Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
wag the dog

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 03.11.2004 10:29    Post subject: wag the dog Add user to your forum ignore list Reply with quote

tri dana prije izbora pojavljuje se sablast bin ladena i prijeti americi.
normalno, treba im bilo kakav neprijatelj.
ebote ako ovaj bin laden nije netko iz CIA-e ili je neki od masu holograma iz zvjezdanih staza.

eh da, kad je vec tu, bush ce osloboditi i kubu od castra.
obecao je.

svi smo mi dio velikog scenarija Shocked


ps. tko nije vidio film obavezno ga treba pogledati. barry levinson: "wag the dog", 1997

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Tina



Joined: 19 Nov 2003
Posts: 156

PostPosted: 03.11.2004 11:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma da,.. ja bas gledala fahrenheit 9/11 bio kod nas u ponedjeljak iznimno na pro 7.

tooo se treba vidit.
za mene nis novo.

sjecam se kako se kod nas manipuliralo emocijama i svijescu 90 i 91.
svega se sjecam, da sada ne nabrajam, i toga da sam ja ljudima govorila da se mi zapravo nalazimo u scenariju jer su se dva punoglavca iliti praznoglavca dogovorila o podjeli hrvatske i bosne i o humanom preseljnju naroda i bla bla,.. niko me nije htio slusati.

istina dolazi na vidjelo puno poslije za one koji zele vidjeti, ako zele,..

nema veze,.ko ce bit predsjednik, kerry ili bush, sve ce to iluminati pozlatiti.

jucer sam slucajno nasla jedan clanak, koji mi bas sada pase kao komentar:

http://www.bijelavrana.com/portal/index.aspx?tabindex=3&tabid=15&story=102

_________________
==I don’t want to leave..
::::So don't. Stay here with me. We'll start a jazz band.
Back to top
View user's profile Send private message
bozob



Joined: 07 Mar 2004
Posts: 378
Location: Gruda, Konavle

PostPosted: 03.11.2004 18:57    Post subject: Re: wag the dog Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
... ili je neki od masu holograma iz zvjezdanih staza.

Laughing Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
fakz



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 384
Location: Rijeka

PostPosted: 03.11.2004 22:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ako je netko gledao seriju 24,vrlo realisticno su prikazani neki hipotetski dogadjaji,koji se danas/sutra mogu dogoditi ili se vec dogadjaju.Previse je stvari u igri,da bi se tek tako pustilo da situacija bude nekontrolirana.Samo se treba zapitati,sta je Amerika dobila poslije tornjeva(neogranicenu podrsku svog birackog tijela za ratovanje),a sta izgubila(nekoliko tisuca zivota,za njih mala cijena).Jednostavno im je sve predobro doslo(kao budali samar),da bi bilo slucajno.Sad kod njih imamo situaciju,koja se kod nas dogadjala poslije rata,kad su neki da bi ostali na vlasti takodjer potpirivali strah(jugonostalgicari,sorosevci,vanjski i unutarnji neprijatelji,stoka sitnog zuba i slicne izjave)

Mada sve sto mi ovdje kazemo je iovako samo mravlji prdac Wink

k:dobra rafo za hologram Wink

_________________
"It is through the hottest fires comes the hardest steel"
Conan the Barbarian
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 03.11.2004 23:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

karta 'strahom kontrolirajmo narod' je ocito uspjesna...
kad se plasis za egzistenciju nemozes razmisljati o 'luksuzima' poput zdravstvenog, osiguranja, poreza, placa, etc...

4 more years, geez
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
agonyii



Joined: 02 Oct 2003
Posts: 153
Location: Croatia, Zagreb

PostPosted: 04.11.2004 00:33    Post subject: McCarthyism Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nešto slično se već dešavalo... i to u Americi... pa zato McCarthyism sad postoji kao pojam. Dotična osoba je isto tako progonila neprijatelje (tada komunisti ) kako bi na tome temeljila vlastitu političku karijeru!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 04.11.2004 02:11    Post subject: Re: McCarthyism Add user to your forum ignore list Reply with quote

agonyii wrote:
Nešto slično se već dešavalo... i to u Americi... pa zato McCarthyism sad postoji kao pojam. Dotična osoba je isto tako progonila neprijatelje (tada komunisti ) kako bi na tome temeljila vlastitu političku karijeru!


jel dotična osoba bila u HDZu? Evil or Very Mad

ono....zvuči poznato, pa da pitam.....

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group