Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
supetar

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
fulspectrum



Joined: 20 Nov 2003
Posts: 296
Location: Ljubljana <>Split

PostPosted: 29.11.2004 22:52    Post subject: supetar Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo, prilicno na brzaka napravljena stranica za privatni smjestaj na Bracu.
Ako netko hoce moze rezervirat Wink

Prijedlozi & dojmovi?

hvala!

http://www.fulspectrum.net/supetar

P.S: Koliko dugo vam se loada galerija slika?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 29.11.2004 23:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jako jako lijepo... bas mi je ugodan site...
galerija je mrak. malo duze su mi se loadale slije ali supac je napravljena.... to si solo radila ili...

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
tWenty



Joined: 01 Dec 2003
Posts: 465
Location: Varaždin

PostPosted: 29.11.2004 23:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

svidja mi se, mozda da probas stavit drugi bek na newsima i malo slike u hederu popravis? Samo ideja Smile

edit: na slike u hederu sam mislio po kvaliteti, nisu bas naj Smile

_________________
Prije sam bio umišljen, sad sam Savršen
DVA10
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
fulspectrum



Joined: 20 Nov 2003
Posts: 296
Location: Ljubljana <>Split

PostPosted: 29.11.2004 23:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Peewee wrote:
jako jako lijepo... bas mi je ugodan site...
galerija je mrak. malo duze su mi se loadale slije ali supac je napravljena.... to si solo radila ili...


nisam, to je open source flash, ja sam ga malo priredila Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
fulspectrum



Joined: 20 Nov 2003
Posts: 296
Location: Ljubljana <>Split

PostPosted: 29.11.2004 23:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

2312 wrote:
svidja mi se, mozda da probas stavit drugi bek na newsima i malo slike u hederu popravis? Samo ideja Smile

edit: na slike u hederu sam mislio po kvaliteti, nisu bas naj Smile


da, te slike koje sam izabrala jesu malo losije kvalitete, probat cu ih jos malo bolje opitmizirati.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 29.11.2004 23:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

na brzake? sad sam ljubomoran....hehe..
ma super je site, svaka čast. Smile

uopće nemam ideju kaj bi mjenjao...a to je tolka rijetkost da da ono.....urm.....bolje da šutim.... Wink

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
fulspectrum



Joined: 20 Nov 2003
Posts: 296
Location: Ljubljana <>Split

PostPosted: 29.11.2004 23:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

silence wrote:
na brzake? sad sam ljubomoran....hehe..
ma super je site, svaka čast. Smile

uopće nemam ideju kaj bi mjenjao...a to je tolka rijetkost da da ono.....urm.....bolje da šutim.... Wink


hvala,hvala Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 29.11.2004 23:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

site mi je ok...ali zasto na foto galeriji...nakon sto jednom dragam sliku je ona "disableana" ne mogu ni kliknut na nju ni dragat ju...i jos promijeni brigthness?

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
fulspectrum



Joined: 20 Nov 2003
Posts: 296
Location: Ljubljana <>Split

PostPosted: 29.11.2004 23:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

retro_one wrote:
site mi je ok...ali zasto na foto galeriji...nakon sto jednom dragam sliku je ona "disableana" ne mogu ni kliknut na nju ni dragat ju...i jos promijeni brigthness?


ako zelis ponovo vidjeti slike iz pojedine galerije i ponovo ih drag-at samo izaberes iz drop down menija zeljenu galeriju, ili se koristis strelicama.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 30.11.2004 00:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

aj podijeli s nama ime tog open source-a. hvalađ

a sajt je predobar. intro mi je ludilo, samo bih sam sajt ja radije stavio u css, nego tablice.
al nije da je previše to bitno, odličan posao.

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bozob



Joined: 07 Mar 2004
Posts: 378
Location: Gruda, Konavle

PostPosted: 30.11.2004 00:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Za site koji kako kažeš je na brzaka napravljen ovo je odlično. Stvarno mi se sviđa. Memam zamjerki ustvari možda samo jednu a to je link contact us kad se otvori trebalo bi da onda quick reservation potamni i malo ti frame jede od kontakt forme.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
fulspectrum



Joined: 20 Nov 2003
Posts: 296
Location: Ljubljana <>Split

PostPosted: 30.11.2004 10:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Adrian wrote:
aj podijeli s nama ime tog open source-a. hvalađ

a sajt je predobar. intro mi je ludilo, samo bih sam sajt ja radije stavio u css, nego tablice.
al nije da je previše to bitno, odličan posao.



Na flashkitu je (movies>slideshow). Tip je inace na svojoj stranici napisao da je to open source, ne znam vise url, pa potrazite na flashkitu.

Last edited by fulspectrum on 30.11.2004 10:57; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
fulspectrum



Joined: 20 Nov 2003
Posts: 296
Location: Ljubljana <>Split

PostPosted: 30.11.2004 10:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bozob wrote:
Za site koji kako kažeš je na brzaka napravljen ovo je odlično. Stvarno mi se sviđa. Memam zamjerki ustvari možda samo jednu a to je link contact us kad se otvori trebalo bi da onda quick reservation potamni i malo ti frame jede od kontakt forme.


stvarno je na brzaka (cca 3 dana).
za frejm sam i ja mislila da bi trebao promjenit boju ali mi je problem bio jer je glavna tablica veca od frejma i vec u toj svijetlijoj boji , pa kako mi se zurilo nije mi se dalo to sredit tako da se samo boja frejma vidi.

Ej reci mi gdje mi frejm jede kontakt?Card1 ili 2?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 30.11.2004 10:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

za one kojima se ne da tražiti di se nalazi na flashkitu galerija:

http://www.flashkit.com/downloads/movies/zip/8720/ImageBox.zip

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group