Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Hrvatski CGI artisti : report in !

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> 3d
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Critical



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 86
Location: Croatia

PostPosted: 24.11.2004 19:28    Post subject: Hrvatski CGI artisti : report in ! Add user to your forum ignore list Reply with quote

koliko vas je ? Ako nije problem mali reply napisat koji software koristite i što znate, čisto me zanima koliko nas ima ovdje, i naravno, ovo nije bezveze.

Zahvaljujem !

_________________
that what doesn't kill you, must have missed you !
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
tommy5



Joined: 11 Dec 2003
Posts: 40
Location: VK

PostPosted: 24.11.2004 21:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nije bezveze? Misliš pitaš preko veze? Smile Eto software LW, a znam radit na mješalici:))


Živiooo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
icarus



Joined: 28 Nov 2004
Posts: 6

PostPosted: 29.11.2004 00:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

O Critical,evo i ja sam malo gledao koliko se hrvatskih imena spominje kod 3d modeliranja...pa mogu ti reci...malo.
Ili nisam bas obracao pozornost.
Inace,ja koristim max 6 vec neko vrijeme...amaterski.Za svoj gust Wink
Back to top
View user's profile Send private message
VerbNero



Joined: 05 Feb 2005
Posts: 64
Location: varazdin, lipovnik

PostPosted: 05.02.2005 23:56    Post subject: aaa Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja radim u Mayi , i stvaarno ima malo CG artista iz hrvatske- ja imam 17 godina,
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
mocnimax



Joined: 12 Sep 2004
Posts: 24
Location: RI

PostPosted: 06.02.2005 14:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja se isto bavim LW-om, ali amaterski. Inace imam 14 godina.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
F4usT



Joined: 23 Sep 2004
Posts: 252
Location: Croatia / Čakovec

PostPosted: 17.02.2005 10:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

3dsMAX 7
www.3dfaust.tk (primjeri, stari site)
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Berko



Joined: 11 Mar 2004
Posts: 173
Location: Varazdin

PostPosted: 17.02.2005 15:26    Post subject: ola Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bok. Drago mi je da se netko interesira kolko ima modelera. Ako nist drugo, onda barem da znas koliko ljudi ti moze pomoci kada zapne.....

Ja se bavim 3d grafikom vec 7 godina (od 14.g.) vecinom amaterski i za svoj gust, ali odnedavno sam poceo suradjivati sa jednom ekipom iz New Yorka na izradi jedne igre. Izradjujem vozila. Nadam se da bude nesto vise od toga......koja kuna.....

Koristim 3d studio max 5, Maya 5, nesto slabo Lightwave, RhinoCeros tak-tak......i jos 2,5 milijuna ostalih programa..... Rolling Eyes

P.S. Treba kod nas pokrenuti neki impuls koji bi ozivil 3d scenu.....fakat se kod nas na tome nemre nikaj zaraditi..... Npr. u Americi prosjecni 3d modeler ima godisnju placu od cca 100 000 dolara...Ljudi, to je 48 000 KUNA MJESECNO!!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
smasher



Joined: 10 Jan 2004
Posts: 229
Location: Zaprešić

PostPosted: 17.02.2005 15:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo i mene. Rhinoceros i max kojih 6,7 godina (od 13./14. godine)...
Al ne bih se složio da nema baš puno hrvatskih modelera artista... istina, nema ih ko rusa, al ima ih, i to mogu reći dosta dobrih. Kako nemamo neko svoje pravo hrvatsko okupljalište 3dovaca, tako i nemožemo znati kolko nas je. Jedino što se može dogoditi da slučajno skužiš da je neki lik iz cro na nekom ne hrvatskom sajtu/galeriji/šta-već...
A ako pogledate i na šire područje, npr ex-yu, vidjet ćete da ih dosta ima u srbiji, sloveniji i BiH... Na što bih posebno naglasio da ih ima jako dobrih iz srbije. Kako to znam, znam jer moj je sajt u prvih 6mjeseci (možda više) bio zapravo baš mjesto za 3dovce iz ex-yu, što baš i nije išlo.... Smile možda zbog premalo aktivnih usera, što je sigurno bio uzrok mog neznanja baratanjem takvim sajtom, premalo contenta itd....

pa ono,ak je itko za ideju da se takvo mjesto JEDNOM i napravi za nas, ja sam na raspolaganju!!! Wink

_________________
http://3DHR.net - Srce hrvatskih 3d artista
http://www.Rhino3DHelp.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Berko



