Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
KNJIZNICA STUDIJA DIZAJNA

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost
View previous topic :: View next topic  
Author Message
cvrcak



Joined: 14 Jun 2004
Posts: 20
Location: here and there

PostPosted: 12.11.2004 00:36    Post subject: KNJIZNICA STUDIJA DIZAJNA Add user to your forum ignore list Reply with quote

Da li Studij Dizajna u Frankopanskoj 12 ima svoju knjiznicu?
Bila sam na njihovim stranicama studijdizajna.com i tamo se ne spominje. Da li se tamo mogu pretrazivati diplomski radovi?
Bitno mi je jer pisem diplomski na temu dizajna...

(ispricavam se ako sam ovo postala na krivi forum)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Nave



Joined: 09 Apr 2004
Posts: 257
Location: Osijek

PostPosted: 06.12.2004 00:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ima "knjiznicu" ali u nju nemeres ak nisi student tog faksa..(a i za tvoju informaciiju nemas bas nesto za vidjeti-sirotinja).
Mislim da pretrazivanje diplomskih radova mozes zaboraviti jer na Studiju Dizajna NE POSTOJI arhiva diplomskih radova, ako i postoji nije dostupna javnosti.
Koliko mene sjecanje vara, bas su bacali prosle godine diplome na smetliste. A vrhunske su si ostavili da ih povjesaju po faksu. Twisted Evil Dakle ostajes kratkih rukava.

_________________
stručnjaci za ništa, eksperti za sve
A.Dedić
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 06.12.2004 01:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nave wrote:
Koliko mene sjecanje vara, bas su bacali prosle godine diplome na smetliste. A vrhunske su si ostavili da ih povjesaju po faksu. :twisted: Dakle ostajes kratkih rukava.


skoro svake godine bace hrpu radova.... a masu diploma su si ljudi uzeli (citaj: doslovno morali ukrasti ko lopovi) da ih spase...

sumnjam da ces ista naci, ali mozda se mozes obratiti kojem profesoru za pomoc (nadobudna ideja, ali nemas sto izgubiti ako pitas...)

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 06.12.2004 02:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kolko ja znam, na izlozbi '15 godina studija dizajna' se prodavala knjiga koja je sadrzavala diplomske radove (odabrane, neznam?)
Svi koji su diplomirali su ju dobili besplatno, inace je 70kuna bila.

ako se ne varam.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group