Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
maksim mrvica

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika
View previous topic :: View next topic  
Author Message
sandaduk



Joined: 12 Oct 2003
Posts: 147
Location: Osijek

PostPosted: 20.11.2004 20:06    Post subject: maksim mrvica Add user to your forum ignore list Reply with quote

jel netko slušao novi album od Maksima Variations I and II? Kakav je album?

I znam da je ovo vjerovatno nemoguća misija (ali vrijedi pokušati) - ima li negdje na netu za skinuti taj album? Wink

_________________
Sanda
www.sandaduk.hrhosting.net
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
ante



Joined: 09 Oct 2003
Posts: 255
Location: st

PostPosted: 20.11.2004 21:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Slušao.
Ne znam isplati li ti se kupovati ga...
The Piano Player bio je neusporedivo bolji od ovog.
Ne mogu reći da nema par stvari koje bi mogle proći (sa dobrim spotovima) kao npr. Kolibre T. Huljića. Kad sam već kod njega moram spomenuti još jednu stvar. Na prošlom albumu on je napisao Croatian Rhapsody, Cubana, Hana`s Eyes i Wonderland. Sve te skladbe ja sam već čuo prije nego li ih je odsvirao Maksim i to mi smeta kod Huljić-Mrvica kombinacije. Croatian Rhapsody je bila jednom na nekom natjecanju u HR kao pjesma Magazina; Cubana je po mom mišljenju varijacija na Bublebee; Wonderland je pjesma Vanne - Za strune ljubavi; a Hana`s eyes sam također negdje čuo ali se nemogu sjetiti gdje... Rolling Eyes Uglavnom; ista je priča i sa Kolibre - prvom skladbom na novom albumu. Već isfurano, a opet dobro aranžirano tako da nije previše loše sve skupa ispalo. Uz to, dobro je obrađen Lisztov Totentanz, a i Maksim je napisao neloše varijacije na Paganinijevu temu naslova `pagrag`. Freddy-jevu Bohemian Rhapsody su totalno upropastili, kao i većinom druge skladbe s novog albuma. Ostale stvari nisu toliko upečatljive da bi ih spomenuo. Možda još samo Olympic Dream koju si vjerovatno već čuo.

Sve u svemu; 2/5 - Nakon Piano Playera koji je bio dobra podloga za novi remek-djelo album ovo ne zaslužuje ni tricu...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group