Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
No Sikiriki
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika
View previous topic :: View next topic  
Author Message
fakz



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 384
Location: Rijeka

PostPosted: 25.05.2004 22:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ylodi:Svaka cast na recenziji,stvarno je Applause

Album je odlican,ali prvi je prvi Smile

_________________
"It is through the hottest fires comes the hardest steel"
Conan the Barbarian
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
rundll32



Joined: 26 Oct 2003
Posts: 193
Location: Zagreb

PostPosted: 25.05.2004 22:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma, Edo malo ljut, al tko nije. Dobra je, meni je bio jako zanimljivo cuti prvi put ovaj novi album, ne slusam ga vise jer mi se svidjelo sto kaze, pa mislim da cu kad uzmognem kupiti album legalno i pruziti mu podrsku ( uf, a samim tim i glazbenoj industriji, al aj, to u Hrvatskoj i nije neki zlocin ), cisto iz nekog rispekta prema ljudima koji ipak nesto imaju reci i koji uspiju privuci paznju svojim radom, za razliku od ostalih na sceni, koji uglavnom gnjave i ...
Ono sto me zanima je, zna li tko tko je obradio "No sikiriki" ? Cuo sam neki remi na radiju ( nazalost ne znam ni kom, ili je 101 ili Otvoreni), i jako je dobro. Volio bih znati i nabaviti.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
snih



Joined: 17 Apr 2004
Posts: 12

PostPosted: 25.05.2004 23:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Slušaj mater je apsofakinglutli zakon. Sikiriki je vrlo dobar - odličan album. Za mene možda previše psovki sipa... Mislim da je Majkanović inteligentan i da može puno sofisticiranije reći neke stvari, kao npr. na prvom albumu. Kaj se tiče gigova; najbolje kaj se može vidjeti u HR. Živi bend, uvježban, bez elektronike i šminke - totalna energija i razvaljotka - iskreno do jaja.
Kad ćemo za 10 godina rezimirat napravljeno, vjerojatno će ipak Slušaj mater ostati zapamćen kao jači album.
Ko nije kupio Kikiriki, brzo ga šopingirat. Slažem se da treba kupiti pojedine albume domaćih kvalitetnih izvođača i tako im dati podršku. Ovaj izvođač je to definitivno zaslužio.
Još nešto, inače ne slušam hip-hop, ta mi je mjuza nekak šitoidna, al nekak nikad nisam doživljavao Edu kao čistog repera; puno je on jači i dublji igrač!!!

Edo majstore! Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 01.06.2004 17:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
From: Booksa [info@booksa.hr] Sent: pon 5/31/2004 3:38
To:
Cc:
Subject: Tjedan u Booksi
Attachments:

View As Web Page
Prijatelji dragi gdje ste?

Mi se javljamo s detaljnim programom za ovaj tjedan. Dakle, kako smo i
najavili:

utorak, 1.6. 2004.
Promocija knjige pjesama Gmund (s prijeglasom!) Sime Mraovica. O knjizi
govore Nenad Popovic i Dusanka Profeta, a pjesme recitira autor osobno.
Pocetak u 20 sati.

srijeda 2.6. 2004.
Koncert grupe Patchwork s pocetkom u 20 sati, te projekcija dokumentarnog
filma o Edi Majki "Trajno nastanjeni stranac" autora Davora Konjikusica i
Mise Babovica (trajanje 30 min.) u 21 sat.


cetvrtak 3.6. 2004.
Promocija knjige "Sto zele single zene" autora Jean-Claudea Kauffmanna. O
knjizi govore Sanja Muzaferija (zamjenica glavne urednice Cosmopolitana),
Alka Vuica (kantautorica) i Irena Corko (psihologinja i vlasnica agencije
speed date).

Pa eto dodjite Smile

m


Last edited by tRC on 30.03.2008 00:03; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 07.06.2004 21:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

el moze ko aplodat negdje taj drugi bend od ede? :)
moze na binarise il na ftp, http, nije bitno :)
bas bi htio cut :)

fala neko:)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zobtic



Joined: 02 Jun 2004
Posts: 41
Location: In the middle of nowhere

PostPosted: 11.06.2004 14:49    Post subject: Edo majka Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ok, Edo je cool. Edo je jedan od onih iz mora nasih reppercica koje cu i poslusat. Zabavan, manga i puca mu kita. Ok, repa stvari za koje drugi nemaju muda. Al ljudi, dajte, poslusajte paralelno prvi i drugi, pa ono, zamijetite slicnosti koje se provlace koz ovaj "novi". Jebga, po meni, koliko je onaj prvi bio zakon, tolko je ovaj drugi recikliran. Steta.

