Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
themostbeautifuluglydogs.com

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 15.10.2004 13:13    Post subject: themostbeautifuluglydogs.com Add user to your forum ignore list Reply with quote

Više manje je gotovo, tek da se debugira, zato ovdje, a ne u WIP
http://themostbeautifuluglydogs.com/

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Limbus



Joined: 06 Jan 2004
Posts: 220

PostPosted: 15.10.2004 13:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

svidja mi se.
1. u contact ti header s linkovima malo bjezi. (u IE, u ff je ok)
2. onaj italic mi je malo tezak za citat (u IE, u ff je ok)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 15.10.2004 13:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

marac.. 'bo te jarac.. Wink

meni se ovaj site svidja.. bas mi nice, ima jako dobar sveukupni ugodjaj - tj. daje ti onaj feeling kao kad otvaras kutiju cokoladica "After Eight". No ipak me neke sitnice smetaju a to je ova preforsirana zelena boja i zuti outline. to mi je malo nje-nje.. super bi pasali jos nekakvi emblemi a ne samo ovaj jedan ispod psa u ovalnom objektu gdje pise "Since 1830." da stavis jos takvih stvarcica sa malim detaljima site bi mi bio jos vise simpaticniji.
i imho mozes sav text (ovaj u meniju i u footeru) staviti u txt, nema neke potrebe da bude u img-u posto sve to mozes sloziti u css-u (sve shadowe i what not).. Wink
Very Happy

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 15.10.2004 13:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jako fini sajtić. Zelena je malo preintenzivna. Malo joj skini saturation. Kao što kaže Philatz, fali još par "amblemastih" sitnica. Ukratko, meni site izgleda "pubasto" Smile
Back to top
View user's profile Send private message
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 15.10.2004 13:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Limbus wrote:
1. u contact ti header s linkovima malo bjezi. (u IE, u ff je ok)
2. onaj italic mi je malo tezak za citat (u IE, u ff je ok)
Je, to su ti bugovi... radi se na tome.
Philatz wrote:
marac.. 'bo te jarac.. Wink
Philatz... 'bo te... fak niš se ne rimuje Wink
Philatz wrote:
No ipak me neke sitnice smetaju a to je ova preforsirana zelena boja i zuti outline. to mi je malo nje-nje
da, istina... htio sam isprobat nekaj novo, malo pobjeć od svojih omiljenih boja, ali da mogao bi malo smanjit
Philatz wrote:
super bi pasali jos nekakvi emblemi a ne samo ovaj jedan ispod psa u ovalnom objektu gdje pise "Since 1830." da stavis jos takvih stvarcica sa malim detaljima site bi mi bio jos vise simpaticniji.
E, dobro, mislio sam da ću prećerat ako tog bude više, ipak kažeš bilo bi dobro...
Philatz wrote:
i imho mozes sav text (ovaj u meniju i u footeru) staviti u txt, nema neke potrebe da bude u img-u posto sve to mozes sloziti u css-u (sve shadowe i what not).. Wink
Very Happy
nije to zbog shadowa, nego kad se tekst resizea, onda malo puca layout -- ne toliko u footeru, ali navigacija -- jao! E, da i font je Media Gothic, jako rijetki na kompovima.
TYPE01 wrote:
Zelena je malo preintenzivna. Malo joj skini saturation. Kao što kaže Philatz, fali još par "amblemastih" sitnica. Ukratko, meni site izgleda "pubasto"
Za zelenu i detalje čitaj gore, a to da ti je "pubasto" si mi sad popravio tjedan Wink

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 15.10.2004 16:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

myIE2 -> kad mouseoveram linkove koji su pri dnu stranice, pomice mi se footer..
npr:
http://themostbeautifuluglydogs.com/links.asp#topNav

probaj naizmjence s misem prelaziti "Betterbrand-Denmark" link i "directly" (odma ispod njega) link

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 15.10.2004 16:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

carr wrote:
myIE2 -> kad mouseoveram linkove koji su pri dnu stranice, pomice mi se footer..
npr:
http://themostbeautifuluglydogs.com/links.asp#topNav

probaj naizmjence s misem prelaziti "Betterbrand-Denmark" link i "directly" (odma ispod njega) link
I mislio sam da će zafrkavati u IE školjkama. No, što je tu je bugovi su tu da se ispravljaju.

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
fulspectrum



Joined: 20 Nov 2003
Posts: 296
Location: Ljubljana <>Split

PostPosted: 15.10.2004 16:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

U mom IE se vidi samo tekst, ono đir stranica s pocetka interneta Laughing i dok sam skuzila pogledat u drugom browseru....
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 15.10.2004 17:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fulspectrum wrote:
U mom IE se vidi samo tekst, ono đir stranica s pocetka interneta Laughing i dok sam skuzila pogledat u drugom browseru....


Da, trenutno riješavam neke bugove za IE 5.0 i IE 5.5, koji su BTW fakat zastarjeli browseri.

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
fulspectrum



Joined: 20 Nov 2003
Posts: 296
Location: Ljubljana <>Split

PostPosted: 15.10.2004 17:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Imam IE 6.0, inace mi je stranica kul, jako pregledna !
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 15.10.2004 17:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fulspectrum wrote:
Imam IE 6.0, inace mi je stranica kul, jako pregledna !


Onda ti vjerovatno browser šalje krivi HTTP_USER_AGENT. Možda je i browserska školjka ili firewall. Anyway, bit će za par dana.

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 15.10.2004 19:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

U članku "You brought your puppy home..." imaš tipfeler:

This is your first night with your new puppy and you are both very excited. The puppy is frightened and so are you. It is naturally that you both want to stay close to each other in thought times.

=> tough

Smile

Lajkam site, korisno
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 15.10.2004 20:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fortius wrote:
U članku "You brought your puppy home..." imaš tipfeler:

To te ja pitam Wink

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 15.10.2004 20:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

marac wrote:
Fortius wrote:
U članku "You brought your puppy home..." imaš tipfeler:

To te ja pitam Wink


Np., dalje u istom članku: Smile

"It will help the puppy feels safe and cosy" - feel

"If there is a trouble for your puppy" - bez a

"so he don’t make a mess in your bedroom." - Neznam da li si ovdje prema kontekstu rečenice htio reći I ili he pa onda mora biti doesn't...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 16.10.2004 00:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Tak mi i treba kad pišem u 3 ujutro Sad Dobro da je netko to još jednom pročitao Smile

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 16.10.2004 12:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

marac wrote:
Tak mi i treba kad pišem u 3 ujutro Sad Dobro da je netko to još jednom pročitao Smile


Još kad nađem vremena ostatak pročitati Smile)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group