Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Nemoj, sine, BUG u kuću!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ylodi



Joined: 14 Nov 2003
Posts: 90

PostPosted: 26.11.2004 13:46    Post subject: Nemoj, sine, BUG u kuću! Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bugovci smatraju da su nenadjebivi informatički novinari. Bug je kao informatička tiskovina br. 1 u našoj, a takvima se smatraju i u ostalim prijateljskim exYU državama. Valjda. Bug sam odavno prestao čitati. Slikovnica koju uređuju i prepisuju arogantni egoisti nije mi zanimljiva (svaka čast iznimkama).

Ali nisam mislio da u svojem ismijavanju Linux korisnika Bug može ići ovako nisko: Penicilin za linuxaša. Komentari posjetitelja dovoljno govore. Autor članka nije našao za shodno da na njih odgovori.

Na jednom drugom forumu pojavila se vijest pod nazivom Nemoj, sine, BUG u kuću!. Iskrica je planula na forumu i zasad dovela do ovoga:

.

EOM
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
raytech



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 396
Location: Zagreb

PostPosted: 26.11.2004 14:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ajme. Rolling Eyes

_________________
http://www.neonski.com |
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 26.11.2004 14:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma daj, ljudi pop**dili oko blesavog, poluozbiljnog članka. Od kad BUG 'ismijava' Linux korisnike? Kao i svaki drugi informatički časopis uredno ima par stranica rezervirano za open soruce. Novinar se našalio da od navedene bolesti "linuxaši boluju", a potonji se isti čas crvene od bijesa. Možda to potvrđuje da stvarno boluju? Jer, reakcije nisu baš od ljudi koji misle na način "free as in freedom"...

Ja sam linuxaš i mene ovaj članak ne vrijeđa. Skoro svi koristimo windowse, bi li nas trebale bezbrojne sprdnje na račun microsofta i Billa isto tako vrijeđati? Ljudi koji ne znaju biti iznad takvih stvari u životu su stvarno simple (as in 'simple minded')
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 26.11.2004 15:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bezobrazna seljačina.

meni samo nije jasno kak je mreža bugovo izdanje ?
kak` tak dvije suprotne stvari koegzistiraju zajedno ?
Back to top
View user's profile Send private message
ylodi



Joined: 14 Nov 2003
Posts: 90

PostPosted: 26.11.2004 15:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ismijavanje Linuxa je stari hobi u bagovaca. Kako su u zadnje vrijeme u igru s Linuxom ušli i veći igrači (IBM, Sun, Oracle) oni to ne čine na tako očit način u svojim tiskovinama ali si zato na BOL-u daju duši oduška. Činjenica je da među korisnicima Linuxa ima dosta fanatika koji nemaju doticaja s realnim svijetom, ali smatram da nas ima i normalnih.

Spominješ slobodu? Ne postoji bezgranična sloboda jer bi takva sloboda dana jednom čovjeku ograničila slobodu svih drugih ljudi.

Skoro svaki dan čujem od informatičara kako navodi neku tvrdnju i kao krunski argument za njezinu istinitost navodi da je to "pročitao u Bug-u". Možda se to tebi čini smiješnim, ali sutra će neki direktor stopirati neko Linux rješenje jer je "pročitao u Bug-u da oni koji ga koriste obolijevalju od toga i toga". Ima hrpa stručnih informatičara koji će ti ispričati koliko su loših rješenja, pogrešne prakse i zabluda izazvali članci u Bug-u.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
.cdr



Joined: 04 Oct 2004
Posts: 396
Location: lysergik funeral procession

PostPosted: 26.11.2004 15:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sam da je trolat, krospostat i reklamirat druge forume Laughing Wink
Back to top
View user's profile Send private message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 26.11.2004 15:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ylodi wrote:
Spominješ slobodu? Ne postoji bezgranična sloboda jer bi takva sloboda dana jednom čovjeku ograničila slobodu svih drugih ljudi

Ma mislio sam na free software, a korištenje takvog omogućuje čovjeku i da razmišlja malo slobodnije, ali nisam mislio na onu opću slobodu pojedinca

Čitao sam dosta BUG, ali nikad nisam vidio ismijavanje Linuxa... možda mi je baš to promaklo. No, i dalje mislim da članak (sam po sebi) nije baš toliko strašan
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 26.11.2004 16:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

malo olabavite.. stvar je pojedinaca ne redakcija.. ipak pogledajte sto je na mrezinom cd-u ovaj mjesec.
Back to top
View user's profile Send private message
ylodi



Joined: 14 Nov 2003
Posts: 90

PostPosted: 26.11.2004 16:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

3. ili 4. Linux Live CD ove godine. Iako sam Linuxaš smatram da je već i bogu i vragu i svim čitateljima Mreže dosta tih živućih Linux CD-ova. Prije će biti da urednik CD-a nije imao vremena za slaganje kompilacije pa mu je to bio najjednostavniji način da ispuni CD. Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ylodi



Joined: 14 Nov 2003
Posts: 90

PostPosted: 26.11.2004 16:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

.cdr wrote:
sam da je trolat, krospostat i reklamirat druge forume Laughing Wink


Ako je tako ja prvi dižem ruku i molim admina/moderatora da izbriše ovaj thread.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 27.11.2004 00:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

čovjek ima ozbiljnu bolest i oni rade majmunariju tipa "ne primaj linuxaša u kuću" zato kaj je neko ozbiljno bolestan ..... ako je neko bolestan, onda je to pisac članka.

jedno je zajebancija na račun linuxa, nerdova ili bilo nečeg trećeg, a drugo zajebancija na račun ozbiljno bolesnog čovjeka kojemu treba pomoć......

onaj ko to ne vidi....nek počne pisat za BUG

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group