Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Broken bpm - 16.12. ++++ 17.12. Masters TC (s) Ravnice

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika
View previous topic :: View next topic  
Author Message
mozes



Joined: 21 Jan 2004
Posts: 62
Location: zagreb , croatia

PostPosted: 16.12.2004 11:27    Post subject: Broken bpm - 16.12. ++++ 17.12. Masters TC (s) Ravnice Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evillektro je iza nas...idemo dalje.

Ovaj put ''standardna postava''


tko:Broken Bpm - regularicus vulgaricus
gdje:klub kluture Papillon - Veslacka bb - safffski nasip
zasto: tako
kada: cetvrtak 22h
koliko: jos nikoliko al i tome ce brzo proci vijek....


u lijevom kutu u rrkollektiv gaciama na prugice - neprikosnoveni medicinar i povjesnicar umjetnosti, strah i backspin Velike Gorice -

oh_boy!//rrkollektiv

u drugom kutu, zvjer s Borongaja (ja mislim da se tak zove taj dio), covjek cudne kose i cudnih izjava, covjek koji lomi aute, ''in the miiiix and amazing'' -

sergio//Fine Time R101


i kao sudac ovog clash of the titans dolazi nam etno, dub, break,covjek koji iskreno leti sa svojom glazbom, mixing is my middle name -

M.I.L.E//Multikulti

so. u better be there.

ja bum. al bum plesal ovaj put.


ps. postoji mogucnost da i jedan dj iz londona zavrti par ploca... (ak se sretnemo u medjuvremenu) Smile

rspkt.

pps. i dalje rrkollektiv mozete cuti srijedom u Funku od 21do01 -

Jazzin' Nine 2 One.

ppps.

Nova godina se blizi. Razmislite gdje cete biti i s kim Smile

e da!

Pored clash of the titans sa velikim vas zadovoljstvom mogu izvjestiti da cemo i prije nego smo ocekivali imati (pljesak u pozadini) prvog inozemnog gosta i to ni vise ni manje nego iz Londona, UK.

so...

we are happy to announce sudden, but not late, arrival for the match of

dj Piotr (UK)


doticni vrti housey breakse i koliko sam shvatio uskoro ce s Pytzekom vrtiti i u tockici, no do tada poslusajte njegov short but extra, super sweet set od 23.30 - 00.45/01.00 kod nas..


eto. Smile

vidimo se...


rspkt.


Masters na Ravnicama danas od 23h

oh_boy!
marmat
Piotr

cya!

_________________
www.respektradiokollektiv.com
respektradioshow_mondays_ 18-19h_radiostudent_100.5mhz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group