Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
dugovi!!!
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 02.11.2004 02:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sa frendom koji radi programiranje imam dogovor da makar on ide na poso koji je sam dobio i od kojeg ja neću lipe viditi, idemo ko firma...dakle službeno......vjeruj da to diže cijenu poprilično.

ono kaj očekuju od "skapavajućeg studenta" ne mogu dobit of firme, pa makra ta firma bila financijski u još gorem stanju od tog dtudenta...jer oni to ne mogu znati....
onda su tu i referenve i puno toga...

mldada si..polako...niko nije došo do super poslova samo tako, preko noći, uvijek treba kak ameri kaže "cut some corners".....pitanje je samo gdje ćeš ti osobno prestat s time.
imaj svoj ponos...odradi neki mrak projekt (referencu) za ništa ili malo para, ali onda sljedeći put imaš kaj pokazat.....

samo pazi, nije referenca neka firma za koju niko nije čuo.....tu treba biti oprezan.....

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
jokla



Joined: 31 Oct 2004
Posts: 113
Location: Right behind you

PostPosted: 02.11.2004 20:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja još nisam ništa radio ali čitajuči ovo . . . . i pošto sam u zadenj vrijeme u formi "Shut up or I gonna kick your fuckin face" sam dosta toga razmilsio šta bi ja radio, kak bi ja počeo, koju ponudu bi dao.

Evo ja bi reko 50% ukupne cijene unaprijed a 50% nakon obavljenog rada s time da 20-30% ukupne cijene klijent neće vidit više. Za slučaj da počinje srat dobio našto nazad. Onaj novac koji bi ostavio za sebe je zbog gubljenje vremene, vremena koji bi mogao koristit za jedan full posao.
Ovkao klijent ne bi izgubio puno love (ovisno o cijeni cijele stranice) a moji troškovi bi nekeko bili pokriveni . . . Taj nedovršeni rad bi mogao uzeti kao prijedlog slijedećem klijentu i tražiti isti novac. Klijentu bi stranica bila brže gotova, brže bi došao do love . . .

Naravno je ovdje bad što ne bi pokupio sav novac kod provg klijenta a i izgubio bi malo vremena . . . . Ma ima tu još caka o kojima bi trebao malo više razmišljati ali . . . Još nisam došao do toga.

Možda ove godine nešto napravim . . . ako mi se javi ona jedna osoba . . . Pitanje je samo koliko bi trebao tražiti . . . Stranica je o nekretninama, ima dosta slikica, dosta informacija o nekretninama, hrvatski, njemački i mađarski jezik . . . mislim da je čak i na engleskom . . . hmmmm, trebao bi ja skiniti već postojeću tranicu, napraviti neki layout i strukturu stranice koja je jednostavno za prepravit i onda mu se javiti da li mu treba ili ne.

btw . . . ako radite honorarno . . . kako onda registrirate domenu, webspace, kod koga i kako plačate . . . mislim kako to prijavite.

_________________
"If this world makes you crazy, than everything is ok with you" - ~demony
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 02.11.2004 22:56    Post subject: prijedlog: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ajmo ovako, pošto i ja već strahujem od čira na želucu, jer i samo dok čitam vaša iskustva, sjetim se svojih, koja su istovjetna, i zlo mi je, imam malen prijedlog.
šta kažete da osmislimo, ili da oni koji koriste takav ugovor objave par komada takvih, i da ih malo razradimo, i napravimo nešto kao template. za one koji ga nemaju. i neka stoji ovdje na mi3-iju. i onda svatko kome treba jednostavno isprinta.
meni bi tako nešto koristilo. jako.
il to il Twisted Evil Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad nesmijem reć šta
će bit s klijentima koji ubuduće zajebu stvar.

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
tic984



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 189
Location: Delnice

PostPosted: 03.11.2004 00:54    Post subject: Re: prijedlog: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Adrian wrote:
ajmo ovako, pošto i ja već strahujem od čira na želucu, jer i samo dok čitam vaša iskustva, sjetim se svojih, koja su istovjetna, i zlo mi je, imam malen prijedlog.
šta kažete da osmislimo, ili da oni koji koriste takav ugovor objave par komada takvih, i da ih malo razradimo, i napravimo nešto kao template. za one koji ga nemaju. i neka stoji ovdje na mi3-iju. i onda svatko kome treba jednostavno isprinta.
meni bi tako nešto koristilo. jako.
il to il Twisted Evil Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad nesmijem reć šta
će bit s klijentima koji ubuduće zajebu stvar.


moze Smile ja sam za......
iako ova nasa "pravna drzava" nema neko pravosude pa ono :/

_________________
ah..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
pixica
Guest





PostPosted: 03.11.2004 01:20    Post subject: Re: prijedlog: Reply with quote

Adrian wrote:
ajmo ovako, pošto i ja već strahujem od čira na želucu, jer i samo dok čitam vaša iskustva, sjetim se svojih, koja su istovjetna, i zlo mi je, imam malen prijedlog.
šta kažete da osmislimo, ili da oni koji koriste takav ugovor objave par komada takvih, i da ih malo razradimo, i napravimo nešto kao template. za one koji ga nemaju. i neka stoji ovdje na mi3-iju. i onda svatko kome treba jednostavno isprinta.
meni bi tako nešto koristilo. jako.
il to il Twisted Evil Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad nesmijem reć šta
će bit s klijentima koji ubuduće zajebu stvar.


ja sam isto za takav ugovor.... stavite ga na mi3dot Shocked
Back to top
jokla



Joined: 31 Oct 2004
Posts: 113
Location: Right behind you

PostPosted: 04.11.2004 04:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Eee meni bi to jako dobro došlo, ja kao newbie u ovim stvarima . . . ne bi želio ispast jadna ovca kod prvog posla (ako ću ga ikad imati)

_________________
"If this world makes you crazy, than everything is ok with you" - ~demony
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
I-one



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 85
Location: Zagreb

PostPosted: 10.11.2004 10:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pozdrav ekipa,
Naletio sam prije nekog vremena na sajt koji se bavi licitiranjem ponuda za poslove dizajna, programiranja i još koječega Idea ... Šaljem vam link pa si pogledajte ima li nešto zanimljivo za vas tamo. Radi se o outsourcanju za amere itd.
http://www.elance.com/c/static/main/displayhtml.pl?file=eol.html&module=home[/url]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group