Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
što mislite..

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 14.11.2004 14:23    Post subject: što mislite.. Add user to your forum ignore list Reply with quote

stavio sam nedavno topic u njuze http://www.mi3dot.org/news/comments/1520/0/ i ideja mi je zakon.. razmišljam o tome da napravim takav web za HR.. bez profita, just for fun.. baš me zanima jel mislite da je u kurcu napravit to s obzirom da već postoji takva ideja? naravno, poslao bi mail adminu tog sajta da ga pitam bi li mu smetalo.. Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 14.11.2004 14:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ideja je posve ok. Po meni ti niti ne treba privola autora dotičnog websitea. Naime, ideja online ispovjedaonice je posljednjih godina eksploatirana nebrojeno puta. Bilo da su to siteovi vjerskog karaktera ili "blog like" siteovi posve neobaveznog i zafrkantskog sadržaja na kojima se svako uredsko potrkalo može pohvaliti da je spavalo sa svojom šeficom ili da je kopirao svoju guzicu na uredskoj fotokopirki u 10 000 primjeraka. Smile Naravno, bilo bi bedasto da sada u potpunosti preuzmeš koncept websitea kojeg si spomenuo. Razradi malo stvar, iskemijaj pokoji zgodni feature, napravi bolji layout od onog i nema razloga zašto ideja ne bi profunkcionirala.
Back to top
View user's profile Send private message
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 14.11.2004 14:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa ne bi naravno istu stvar napravija, ali neke stvari moraju bit slične.. kao pravila i ostale stvari iz menia jer je to osnovno.. kažem, baš me zanimalo što mislite jel u kurcu.. kažem opet - web ne bi bio profitabilan, tako da.. free bi se linkali webovi za help ljudima kao što je nasilje, itd.. brojevi telefona od help službi, itd..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keko



Joined: 06 May 2004
Posts: 531
Location: Split

PostPosted: 14.11.2004 14:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nice....kul ideja i mogla bi profunkcionirat Wink ... to možeš napravit u dan dva ...why not Wink

_________________
happiest boi newer!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
bozob



Joined: 07 Mar 2004
Posts: 378
Location: Gruda, Konavle

PostPosted: 14.11.2004 15:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ideja je odlična. Samoj e malo više razradi neg su je ovi razradili malo ima je štur site.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
keko



Joined: 06 May 2004
Posts: 531
Location: Split

PostPosted: 14.11.2004 15:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

al nema se šta puno razradit..jedino može ubacit forum ..i to je to Razz

_________________
happiest boi newer!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
agonyii



Joined: 02 Oct 2003
Posts: 153
Location: Croatia, Zagreb

PostPosted: 14.11.2004 19:17    Post subject: Prva online ispovjedaonica u hrvata Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://ispovjedaonica.faithweb.com
Ako ti ovo šta pomaže!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 14.11.2004 19:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nije taj sistem.. ovo će bit drugačije..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 14.11.2004 19:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

prvi put sam vidio tako nešto i idea mi je super
ne vidim zašto nebi napravio hr verziju, 100% nisu oni to izmislili ...

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 14.11.2004 21:56    Post subject: Re: Prva online ispovjedaonica u hrvata Add user to your forum ignore list Reply with quote

agonyii wrote:
http://ispovjedaonica.faithweb.com
Ako ti ovo šta pomaže!

