Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
GAMES - the ultimate distractors
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Phoenix
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 283
Location: Zgb

PostPosted: 16.10.2003 16:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fallout me pretvorio u... nesto, stajaznam, smrt na dopustu. tj. nema nacina kak opisat to "stanje". i to 2 puta... odvratno!
sad reci da igre nisu zlo!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 16.10.2003 17:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja ako se krenem igrat, odem u qrac.

Intenzivno se igram jos od svog prvog komodorca, preko amstrada, atarija1040ste i amige500 u gradskoj, pa kasnije svoje vlastite prve amigice 1200 (i hired gunsa koje smo sanjali svi u zgradi), pa se kasnije (pred kraj osnovne skole i pocetkom srednje) zaposlio (zapravo, bio sam tamo inventar nekoliko mjeseci od otvaranja, ostavio hrpu para i u jednom trenutku jednostavno poceo zamjenivati gazdu kad god je trebalo, a onda je trebalo cijelu jednu smjenu, itd.) u igraoni, pa smo tamo non stop igrali prvi freespace, rise of the triads, doom2 i dukenukema, te warcraft 1 i prvi c&c u mrezi na picekima.

I onda srednja skola. Igraj se kolko hoces, pa te nema u skoli 2 tjedna, pa dodjes, pa te nema opet i tak u krug. Srednja je rulala.

Onda faks. Manje se igrao, ali moze se covjek igrat ako hoce i podavat odredjenu kolicinu ispita bez beda. I onda mi se vise nije dalo bas ic na faks, poceo sam intenzivnije radit.

I od onda se u biti cijelo jebeno vrijeme kontroliram i suzdrzavam da se ne igram... I to mi ide uzasno na qrac. Jer nejdem vise u skolicu ili fax (iako moram jos podavat neke ispite, bilo bi mudro to skinut s qrca, al mi se neda trenutno) i imam posao i NEMAM SE FAKIN VREMENA IGRAT KOLKO JA HOĆU.

A igra mi se i multiplayer i singleplayer. Igra mi se sve. Zapravo, radi mi se sve osim da actually *radim* za nekoga...

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
leon



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 175
Location: Where the dark shadows R

PostPosted: 16.10.2003 21:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam teski frik isto...
u osnovnjaku nisam imao komp nego super nintendo i to se spilalo doma sa frendovima bar 8 sati dnevno, tri telke smo skurili s prokletom konzolom

Onda je dosao komp, pa sam poceo doma visit... pa su mi doma zapljenili misa i tipkovnicu kako vise ne bi igrao... no onda sam umjesto skole isao sa josh dvojicom manijaka igraonicu gdje smo postali dio inventara a svijet nam se svodio na q2 i starcraft...

Onda sam otkrio planetarion, online igricu, strategiju koja se igra preko weba... a kak je to igralo mali milion ljudi da bi bio dobar i imao dobre rezultate morao si se dizati u 4 ujutro da lansirash napad i tome slicno... ak kazem da smo bili 9. u svijetu (nas 25 koliko nas je bilo u galaksiji) onda vam je jasno kolko je to noci nespavanja bilo...

u sve se to ona umijesao u Diablo 2 koji sam znao igrati i po 20 sati dnevno, samo da vidim kolko mi treba da predjem fakin igricu... onda sam se skompao sa nekom ekipom koja je imala kljuceve od inf. ucionice pa sam postao dasa tamo i bio sam stalni keeper kljuceva, u prijevodu diablo i age of empires 2 po 4 dana u komadu, spavali smo tamo na lufticima, zderali klopu iz SC-a (blazeni dani kad su se pare akumulirale i nije bilo limita na proizvode)...

fala bogu, sa svega sam se sad skinuo... jedino mi se nesmije dati playstation u ruke i Tony hawk inace se sa toga ne skidam.. doma imam smece od kompa jer mi ne treba jaci... no evo, odlucio sam kupit mrcinu jer mi treba za poslove neke, sve se bojim kak ce to zavrsit...

a sutra idem kupit N-gage. sve se bojim kaj ce biti ako nadjem josh par nadobudnih da picimo avanture i tony-a u bluetooth mrezi... djizs!

