Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Egzoticne vizitke? Plastika? Tko?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> DTP i print dizajn
View previous topic :: View next topic  
Author Message
velcro



Joined: 15 Sep 2004
Posts: 116

PostPosted: 22.10.2004 23:00    Post subject: Egzoticne vizitke? Plastika? Tko? Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zgodan, crni i visoki momak, ne pusi, ne pije (previse) trazi kontakt od osobe/firme s kojom ce provesti mnoge sretne godine...

Stvar je ovakva - radim u manjoj development/e-design firmi i do sad smo promijenili 3 tipa/firme koji su nam radili vizitke, svaki je tvrdio da nas moze iznenaditi i obasipati darovima... kad je posao bio gotov, svakog sam poslao tam gdje sunce ne sije...

Kako smo manja firma, zelimo biti malo drugaciji - fresh... da dok ljudi uzmu vizitku u ruku vele - wow, kaj je sad to? .. i tako jos trazim preporuku za nekog tko ce me iznenaditi idejom za vizitke - ima ko koga za preporuciti? Mislim stvarno je postalo tesko naci nekog takvog - svi ti vele - da mi to mozemo, da mi smo najbolji, a hebiga... trazim plug'n'play uslugu - znaci i dizajn i da ta osoba/firma ima kontakt s odgovarajucim izvodjacima/tiskarama.

A priznajem da sam tezak klijent jer mi je tesko reci trenutno sto zelim tj. kad se time ne bavim, nemam blage sto je moguce i sto koliko kosta... zelim malo ideja... preklopne vizitke? Udubljene vizitke s zadebljanjima? Prozirne plasticne vizitke? Nesto novo?

Will give food for work!
Back to top
View user's profile Send private message
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 23.10.2004 01:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pheeeww this is gonna cost you an arm and a leg Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
velcro



Joined: 15 Sep 2004
Posts: 116

PostPosted: 23.10.2004 01:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma ne pitam trenutno za cijenu, o tome cemo kad nadjem tipa svojih snova - jel ovo krivo van izaslo? Shocked
Back to top
View user's profile Send private message
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 23.10.2004 10:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pošalji mi PM kaj ti treba.....mogu ti čuda napraviti.....

naša dizajnerica trenutno radi na vizitkama sa prošivom, imamo u ponudi CD-R vizitke i mogućnost izrade bilo čega od papira preko plastike....također postoji par primjeraka različitog tiska sa raznim efektima....

ako imate ideju, pošalji, ako ne...smislit ćemo vam nešto sigurno....

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 23.10.2004 10:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a jel radi ko onak, baseball card vizitke (sa zaobljenim rubovima)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
.cdr



Joined: 04 Oct 2004
Posts: 396
Location: lysergik funeral procession

PostPosted: 23.10.2004 12:03    Post subject: Re: Egzoticne vizitke? Plastika? Tko? Add user to your forum ignore list Reply with quote

velcro wrote:
... preklopne vizitke? Udubljene vizitke s zadebljanjima? Prozirne plasticne vizitke? Nesto novo?

*jedna ploca (omot Smile ) od rolling stonesa je imala pravi ciferslus
*jedna ploca od jetro tulla je imala na vanjskom omotu nekakve ljude koji su imali umjesto oci prorez, oci su bile na unutarnjem omotu koji se vadio sa plocom, pa si mogao radit 'monty pyton' animacije Smile
*u monkey island 3 prodavac osiguranja je imao vizitku koja u vodi postaje spuzva Smile
*prije godinu-2 dobio sam pozivnicu za izlozbu; bijeli sitotisak na komadu rentgen fotke (ili kaxe vec pise)

brijem da cd-visitka sax bigtajm....

Last edited by .cdr on 23.10.2004 12:08; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 23.10.2004 12:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
a jel radi ko onak, baseball card vizitke (sa zaobljenim rubovima)


Pa, zar bi to trebao biti problem? Nama su napravili vizitku sa zarundanim rubovima bez ikakvih problema. Malo je skuplje jer se radi štanca.

eo' ti i link: www.stern-grafika.hr
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 23.10.2004 14:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tenkju
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 23.10.2004 19:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
a jel radi ko onak, baseball card vizitke (sa zaobljenim rubovima)


pa ak je plastika, onda je debil ko ne radi zaobljene rubove...inače brijem da imam jako dobru cijenu ako ti treba.....stvarno super rade, ali link ne dam (ponekad sam gad)....
imam par primjeraka kod sebe...hehe....

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sime
Guest





PostPosted: 28.10.2004 14:15    Post subject: Reply with quote

Zaboravio sam kako se zovu, mislim da ni site nemaju. Radili su za igepa plana papire reklame i napravili su one vizitke koje trebaš zagrebati da vidiš informacije ispod -- oni su zakon!
Back to top
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 28.10.2004 15:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sime wrote:
Zaboravio sam kako se zovu, mislim da ni site nemaju. Radili su za igepa plana papire reklame i napravili su one vizitke koje trebaš zagrebati da vidiš informacije ispod -- oni su zakon!


Sensus design factory, ako se ne varam
Back to top
View user's profile Send private message
sime
Guest





PostPosted: 28.10.2004 16:09    Post subject: Reply with quote

TYPE01 wrote:
Sensus design factory, ako se ne varam

Da, tako se zovu, da bar imaju site. Super su.
Back to top
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> DTP i print dizajn All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group