Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Metalni kipici?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> 3d
View previous topic :: View next topic  
Author Message
velcro



Joined: 15 Sep 2004
Posts: 116

PostPosted: 03.11.2004 13:24    Post subject: Metalni kipici? Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mozda cudno pitanje + nisam ga znao gdje uopce smjestiti...

Jel zna tko nekog ko bi mogao izraditi 3-4 ista kipica - onako kao za nekakvu nagradu... mislim nemam blage kak poceti uopce - vjerojatno to netko izradi kalup od gline ili necega i onda se po tome lijeva preko? Zna tko? Budjet mi nije nesto - to je ovako vise za zafrkanciju, al bi bio voljan nesto love ustupiti da lijepo ispadne...

Samo kod koga? Gdje?
Back to top
View user's profile Send private message
.cdr



Joined: 04 Oct 2004
Posts: 396
Location: lysergik funeral procession

PostPosted: 03.11.2004 13:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jesi iz zg?
Back to top
View user's profile Send private message
velcro



Joined: 15 Sep 2004
Posts: 116

PostPosted: 03.11.2004 14:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne bas - al blizu...
Back to top
View user's profile Send private message
icarus



Joined: 28 Nov 2004
Posts: 6

PostPosted: 29.11.2004 00:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ola,evo malo sam vidio naslov temi pa bi samo dodao da ako zelis metalni kipic...mislim da ti ta ideja sa kalupom bas i ne drzi vodu.
Inace moj stari je pravio te stvari,ali najcesce su to bili gipsani odljevci ili takvi slicni materijali(cak i polijester).
Napravio bi oriđiđi od gline,gipsa-nije uopce vazno..zatim kalup od nekakve gumene mase(zaboravio sam kako se zove al se sjecam da je kostala ko suho zlato) i onda izlijeva..Nije bio neki veliki problem...
Za kipic od metala bi trebao imati nekakav kaljeni kalup i morao bi lijevati topljeni metal...a to ti bas i nije prakticno.
Ne znam...mozda tokarenje il tako nesto..
Stvarno,mozda postoji neki drugi nacin,al eto..
Nadam se da sam i malo pomogao..
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> 3d All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group