Joined: 11 Mar 2004
Posts: 173
Location: Varazdin

PostPosted: 18.02.2005 14:27    Post subject: /-)) Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa ja sam imal namjeru, ako mi krene ovaj posao, zakupiti nekaj prostora na serveru i dati frendu koji studira na FOI-u da napravi neki (jako dobar) site. Pa bi bilo dobro da ima nekoliko ljudi koji bi to punili sadržajem. Naravno, obavezno forum, galerije, free download, tutoriali, te mogučnost posredovanja u prodaji modela i sl. stvari.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Marvin



Joined: 22 Apr 2004
Posts: 72

PostPosted: 18.02.2005 15:48    Post subject: Re: ola Add user to your forum ignore list Reply with quote

Berko wrote:
P.S. Treba kod nas pokrenuti neki impuls koji bi ozivil 3d scenu.....fakat se kod nas na tome nemre nikaj zaraditi..... Npr. u Americi prosjecni 3d modeler ima godisnju placu od cca 100 000 dolara...Ljudi, to je 48 000 KUNA MJESECNO!!!!

..i nista posebno u usporedbi s drugim placama i tamosnjom cijenom zivota Rolling Eyes. Uostalom, tko ce ti tu platiti da mu radis vozila za igricu. Bezveze. To je ko da velis: u Buchingamskoj palaci Charles zivi kao princ bez da ista radi!!!!
NHF
Back to top
View user's profile Send private message
smasher



Joined: 10 Jan 2004
Posts: 229
Location: Zaprešić

PostPosted: 18.02.2005 17:05    Post subject: Re: /-)) Add user to your forum ignore list Reply with quote

Berko wrote:
Pa ja sam imal namjeru, ako mi krene ovaj posao, zakupiti nekaj prostora na serveru i dati frendu koji studira na FOI-u da napravi neki (jako dobar) site. Pa bi bilo dobro da ima nekoliko ljudi koji bi to punili sadržajem. Naravno, obavezno forum, galerije, free download, tutoriali, te mogučnost posredovanja u prodaji modela i sl. stvari.


Mislim da za takav pothvat i nije potrebno dobivati ikakav posao i puštat ga da krene, jer ak nas se skupi dosta (npr 10ak) izdaci za domenu i hosting (pristojan) godišnje nemogu prekoračiti kojih 250kn (okvirno) pa to podjeli s 10. A ovo sa posredovanjem u prodaji modela i sl, ideja je stara i efikasna, ali kod nas upitna. Kako se takvo nešt može izvest preko 2checkouta ili paypala koji nijedno od ta 2 nije podržano kod nas u bankama, tako su i šanse za nešt takve minimalno male...
ispravite me ako griješim...


Marvin wrote:
Berko wrote:
P.S. Treba kod nas pokrenuti neki impuls koji bi ozivil 3d scenu.....fakat se kod nas na tome nemre nikaj zaraditi..... Npr. u Americi prosjecni 3d modeler ima godisnju placu od cca 100 000 dolara...Ljudi, to je 48 000 KUNA MJESECNO!!!!

..i nista posebno u usporedbi s drugim placama i tamosnjom cijenom zivota Rolling Eyes. Uostalom, tko ce ti tu platiti da mu radis vozila za igricu. Bezveze. To je ko da velis: u Buchingamskoj palaci Charles zivi kao princ bez da ista radi!!!!
NHF


da,oke. to je tema za neki drugi put... Smile a i da postigneš tavku cijenu, mislim da ipak moraš biti i više nego hobist...

_________________
http://3DHR.net - Srce hrvatskih 3d artista
http://www.Rhino3DHelp.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
watson



Joined: 20 Feb 2005
Posts: 1

PostPosted: 20.02.2005 23:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo samo da se javim svim 3D intuzijastima (ne tako mlad hobista)

http://free-sk.t-com.hr/lenhard3d/

P.S.
Berko,svi 3D poslovi se sele u trece zemlje Kina, Poljska itd.

ti jadnici kao i mi tek sada imaju novaca za pristojan hardware i software

watson
Back to top
View user's profile Send private message
smasher



Joined: 10 Jan 2004
Posts: 229
Location: Zaprešić

PostPosted: 21.02.2005 00:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hehe. tek sad povezujem neke ljude koji su slali slike u galeriju... Wink
nice work watson...

_________________
http://3DHR.net - Srce hrvatskih 3d artista
http://www.Rhino3DHelp.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Amer3D



Joined: 01 Mar 2005
Posts: 4
Location: bosna

PostPosted: 03.03.2005 01:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo kad se vec sabiramo u vezi 3D
evo ja dajem glas za Mayu Smile
Nek nas je vise...
pozdrav iz Bosne...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> 3d All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group