Grozno. Dovoljne su online crkve i primanje mise sms-om, ali biranje počinjenih grijeha iz select boxova je stvarno previše. Nisam na ovom sajtu čitao da li je ispovijest stvarno važeća, ali znam od drugih da postoje sajtovi na kojima je. Zamislite vjernika koji prima misu SMS-om, posjeti u slobodno vrijeme na poslu online church da vidi koja je ekipa tamo i onda se još ispovijedi preko aplikacije. Gdje to sve ide Confused

@ars: Potpuno te podržavam. ZAKON ideja, pogotovo ako u HR još ne postoji (vi ostali bolje znate od mene). Plus to što bi ti to napravio vizualno bolje od većine ostalih koje sam viđao, a i ideja za free linkanje koje si spomenuo rula. Ako trebaš nekakvu pomoć... Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keko



Joined: 06 May 2004
Posts: 531
Location: Split

PostPosted: 14.11.2004 21:59    Post subject: Re: Prva online ispovjedaonica u hrvata Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
agonyii wrote:
http://ispovjedaonica.faithweb.com
Ako ti ovo šta pomaže!

Grozno. Dovoljne su online crkve i primanje mise sms-om, ali biranje počinjenih grijeha iz select boxova je stvarno previše. Nisam na ovom sajtu čitao da li je ispovijest stvarno važeća, ali znam od drugih da postoje sajtovi na kojima je. Zamislite vjernika koji prima misu SMS-om, posjeti u slobodno vrijeme na poslu online church da vidi koja je ekipa tamo i onda se još ispovijedi preko aplikacije. Gdje to sve ide Confused

@ars: Potpuno te podržavam. ZAKON ideja, pogotovo ako u HR još ne postoji (vi ostali bolje znate od mene). Plus to što bi ti to napravio vizualno bolje od većine ostalih koje sam viđao, a i ideja za free linkanje koje si spomenuo rula. Ako trebaš nekakvu pomoć... Smile


whatever he said i support end agree 100% Wink Cool)

_________________
happiest boi newer!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 14.11.2004 22:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hvala ljudi na podršci.. design se već radi, a jedino ostaje ime.. razmišljao sam o www.ventil.net ... svi trebamo ventil da se ispušemo, pa.. Very Happy
pa help će trebat.. admini će biti wanted.. al o tome kad se administracija napravi.. kako sam izračunao, za cca 7 dana bi web trebao bit online.. Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 14.11.2004 23:05    Post subject: Re: Prva online ispovjedaonica u hrvata Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
Ako trebaš nekakvu pomoć...

Smile

p.s. "Ventil"? Dunno Confused Makar je metaforično, nekako mi nije riječ za to
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Poseidon_MC



Joined: 10 Nov 2004
Posts: 187
Location: Croatia,Zagreb

PostPosted: 15.11.2004 00:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ars wrote:
hvala ljudi na podršci.. design se već radi, a jedino ostaje ime.. razmišljao sam o www.ventil.net ... svi trebamo ventil da se ispušemo, pa.. Very Happy
pa help će trebat.. admini će biti wanted.. al o tome kad se administracija napravi.. kako sam izračunao, za cca 7 dana bi web trebao bit online.. Wink

Dobar naziv ventil -I like it, e ja se prijavljujem dobrovoljno za admina ,može? Very Happy

_________________
http://www.mcposeidon.com/forum Please check in -tnx!
Btw. no one f***'s with Pos3idon_MC is that clear?!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 15.11.2004 03:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

neka se zove... neka se zove..
"bjesovi" ili "biseri" ili "konfucije" ili "priznaonica" ili "aludiraonica" - ova zadnja dva prijedloga su namjerno u HRT stilu
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
-polygon



Joined: 25 May 2004
Posts: 537
Location: Zagreb

PostPosted: 15.11.2004 04:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ili iskašljavanje Very Happy Very Happy Very Happy

nadam se da se admin neće birat po principu ko prvi moli dobi. Smile
Back to top
View user's profile Send private message
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 15.11.2004 09:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

za domenu još ne znam 100%.. to se treba odlučit.. Question
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 15.11.2004 12:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ars wrote:
za domenu još ne znam 100%.. to se treba odlučit.. Question


http://mojgrijeh.mojgrijeh.com/mojprevelikigrijeh/
ili varijacije na temu
http://www.mojgrijeh-mojgrijeh-mojprevelikigrijeh.com
Smile

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group