odrzavati koncerti kao do sada, na kojima se, kako kaze sanacijski upravitelj NIKO VIDOVIĆ skupljao svijet 'NEKAKVIH ALTERNATIVA, narkomani i dileri'.
Do slijedece godine PAUK ce biti zatvoren za sva dogadjanja, a tek nakon nove godine najavljuju iz Programskog kulturnog vijeca SC-a, pocet ce s novim programima koji su trenutacno u pripremi.
"Svijet koji je ondje bio na odredjenim vrstama koncerata nije bio studentski svijet, vec svijet nekakve alternative i tko zna kojekakve alternative. Bilo je i alkohola, droge, cigareta, a ta tri svjetska zla nece se dogadjati u PAUKU!" odlucno istice sanacijski upravitelj SC-a NIKO VIDOVIĆ (iz LIVNA). Takva odluka, kaze n.vidovic, uslijedila je nakon prigovora studenata i policije koja je nekoliko puta u klubu tijekom "takvih koncerata" nasla dilere koji truju nasu djecu". Od lipnja, kada je otkazan koncert Susane Bach, u PAUKU se nije odrzao niti jedan program, a do tada su samo u ovoj godini, medju ostalima, nastupili The Living Colors, Gipsy music festival, Edo Maajka, TBF, Rambo Amadeus. Odrzan je i koncert "Za pomoc pradomovini" Radija 101, te zavrsna promocija filma "Sretno dijete" na kojoj su nastupili mnogi hrvatski glazbenici.
"Ljudi iz SC-a koji se bave kulturom znat ce sloziti program koji ce osigurati maksimalnu sigurnost studenata, a da oni uzivaju maksimalnu automoniju (sta god to bilo Smile), ali kako sve to pomiriti, ja to ne znam. Programsko vijece napravit ce programe u kojima cemo mi vlastite prostore koristiti za vlastite programe. Jer necemo raditi kao godinama ranije kada su se uvijek stvarali gubitci" naglasava N. Vidović (jos uvijek: LIVNO), dodajuci da nece dopustiti nikakve projekte koji ce se raditi na bazi gubitka centra, a da ljudi iz vana zaradjuju.
U programskom kulturnom vijecu SC-a jos nemaju koncipiran program za klub PAUK. "Prvi uvjet je kupnja opreme, jer bez prave opreme se ne moze startati. Ono sto se do sad radilo je suludo" rekao je clan programskog vijeca mate skugor...

Last edited by .cdr on 29.10.2004 19:00; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 29.10.2004 18:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jerks! rrrrrrrah

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 29.10.2004 18:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

parble wrote:
ne znam jel itko bio, ali sad su bile yumi yumi u ksetu i preeedobre su Very Happy Very Happy Very Happy


Da, daa, bilo se i poljubilo vrata. 'Ko je mislio da će se tamo pojavit milijun ljudi? Al svejedno, bila je to dobra izlika za zapit' novce od karte on a school night Smile

D.

_________________
JEWS FOR JESUS
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
parble



Joined: 20 Sep 2004
Posts: 13
Location: negdje između

PostPosted: 29.10.2004 23:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e ja bila nadobudna pa kupila kartu to popodne Wink
ali nije mi jasno kako se kset odjednom 'proslavio'.. svaki drugi koncert rasprodan..
a sto se mene tice jos nisam vidjela nijedan pravi 'ksetovski' koncert. ali sezona je jos mlada ponavljam si u nedogled ja.. Pray
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 2 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group