_________________
www.disorted.com
ko ovo procita ne treba naocale
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 16.10.2003 22:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam furo onaj super nintedno u osnovnjaku (nizi razredi), pa onda preso na playstation s kojeg se nisam skido (jos se sada sjecam medievila, gt2 (zzzz, smrt za moje zjenice), 1. tony hawk.. ).

pa samo imali foru da frednovi spoje kompove, ja dofuram play i 1x1 na kompu 1 x1 na play-u (igrao se wwf Very Happy), pa onda smjena.. runda agea je bila 4 sata 8to je minimum) pa vise Very Happy.
pa dosla srednja gdje sam pokupio komp, pa UT, Diablo.. isss...
i otkrio shadowmere, zarazna online strategija, sam bog me spasio o nje (citaj : skureno napajanje koje je skurilo cijeli komp).

sada je jedi academy.. ne mogu se skinuti sa nje.. ne mogu.
helP?

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
hans
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 353
Location: ZG

PostPosted: 19.10.2003 23:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Gejmz ar gud for u

_________________
U74 [novi samo što nije]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
hrky



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 174
Location: Zagreb

PostPosted: 20.10.2003 09:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pichim freecell i solitaire, a ako imam vremena za ubit onda, Colin McRae 2 (ne vise od sat vremena)

_________________
i'm Rick James, bitch!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
dag



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 255
Location: ZG

PostPosted: 20.10.2003 22:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Igram jos od kad sam dobio prvi komp, tj. komodorac. Igro sam uglavnom quake, ut i sve moguće pucačine.
Sad uglavnom igram warcraft3 na battle.netu po par sati dnevno. Igram sve kaj mi dođe pod ruku, kupim si 5-6 igara mjesecno pa igram dok mi ne dosadi il ne dođe nekaj novo.
Uglavnom većina tih igara dosadi nakon što pređeš single player, ali malo je dobrih igara koje nikad ne dosade kao npr. warcraft3.
Igre su zlo, ali nužno zlo.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
the.harvester



Joined: 24 Oct 2003
Posts: 9
Location: Never Ever Land

PostPosted: 26.10.2003 15:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pazi kada ne mogu da verujem da niko osim Daga ne igra Warcraft. Bruka.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 26.10.2003 17:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

the.harvester wrote:
Pazi kada ne mogu da verujem da niko osim Daga ne igra Warcraft. Bruka.

kad su neki i odrasli u medjuvremenu :>
od osnovnoskolskih dana pa do kraja prve godine faksa nije bilo konzole koju nisam posjedovao (osim fk0rz novih ps2 i xboxa). al falabogu, sad kad bi opet nesto trebalo igrat to bi bio neki novi diablo i eventualno novi quake. ostalo me prestalo zanimati Smile
Back to top
View user's profile Send private message
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 26.10.2003 19:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e kad se sjetim burazove amige 1200 igra se zvala Hired Guns - 4 igraca na jednom kompu , svaki ima pola tastature i dvojca imaju joysticke ??? i sve to na jednom monitoru

kaos Very Happy gledas u svoju cetvrtinu monitora i picis ko lud nema skrivanja jer i ostala trojca vide tvoj dio monitora .. to su bili dani bez kampera.. hebote to je bilo prije 10tak godina ..

danas vise nisam ovisan Smile tu i tamo instaliram nesto odigram malo i to je to ..
iako jedno ljeto smo nas 4 otisli na more i zabunom uzeli playstation.. nakon tjedan dana su nam dosle cure i nasle nas u dnevnoj sobi na podu krvavih ociju sa brdom praznih boca i limenki i ostataka rizla .. netko je slucano pobrisao memory stick .. trebalo je sve ponovo preć..
Back to top
View user's profile Send private message
vjeko



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 452
Location: sss t

PostPosted: 30.10.2003 06:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja igram dok ne zapne...onda trazim novu Wink
sad mi je homeworld zapeo na 4 misiji...i to je to Very Happy
inace najgenijalnija igrica mi je battle zone... Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group