Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
alples.si, jel vidio netko?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 28.10.2004 01:43    Post subject: alples.si, jel vidio netko? Add user to your forum ignore list Reply with quote

skužio sam reklamu prvo na panelima po gradu. zatim na index-u.
inače ne bih ni išao gledati, ali netko koga znam radi za sličnu firmu,
pa da mu vidim konkurenciju.
prvi put sam se odlučio pogledat što nude prije 2,3 tjedna, čini mi se. tad nije radila.
mislio sam da im je nešto sa serverom (tipa bandwidth iscurio zbog uspješne kampanje Laughing ), dok nisam maloprije (15min) pokušao ponovno. u ff-u. opet neka greška. ništa od stranice.
otvorim u ie, kad ono bijelo. i bijelo negdje 7-8 minuta. ni p od preloadera. al reko pričekat ću.
i nakon ohoho vremena mi se učita, kadli; samo za izabrat jezik. i ajmo ponovo.
i čekam opet. i dočekao sam nekako nešto nalik stranici. i odabrao nešto iz menija. i opet bijelo. onda sam ih poslo u k*!* i zatvorio prozor.

da nije tužno bilo bi potpuno smiješno. o dizajnu neću ni pisnuti. ne isplati se. (sve mi se čini da mc_poseidon ima svoje prste u tome), upotrebljivosti još manje, ali znate vi koliko su oni para bacili na reklame??!?!?! Shocked d'oh!

p.s. al se osjećam super, jer znam da je josip napokon našao spavaću sobu svojih snova. Laughing

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
-polygon



Joined: 25 May 2004
Posts: 537
Location: Zagreb

PostPosted: 28.10.2004 01:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Josip i onaj lik kojii ima problema sa osjetom okusa i tvrdi da mu je ono najbolja salama bi se trebali oženit. i eto kampanje. Josip napokon ima svoju najdražu kobasu pod plahtama svoje nove spavaće sobe.
Back to top
View user's profile Send private message
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 28.10.2004 01:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

loooool Laughing
josip1 i josip2 su našli najdraže kobase pod plahtama novog kreveta Smile))))))))))

ajjoooooooooooooojjjj ajammissllllla....

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 28.10.2004 07:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Adrian, to ti je ono kad neka firma ima potrebu za necim kao OVO, i onda ce napravit sve zivo samo da to bude kako spada - no kako bi smanjili troskove uzimaju firme koje ce im TAJ neki posao obaviti na brzinu/jeftino i savrseno (naravno savrseno kako u cijem pogledu).. u svoj toj strci/brzopletosti i neiskustvu oni se nadju pred zidom. dosta stvari se jednostavno sj*be i onda su "ni vrit ni mimo". blje.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 28.10.2004 07:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
Adrian, to ti je ono kad neka firma ima potrebu za necim kao OVO, i onda ce napravit sve zivo samo da to bude kako spada - no kako bi smanjili troskove uzimaju firme koje ce im TAJ neki posao obaviti na brzinu/jeftino i savrseno (naravno savrseno kako u cijem pogledu).. u svoj toj strci/brzopletosti i neiskustvu oni se nadju pred zidom. dosta stvari se jednostavno sj*be i onda su "ni vrit ni mimo". blje.



nije samo to. danas bi svi dobili vrhunski proizvod i i deja za male pare, "jer ima ko će to odradit jeftinije". neću ni komnetirati kolko puta idem po gradu i vidim razne jumbo plakate za plakat, a da ne govorim o web stranicama....

znam da ni moji/naši svi projekti nisu umjetnička djela, ali kad vidim neke stvari dođe mi muka.....


se sjeća neko (a kako bi mogo zaboravit) one reklame "ljepa naša hrvatska" s djecom, a kao za ekologiju????
SVAKI, ali baš SVAKI put kad sam to čuo/vidio došlo mi je da bacim svo smeće iz kuće u prvi park .....
a sad si vi probajte izračunat kolko PARA je Ministrastvo dalo za tu kampanju.....


/me cries

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 28.10.2004 12:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni to vuče na javni natječaj. poput onog kakve "naša" vlada provodi.
Wink

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
koskar



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 461
Location: Skopje, MK

PostPosted: 29.10.2004 23:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni u ff-u (0.Cool pojavi:
<%@LANGUAGE="VBSCRIPT" CODEPAGE="1252"%>
pa flash ispod njega........ Laughing Laughing

dizajn ne bih komentirao Wink
mir

_________________
Drop your panties Sir William, I cannot wait 'till lunchtime!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group