_________________
Always outnumbered, never outgunned.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
ante



Joined: 09 Oct 2003
Posts: 255
Location: st

PostPosted: 30.07.2004 20:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Previše volim glazbu da bi slušao Edu ili rap općenito.
Back to top
View user's profile Send private message
ylodi



Joined: 14 Nov 2003
Posts: 90

PostPosted: 30.07.2004 21:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ante wrote:
Previše volim glazbu da bi slušao Edu ili rap općenito.


To sam i ja prije mislio. Ali Edo je iznimka.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
vedran



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 458

PostPosted: 30.07.2004 22:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Na tv-u je edo neki dan pricao kako se planira ostaviti galzbene karijere Confused
Navodno je prestar.. Rolling Eyes

_________________
http://www.hocusvojweb.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 30.07.2004 22:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ylodi wrote:
ante wrote:
Previše volim glazbu da bi slušao Edu ili rap općenito.


To sam i ja prije mislio. Ali Edo je iznimka.


Potpuno se slažem s tobom... Inače uvijek ću reći da rap mrzim što je istina. Onda ću reći: "Osim Ede". Smile)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
blackshtef
mi3.crew


Joined: 14 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 30.07.2004 23:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fortius wrote:
ylodi wrote:
ante wrote:
Previše volim glazbu da bi slušao Edu ili rap općenito.


To sam i ja prije mislio. Ali Edo je iznimka.


Potpuno se slažem s tobom... Inače uvijek ću reći da rap mrzim što je istina. Onda ću reći: "Osim Ede". Smile)


Ja bih tu dodao još i Bolesnu Braću, Tram11 i TBF. al ostalo - van!
Jer meni je recimo text pjesme vrlo bitan, i prvi put kad sam slušao Edu, bila je pjesma Mahir i Alma. Jer, to mi je bila prva pjesma koju sam slušao sa užitkom, kao da gledam seriju, samo čekam što će iduće reći. Isto tako i On je mlađi. Jednostavno ne mogu ostan imun na takav teskt ispjevan sa takvim žarom...još uvijek se naježim kad slušam tu stvar (pogotovo ako sam sam, ono, u svom svjetu), a poslušao sam ju mali milijon puta.
Njegove pjesme su mi dobre i zbog ovakvih stihova
Quote:
Otac pade u plač, u desnoj ruci mu osigurač...

Sad se ti pitaš - kakav osigurač? Od koliko ampera?
Quote:
...otac jeca, u lijevoj ruci bomba mu iz kragujevca...

Aha...u jednoj ruci bomba, a u drugoj osigurač...od bombe.

Sad, tu mogu biti dvije verzije:
    ili je osigurač još u bombi

    ili nije...


na kraju se ipak raznese, i sebe i staru... (to ti je onaj dio pjesme na kraju čuli su ekspolziju kragujevke...

Ne znam, sad jesam malo pretjerao sa obranom ede, ali, moje mišljenje je da čak i netko tko ne voli rap, njega mora poslušati. Ako ništa drugo, barem te pjesme bez refrena, one imaju najjaču pouku i najbolju priču. eto
cya
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
ante



Joined: 09 Oct 2003
Posts: 255
Location: st

PostPosted: 31.07.2004 16:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ylodi wrote:
ante wrote:
Previše volim glazbu da bi slušao Edu ili rap općenito.


To sam i ja prije mislio. Ali Edo je iznimka.


Bez obzira, uopće se nemogu zamisliti u tom ritmu sa fuck, shit i inim rječnikom... NHF, ali takav riječnik me odbija od pjesme ma kako joj tematika kritična bila.
Back to top
View user's profile Send private message
blackshtef
mi3.crew


Joined: 14 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 31.07.2004 19:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ante wrote:
Bez obzira, uopće se nemogu zamisliti u tom ritmu sa fuck, shit i inim rječnikom... NHF, ali takav riječnik me odbija od pjesme ma kako joj tematika kritična bila.


Quote:
Slušaj me tata, pun mi kurac više i tebe i rata i ustaša i četnika i partizana i domobrana...

Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
TreeZZ



Joined: 13 Feb 2004
Posts: 94
Location: Istra

PostPosted: 03.08.2004 20:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vedran wrote:
Na tv-u je edo neki dan pricao kako se planira ostaviti galzbene karijere Confused
Navodno je prestar.. Rolling Eyes

nije zbog toga sto je prestar...nego zato kaj se je vec dokazao sa ova dva albuma....napravio je ono sto je htio i sad se povlaci natrag u brcko....

_________________
axynet.org
one step closer to the end
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
vedran



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 458

PostPosted: 03.08.2004 23:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

TreeZZ wrote:
vedran wrote:
Na tv-u je edo neki dan pricao kako se planira ostaviti galzbene karijere Confused
Navodno je prestar.. Rolling Eyes

nije zbog toga sto je prestar...nego zato kaj se je vec dokazao sa ova dva albuma....napravio je ono sto je htio i sad se povlaci natrag u brcko....


jok, otvara pečenjarnicu u zg Razz

_________________
http://www.hocusvojweb.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
blackshtef
mi3.crew


Joined: 14 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 03.08.2004 23:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vedran wrote:
TreeZZ wrote:
vedran wrote:
Na tv-u je edo neki dan pricao kako se planira ostaviti galzbene karijere Confused
Navodno je prestar.. Rolling Eyes

nije zbog toga sto je prestar...nego zato kaj se je vec dokazao sa ova dva albuma....napravio je ono sto je htio i sad se povlaci natrag u brcko....


jok, otvara pečenjarnicu u zg Razz


Jok, čevapćinicu Smile
Pametan potez, al ima jedna čevapćinica u koju idemo na ćevape kad idemo sa školom u zg.
nalazi se preko puta one zgrade gdje piše LG, u okolici jelačića...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
TreeZZ



Joined: 13 Feb 2004
Posts: 94
Location: Istra

PostPosted: 04.08.2004 09:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa da....kako bi edo reko :"ćevabdžnicu" .... Laughing

_________________
axynet.org
one step closer to the end
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Moon



Joined: 26 Jul 2004
Posts: 37
Location: Rijeka

PostPosted: 04.08.2004 10:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da mu je cd-e zestok kao i koncert bio bi jos bolji....kad kazem zestok tada mislim na njegov bend koji je snjim na koncertima i sviraju odlicno,zesce, blize hc-u nego rapu, tako da mi je cd-e poslije koncerta previse mlak.

ali to je ipak samo moje misljenje...

recimo u motovunu su poslije ede nastupili TBF i djelovali su mlako i dosadno iako su kvalitetni i orginalni i vecina znaju njihove pjesme, ali vidilo se da fali neceg....
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
TreeZZ



Joined: 13 Feb 2004
Posts: 94
Location: Istra

PostPosted: 04.08.2004 10:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Moon wrote:
da mu je cd-e zestok kao i koncert bio bi jos bolji....kad kazem zestok tada mislim na njegov bend koji je snjim na koncertima i sviraju odlicno,zesce, blize hc-u nego rapu, tako da mi je cd-e poslije koncerta previse mlak.

ali to je ipak samo moje misljenje...

recimo u motovunu su poslije ede nastupili TBF i djelovali su mlako i dosadno iako su kvalitetni i orginalni i vecina znaju njihove pjesme, ali vidilo se da fali neceg....


da TBF je u motovunu djelovao potpuno dosadno prema edi. S tim da su se odmah ispred bine (dok je edo rokao) događale vrlo aktivne i dinamične stvari (nadam se da znaš na što mislim moon....

_________________
axynet.org
one step closer to the end
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Moon



Joined: 26 Jul 2004
Posts: 37
Location: Rijeka

PostPosted: 04.08.2004 10:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
HDtilon



Joined: 05 Dec 2004
Posts: 46
Location: zgb

PostPosted: 14.12.2004 12:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

che.UP wrote:
el moze ko aplodat negdje taj drugi bend od ede? Smile
moze na binarise il na ftp, http, nije bitno Smile
bas bi htio cut Smile

fala neko:)



imas na dowloadu na fmjamu. mislim da je link http://www.fmjam.com



imas stvar i od defense i od disciplinske komisije(tam je edo isto bio i skoro je na svakoj stvari)
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group