Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Što mislite? ? ? [juliusdizajn...]

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Julius



Joined: 18 Dec 2004
Posts: 376
Location: Jastrebarsko

PostPosted: 18.12.2004 15:48    Post subject: Što mislite? ? ? [juliusdizajn...] Add user to your forum ignore list Reply with quote

Stvarno me zanima što mislite o stranicama koje sma izradio? ? ?
http://www.geocities.com/juliusdizajn
http://www.ssj-3g.tk
http://www.geocities.com/plavookijulius

Ja sam jedan nadobudni učenik srednje škole, zanimalo bi me što vi mislite dali ima smisla upisivati mi se na grafičkidizajn, ako to fakat želim? ? ?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
tWenty



Joined: 01 Dec 2003
Posts: 465
Location: Varaždin

PostPosted: 18.12.2004 16:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kao prvo, welcome na mi3!

Sajtovi su ti cista koma, SVI. Logac, splash screen, flash... grozno.
Sorry nemoj se ljutit, al pokusaj nesta manje kicasto. Sve ti je puno boja.
Nanovo kreni.

A na pitanje ti neznam odgovorit.

_________________
Prije sam bio umišljen, sad sam Savršen
DVA10
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Julius



Joined: 18 Dec 2004
Posts: 376
Location: Jastrebarsko

PostPosted: 18.12.2004 17:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nema uopče bada, ja prihvačam kritike, nitko nije savršen...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
bivi



Joined: 11 Dec 2004
Posts: 45
Location: Rijeka

PostPosted: 19.12.2004 13:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nažalost moram konstatirati isto što i moj prethodnik.
Iako, od stranice gimnazije bi se i možda dalo nešto uraditi, kada bi izostavio sve te nijanse zelene boje i držao se samo jedne, kao na vrhu stranice.
Zadnji sajt mi se učitavao gotovo 3 min.!!!
No pokušavaj i dalje.

A ako to želiš, žašto ne bi upisao dizajn??? Pitanje je hoćeš li od toga moći živjeti, a na to ti sada sigurno nitko ne može odgovoriti.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Julius



Joined: 18 Dec 2004
Posts: 376
Location: Jastrebarsko

PostPosted: 19.12.2004 14:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Stvarno ne znam zasto ne bi mogao zivjeti do toga, ali dobro! Ma naravno da cu pokusavati, ne mislim odustati... a čime se ti bavis'??
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 19.12.2004 15:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bivi wrote:
Pitanje je hoćeš li od toga moći živjeti, a na to ti sada sigurno nitko ne može odgovoriti.


Question
pa znas koliko ljudi na ovom forumu zivi od dizajna? ne vidim zasto ne bi i on, naravno ne sada niti sa ovim sajtovima, ali ako je tek poceo i ima volje za uciti, samo naprijed Wink

ps. sve su ti gore rekli sto se tice sajtova, slazem se. probaj malo surfat okolo i traziti insipraciju dok ne savladas tehnicku stranu, poslije toga je lakse i ideje same dolaze Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Julius



Joined: 18 Dec 2004
Posts: 376
Location: Jastrebarsko

PostPosted: 19.12.2004 17:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

To je i mene začudilo jer imam frendove graf. dizajnere koji imaju lijepe place... mene to fakat zanima i sve cu napraviti da uspijem, hvala na podršci...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group